Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie migracji konsul powiedział że trzeba nowy adres wysłać na ich adres . Nie było nowy o żadnym skanie

Może Cię spławił, bo nie wiedział, co zrobić, częsta praktyka w takich firmach. Nie wiem co zrobić, to pan se wyśle pismo, wtedy ktoś się tym zajmie albo i nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

…………………………

(miejscowość, data)

………………………….

(imię i nazwisko)

 

………..………………………….

………..………………………….

………..………………………….

(adres)

 

………..………………………….

(telefon)

 

………..………………………….

(nr abonenta)

 

ITI Neovision S.A.

02-100 Warszawa

Skrytka pocztowa 8

 

 

 

REZYGNACJA Z UMOWY O ABONAMENT

 

Niniejszym oświadczam, że nie zamierzam kontynuować umowy o abonament

i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie

okresu minimalnego.

 

 

 

 

 

……………………………

(podpis)

 

takie wypowiedzenie będzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davidsss ten adres e-mail zapewne wciąż jest aktywny, ale możesz skorzystać z tego http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

@Azsa należy powiadomić operatora o zaistniałej sytuacji, będą chcieli w jakiejś formie akt zgonu. Doradzam wpierw kontakt telefoniczny z BOK aby się upewnić co i jak lub http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Pozostaje również do zdania w najbliższym APS dzierżawiony sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy napisać krótkie pismo podając dane zmarłego wraz z ostatnim miejscem zamieszkania oraz jego numer abonenta. Osoba sporządzająca i podpisująca w/w pismo podaje swoje dane i ewentualnie telefon kontaktowy. Pismo wraz aktem zgonu wystarczy przesłać faksem.

Sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie na temat nc+ mix na kartę. Chciałbym Kupic zestaw za 99 zł z białym dekoderem, i 1 miesiąc gratis wszystkie kanały. Czy po tym miesiącu mogę zrezygnowac? albo jeżeli chce na kolejny miesiąc wykupic to mogę ? i jak jest potem z pakietami, moge wybrac jaki chce ? dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz sam dekoder, aktywujesz go smsem i po tym 1 miesiącu możesz podpisać umowę. Jeśli podpiszesz to będzie to umowa na czas nieokreślony lub na 12 miesięcy, na 12 miesięcy jest tańsza 10 zł/m-c. Jest chyba stara pakietyzacja, czyli nie masz opcji Family&Sport i Film, tylko Silver i Platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pisze do was w tym dziale ponieważ jak się okazało nie miałem telewizji cyfra+ a mam nc+ viewtopic.php?f=6&t=230&start=6900

Zwrócił na to słuszną uwagę; @pincet a @ banita24 potwierdził to natomiast @dk67 napisał że mam 3 miesiące okresu na wypowiedzenie ale...

 

Sytuacja:

Umowa na nc+ do: lipca 2014

Umowa na wypożyczony BOX+ do: sierpnia 2014 ((Box+/HD SAGEMCOM DSI87(S)

 

Do tego mam właczony pakiet: Comfort+

I opcje dodatkowe: Multi+

 

@dk67

Napisał:

W takim razie masz 3 miesięczne wypowiedzenie, a wysyłasz je na

ITI Neovision S.A.

skr. pocztowa 8

02-100 Warszawa

Sprzęt(dekoder i karta) musisz zdać do 14 dni po zakończonej umowie

 

 

W takim razie w mojej sytuacji mam 3 miesiące? a te 3 miesiące nie powinny być jeśli umowa jest na czas nieokreślony? np. przegapiłem wypowiedzenie?

Jeśli złoże teraz wypowiedzenie takie jak na dole to będzie odpowiednie? w nc+

 

Bo z tego co wyczytałem:

Osoby, które mają umowę na czas określony powinny takie pismo dostarczyć telewizji N nie później niż 1 miesiąc przed końcem umowy.

 

Bo jak miał bym na czas nieokreślony to chyba tak to powinno wyglądać.

Osoby, które mają umowę na czas nieokreślony obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia, z wyjątkiem umów zawartych przez internet - tu jest to 1 miesiąc okresu wypowiedzenia.

 

 

 

W takim wypadku pismo chyba powinno wyglądać tak?

 

rezygnacja_ncplus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostykiewicz, jak chcesz zerwać umowę przed czasem to obowiązuje Cię 3-miesięczne wypowiedzenie i kara, jeśli chcesz zerwać tak jak się kończy to miesiąc przed końcem. Czyli patrząc na Twoje pismo musisz je dostarczyć najpóźniej miesiąc przed końcem. Pismo jest ok, takie coś możesz wysłać, choć nie widzę celu w pisaniu takich poematów, i tak nikt tego nie czyta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tak zawartej umowy możesz odstąpić do 10 dni. Jeżeli w trakcie zawierania umowy nie zostałeś o tym poinformowany, okres ten wynosi 3 miesiące!

 

@kostykiewicz

...Domagam się również o przesłanie [...] potwierdzenia

Takiego potwierdzenia nie możesz się raczej domagać, druga strona nie ma takiego obowiązku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisalem w sobote umowe przez telefon na 15 miesiecy mialo byc 7*59 i 8*69 ku mojemu zdziwieniu w ica na kwiecien mam do zaplaty za kwiecien ok 121pln. jak zrezygnowac z tej umowy zawartej przez telefon? dzieki

 

Co znaczy "podpisałeś" ? Nowa czy przedłużenie? Ale normalnie złóż reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostykiewicz, jak chcesz zerwać umowę przed czasem to obowiązuje Cię 3-miesięczne wypowiedzenie i kara, jeśli chcesz zerwać tak jak się kończy to miesiąc przed końcem. Czyli patrząc na Twoje pismo musisz je dostarczyć najpóźniej miesiąc przed końcem. Pismo jest ok, takie coś możesz wysłać, choć nie widzę celu w pisaniu takich poematów, i tak nikt tego nie czyta :D

 

Nie chce zrywać umowy przed czasem, poczekam bez problemu do końca umowy.

Mi tylko chodzi o to że chce złożyć juz pismo o rezygnacje i z dniem końca obowiązującej umowy chce zakończyć z nimi współpracę.

A miesiąc przed końcem obowiązującej umowy raczej nie muszę do nich wysyłać i mogę równie dobrze wysłać teraz i czekać aż moja umowa się skończy z dniem końca lipca 2014 bo do tego okresu mam umowę.

 

Na pomarańczowo dopisałem:

nc_na_czas_okre_lony.jpg

 

 

Sorry @pincet że tak [beep]e zawracam tobie i innych ale po prostu chce zakończyć moją umowę z dniem jej końca ( nie chce zrywać jej ) tylko jak się skończy okres obowiązującej umowy aby została rozwiązana bez żadnych konsekwencji, kar itp a dzień później oddać dekoder który mam wypożyczony wraz z kartą.

A i jeszcze jedno: Tam gdzie mam wpisać datę zawarcia to mam wpisać pierwszą datę zawarcia umowy z nimi czy datę z aneksu przedłużenia ostatniego czyli rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...