Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niestety zmienili soft w w nocy

UltraBox+/PVR PACE i karta splitera nie działa,

 , ferguson działa jeszcze myślicie że jak długo ? 

nadszedł ten dzień w sumie nie ładnie komu to przeszkadzało ?

żadnego maila ani sms-a po prostu kicha.... :crazy:

nastepny krok wyłacza karty i przyslą nowe pewnie 

na koncie nc+ ani słowa o aktualizacji softu

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<...>PACE i karta splitera nie działa,

 , ferguson działa jeszcze myślicie że jak długo ? 

nadszedł ten dzień w sumie nie ładnie komu to przeszkadzało ?

żadnego maila ani sms-a po prostu kicha.... :crazy:

nastepny krok wyłacza karty i przyslą nowe pewnie 

na koncie nc+ ani słowa o aktualizacji softu

O tym, że coś kombinują było już wiadomo od dawna. Zobacz chociażby ten artykuł Satkuriera sprzed ponad już roku:

https://satkurier.pl/news/162395/czy-nc-wprowadzi-parowanie-kart-seca.html

 

Przejrzyj również poniższy wątek. Niekoniecznie cały, wystarczy posty z ostatnich paru dni-tygodni ;) :

https://forum.satkurier.pl/topic/9789-nc-i-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-kart-nieparowanych-w-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 00:27

Ktoś ma już PACE PVR 500 przerobionego na enigme ? Cena praktycznie kilka dyszek wyzsza niz nbox a hardware i przede wszystkim karta sieciowa dużo szybsza podobno. Ciekawi mnie czy będzie działać ze spliterami dobrze , no ale skoro ma czytnik multistandard to wszystko powinno być teoretycznie bezproblemowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu tym bardziej że możesz kupić Formulera F1 - 2 x DVB-S2 + DVB-T/C - dwa czytniki kart -  lan 1 Gbit - wejście na moduł CI/CI+ za około 600 zł. Nowy z gwarancją - bije pod względem szybkości i jakości przerabiane Nbox i Pace. Dysk 2,5 cala na usb albo nagrywanie po lan na dysk sieciowy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma sensu tym bardziej że możesz kupić Formulera F1 - 2 x DVB-S2 + DVB-T/C - dwa czytniki kart -  lan 1 Gbit - wejście na moduł CI/CI+ za około 600 zł. Nowy z gwarancją - bije pod względem szybkości i jakości przerabiane Nbox i Pace. Dysk 2,5 cala na usb albo nagrywanie po lan na dysk sieciowy.

ok ale czy zadziała ze spliterem Snart Card II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pvr pace oraz opticum x7 i działa to ze spliterem rf link.

Czy jest sens kupować własny dekoder aby zastąpić tego pace ?

Czy jak wymienią karty (obecnie mam kamemeona) na kajmany to dalej będzie można korzystać ze spliterów i własnych dekoderów ?

Czy poprostu nie kombinować i wziąć MR od ncplus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule na stronie głównej zostało to już opisane https://satkurier.pl/news/173353/dekoder-pace-od-nc-przestaje-dzialac-ze-splitterami.html

ale nie wszyscy się zagłębiają więc tu dopiszę.

Splitery działają z niebrandowymi tunerami. W moim przypadku Pace powędrowało do szafy i zostało zastąpione Opticum x310. Small Spliter Smart Card II obsługuje teraz Cryptoboxa 600HD i to Opticum.

Edytowane przez AdamZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pace PVR działa na spliterze dopóki nie włącze drugiego dekodera (Ferguson), wtedy Pace wiesza się co 10 minut. 

Po wyjęciu i włożeniu karty działa 10 minut itd. Ferguson działa bez zarzutu. 

Pytanie: Czy jeśli kupie nBox Enigma2 i wymienię za Pace powinno wszystko działać? Może jakiś inny pomysł? 

Umowę mam jeszcze ponad rok później kończę przygodę z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Pace PVR działa na spliterze dopóki nie włącze drugiego dekodera (Ferguson), wtedy Pace wiesza się co 10 minut.

Po wyjęciu i włożeniu karty działa 10 minut itd. Ferguson działa bez zarzutu.

Pytanie: Czy jeśli kupie nBox Enigma2 i wymienię za Pace powinno wszystko działać? Może jakiś inny pomysł?

Umowę mam jeszcze ponad rok później kończę przygodę z NC+.

Powinno działać. Ja mam Opticum x310 i teraz dorzuciłem Opticum Sloth i śmiga. Pace Pvr poszedł w odstawkę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poratuje ktos soften do opticum hd x310 tak zeby mi spowrotem dzialaly wszystkie kanały bo wydałem jakis z lutego 2016 ale na połowie kanałów nie ma obrazu a jedyny jaki mi działa z 3 to ariva 100e .Pace sie nie zaaktualizowal na szczęście ale na spliterze divISO air tez nie dziala .Czy oni nadal cos grzebią bo wczoraj ten opticum smiagal.Jesli ktoś ma soft do opticum to poproszę na fcbsoci@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Mam taki problem z dekoderem Pace 500Gb HD . Od 5 lat mam go w ofercie nc+ i do dnia wczorajszego normalnie działał przez splittera typu PIC . Oprócz niego mam inne dwa dekodery Ferguson HF8800 i normalnie chodzą na splitterze. Mam starą kartę Cyfry+ typu Cameleon. 

 Dziś sytuacja wygląda tak , że Fergusony nadal normalnie działają na żółtych kartach klienta podłączonych do splittera , a dekoder Pace HD wydaje komunikat typu "Brak komunikacji z kartą" . Jeśli do tego dekodera PACE HD włożę oryginalną kartę nc+ to kanały normalnie działają , a jak podłączę przez splitter to wyskakuje komunikat i nic nie działa. Co mogło się stać, że kilka lat normalnie PACE HD współpracował ze splitterem , a od wczoraj już nie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...