Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pas Ratunkowy

Czyli masz jedną kartę Cameleon na umowie bez Multiroomu?

Radze Ci nie odbierać w ogóle od nc+ dekodera jeśli posiadasz swój sprzęt obsługujący jakość HD :-)

Odradzam Ci odbieranie dlatego, że jeśli masz prywatny swój dekoder HD to wszystko będzie Ci nadal ładnie działać mimo ich straszenia, a jedynie po odebraniu od nich dekodera możesz sobie zaszkodzić tym i mogą Ci w pewnym momencie sparować kartę z ich dekoderem i wtedy już nie poodbierasz na swoim prywatnym dekoderze.

Jednocześnie jak przyjmiesz od nich dekoder to już go nie zwrócisz bo system na to nie pozwoli więc lepiej go nie przyjmuj nawet jak Ci kurierem czy czym będą wysyłali to nie przyjmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On dobrze o tym wie. Nic nie sparują.. bo się nie da tego zrobić o tak... Może na jesień dostać nową kartę, o ile sprawdzi się info o nowych. Jeśli już będą te nowe karty, to i tak za pewien czas pozbawią nas kameli. Nowe karty mają być w Nagrze i wcale nie jest powiedziane, że one nie będą działać w prywatnych dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sklep RTV-SAT

nc+ go w dekoderach jest darmowe (kiedyś kosztowało 1,99 zł), do tego masz darmowe opcje nc+ go na kanały własne nc+ (Kuchnia, Domo itd) a do tego mogą być darmowe inne opcje nc+ go w zależności od pakietu i promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ go w dekoderach jest darmowe (kiedyś kosztowało 1,99 zł), do tego masz darmowe opcje nc+ go na kanały własne nc+ (Kuchnia, Domo itd) a do tego mogą być darmowe inne opcje nc+ go w zależności od pakietu i promocji :D

 

OK, dzięki za informację.

U mnie na przykład działa Eurosport i Eurosport 2, Motowizja (mam je w pakiecie). Przy próbie odtworzenia czegoś z Adventure TV (nie mam wykupionego) wyskoczyło żądanie PIN-u. Nie wpisywałem, nie chcę przypadkiem czegoś zamówić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma niby nawet nie próbować ? Co to jakiś cyrograf, czy jak ? Jak komuś przyjdzie ochota, to zapłaci karę. Kto bogatemu zabroni ? Czuję stronniczość.

Gdyby ludzkość nie próbowała, do niczego by nie doszła.

Wiem, wiem, zaraz nie na temat.

Każdy pyta, czy można rozwiązać umowę bez konsekwencji. A nie jakieś inne fanaberie. Trzeba czytać ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...