Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem: ja piszę o 2 kanałach dekodowanych jednocześnie - a Kolega odpisuje, że "przy 3 - ciemno". Przecież nie o to pytałem w tym poście?

Karty nie chcę się pozbywać, bo zdaję sobie sprawę, że potem już tylko parowanie - ale co radzicie, Szacowne Grono?

Na Ultraboxie dawno nie próbowałem, ale na drugim tunerze przy 2 kanałach robi się zacięcie albo zwis - ostatnimi czasy (po stadzie reklamacji) "zacięcie" polega na tym, że na kilka/kilkanaście sekund jest zwis i albo rusza karta ponownie sama albo rusza... po przełączeniu na moment na inny kanał niż oglądany.

Chyba że nie ma reklamacji, to rusza tylko po "resecie" splittera/karty clone+... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 Niebawem Twój spliter jak i innych, pozostanie dekoracją.

Chcę zaopatrzyć się w spliter. Czy to wyrzucone pieniądze na dzisiaj, bo temat spliterów krązy już chyba jakiś czas a jednak cały czas służy. Tak więc uważasz, uważacie ze to nie ma sensu czy jednak można inwestować?

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, myslałem ze z rok posłuży

A są jakieś sprawdzone informacje? Ja w splitter wszedłem dosyć późno, ok. 2 lata temu. Wówczas też wieszczono ich (splitterów) rychły koniec, Cameleonów również. Dzielę na dwa telewizory, jeden z wbudowanym tunerem DVB/S i modułem CAM Aston, drugi z niezależnym dekoderem. Czyli nie przekraczam max ilości 2 głowic ;) Póki co wszystko sprawuje się bardzo dobrze.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Chyba padł mój clone+, objaw jest taki, ze świeci tylko pierwsza czerwona dioda [ zawsze migały inne tez ]

Oczywiście sygnał z karty nie idzie i mam problem.

Pytanie do kumatych w kwestii multiroomu nc+ [ biorę to pod uwagę jak splitter padł całkowicie ]

Jakie mają ceny dla posiadaczy Pace? biorę pod uwagę opcję 2x multi [ na 3 pokoje ] lub taka opcję aby nie było przeszkód w ogladaniu  z Pace + nagrywanie innego kanału + drugi dekoder w innym pomieszczeniu.

Pozdro.

 

PS

Podobno Hollex pomaga jak clone+ padnie/ to aktualne?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mi proponowali Wifipremium za całkiem małe pieniądze wymieniając na zepsuty Pace.

Pace nadal zepsuty czeka na wymianę [ druga połowa sierpnia jak sądze ] i teraz co robic?  Pace muszę wymienić bo zepsuty i biorę pod uwagę tylko 2 opcje czyli znowu Pace lub Wifi [ wiadomo cameleon ]

I teraz tak, co brać jako następny dekoder od nich aby została karta i nie popełnić błędu skutkującego tym, że będą mnie wzywać do wymian sprzętu lub karty za czas jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikizncplus, @nc+ APS czy ja piszemy tutaj na spokojnie i kulturalnie

 

jest potwierdzone, lecz jeszcze niepodane do publicznej wiadomosci info i zeby sie jakos przygotowac pisze sie o tym

 

a wiekszosc ludzi reaguje agresja i sa tak pewni siebie a nawet nie sa swiadomi co podpisywali

 

ale z jednym sie zgodze, poczekamy, zobaczymy

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...