Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostanie CAYMAN jeśli ma dekoder sagemcom 87/83 lub inny który chodził na 1813.( nie powiedziane ze dostanie znow 0100 jesli ma któryś z tych dekoderow)

Już wszystko okey, dzisiaj zadzwoniłem do Warszawy i po problemie. Powiedziano mi że mieli awarię / jednak trudno mi w to uwierzyć/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie a więc nc+ rozdzielona na trzy tv i w jednym  padł mi dekoder więc zakupiłem nowy PVR HD 5800sx z enigma 2 i co dwa dni niebyło problemu a dzisiaj dekoder nie czyta karty od splitera czarny ekran wkładam orginal wszystko ok wszelakie kombinacje zmiana kart zmiana dekoderów i nic nie czyta i jeszcze jedno  reset dekodera też robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o podpowiedź. Mam dawną cyfrę+ z multiroom standard, 2 karty Cameleon, dwa dekodery Pace PVR HD 500GB i Pace DSR 7201/91. Mam także spliter i dwie karty clone+ i jeszcze dekoder Opticum. Łącznie chodzą 3 telewizory. Na razie jest wszystko ok. Chciałem dokupić jeszcze dwie karty clone+ i uruchomić kolejne dwa telewizory. Czy to ma sens i nie będzie się cięło jeżeli piszecie o zakładaniu liczników. Czy jak podłącze 5 telewizorów ale będę oglądał w jednym czasie max na 4 to nie będzie się cięło? Jestem laikiem w tych sprawach dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejrzalem ostatnie kilka-klikanascie stron i sorry, ze pytam ale chce sie upewnic bo jestem zielony w temacie: Majac 2 dekodery (jednoglowicowe) splitter (Divisio) bedzie dzialal bez problemow? Tzn. nie wprowadza tego licznika ECM tylko dla dekow jednoglowicowych?

Drugie pytanie: Pace (500GB) dziala ze splitterami?

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem ostatnie kilka-klikanascie stron i sorry, ze pytam ale chce sie upewnic bo jestem zielony w temacie: Majac 2 dekodery (jednoglowicowe) splitter (Divisio) bedzie dzialal bez problemow? 

 

Dwa dekodery będą działały Ci bez problemu,Pace 500 działa ze spliterem.

 

Ja tylko mogę potwierdzić: też mam splitter Diviso oraz dwa dekodery. Tzn. co prawda nie Pace - pierwszy to telewizor z wbudowanym tunerem SAT i modułem CAM Aston, drugi dek to Ariva 103mini.  Kartę w Arivie przestawiłem w tryb "dla bardziej wymagających dekoderów" (czy jakoś tak), gdyż czasem się pojawiało "zakodowane". Od tamtej pory  wszystko póki co śmiga idealnie, żadnych przycinek, zwiechów. itp. I oby jak najdłużej ;)

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...