Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Na czym opierają swoje informacje Ci którzy twierdzą że abo Cyfry+ pozwola dociagnac do konca umów bez przymusowej migracji?"

 

Na zwykłej, ludzkiej naiwności. :)

 

Na czym opierają swoje informację, Ci co twierdzą, że abonentów C+ czeka przymusowa migracja?

Nie ma ku temu żadnych twardych dowodów - jeżeli są to proszę podać...

 

Paplanina na Infolinii, że trzba bedzie migrować do 1 maja, lipca itp to zwykły chwyt sprzedaży. Jest to prosty argument do tego by łowić napaleńców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to samo za 129zł.i z tego co wiem nikt nie dostał taniej.

 

Zgodziles sie czy czekasz? Bylbym moze nawet w stanie przystac na takie warunki - obecnie place 128zl, ale za duzo jest tych kanalow, ktore nie sa gwarantowane. Zreszta na razie propozycji 129 nie otrzymalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie miałaby być przymusowa migracja do 1 maja??

 

Po pierwsze- dopóki nie postanowiono inaczej, obowiązuje obecna umowa. A obecna umowa mówi o miesięcznym wypowiedzeniu skutecznym na koniec okresu rozliczeniowego.

czyli musieli by doręczyć wypowiedzenia do końca marca. Czy ktoś inaczej przeczytał obowiązujący regulamin?

 

Po drugie- nie sądzę, by logistycznie było to do ogarnięcia.

Niech odejdzie połowa ( co byłoby dramatem). Pól miliona umów w miesiąc?? Plus wymiana dekoderów?? Nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na czym opierają swoje informacje Ci którzy twierdzą że abo Cyfry+ pozwola dociagnac do konca umów bez przymusowej migracji?"

 

Na zwykłej, ludzkiej naiwności. :)

 

Na czym opierają swoje informację, Ci co twierdzą, że abonentów C+ czeka przymusowa migracja?

Nie ma ku temu żadnych twardych dowodów - jeżeli są to proszę podać...

 

Paplanina na Infolinii, że trzba bedzie migrować do 1 maja, lipca itp to zwykły chwyt sprzedaży. Jest to prosty argument do tego by łowić napaleńców :D

O tym właśnie pisałem na 9. stronie tego tematu. Dobra rada dla wszystkich pospiesznych, którzy chcą wypowiedzieć umowę. Jeśli skan pisma jest prawdziwy, to podczas pisania przez Was już teraz wypowiedzeń radzę dobrze zastanowić się nad podaniem przyczyny tegoż. Żeby nie było potem płaczu, że powód, dla którego rozwiązujecie umowę nie jest adekwatny do sytuacji i umowę owszem, rozwiążecie, ale płacąc karę za niedotrzymanie warunków promocji, z której korzystacie.

Jeszcze raz apeluję do Waszych zdrowych rozsądków: cierpliwości! Wstrzymajcie się do momentu otwarcia koperty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj doszło wypowiedzenie umowy która się kończy z końcem kwietnia, kiedy powinni dzwonić?

 

nie ma reguły.

ja konce umowe 31.03 czyli za kilka dni

dzwonili raz z all za 179 albo platyna w standardzie tj 119

i tyle ich slyszalem

 

A ile dni po wysłaniu wypowiedzenia dzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi. Od 30 listopada 2012 Grupa Canal+ i Grupa ITI współpracują wobec strategicznego partnerstwa na rynku telewizji w Polsce będąc wspólnie właścicielami TVN i połączonej platformy cyfrowej nc+ . NC+ to tylko produkt oferowany przez dwa, wspólnie działające na podstawie porozumienia podmioty gospodarcze. Zwróćcie uwagę, że kto inny podpisuje się w listach do abonentów n-ki (w stopce widnieje ITI Neovision Sp. z o.o.) a kto inny w listach do abonentów Cyfry (w stopce jest Canal+ Cyfrowy S.A.). Zakładając, że listy do Cyfrowców są autentyczne, to w balona są robieni abonenci n-ki i to przez własnego operatora. Nikt migrując nie podpisuje umowy z firmą NC+, bo po prostu taka nie istnieje. NC+ to tylko produkt, marka. Mylę się? Ktoś ma inne przemyślenia?

ITI NEOVISION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KAPITAŁ: 88898500,00 ZŁ

ADRES: Ul. KŁOBUCKA 23, 02-699 WARSZAWA

SIEDZIBA: MAZOWIECKIE/Warszawa/Warszawa/Warszawa

KRS: 191377

REPREZENTACJA

SPOSÓB REPREZENTACJI: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU.

ZARZĄD:

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA PESEL: 71030315262 WICEPREZES ZARZĄDU

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ PESEL: 65031915118 WICEPREZES ZARZĄDU

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEJANDRO

VARLEY JULIEN GUILLAUME PREZES ZARZĄDU

DANDOY NICOLAS RAYMOND WICEPREZES ZARZĄDU

WSPÓLNICY

CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA KRS: 427395 [Lista podmiotów powiązanych] udział : 87.071 UDZIAŁÓW 0 ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 43.535.500,00 ZŁ udział całościowy : NIE

DTH POLAND HOLDING B.V. udział : 90.726 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 45.363.000,00 ZŁ udział całościowy : NIE

NADZÓR

RADA NADZORCZA:

KOSTRZEWA WOJCIECH JULIAN PESEL: 60101801317

TELLENBACH MARKUS

SAADA MAXIME

VINCENT FREDERIC

LAFARGE GUY

ALDUY MANUEL

LE GALLO OLIVIER

RYAN JAMES SEAN

RICHARDSON SMITH CHRISTOPHER JAMES

PRZEKSZTAŁCENIE

PODZIAŁ ITI NEOVISION SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE („SPÓŁKA DZIELONA”) ZOSTANIE DOKONANY NA PODSTAWIE ART. 529 PAR. 1 PKT 1 KSH POPRZEZ PRZENIESIENIE ZORGANIZOWANEJ CZĘŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SPÓŁKI DZIELONEJ ZWIĄZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ ODDZIAŁU SPÓŁKI DZIELONEJ PROWADZONEGO POD FIRMĄ ITI NEOVISION SP. Z O.O. ODDZIAŁ RELIGIA.TV W WARSZAWIE („ODDZIAŁ”) DO SPÓŁKI TELEWIZJA RELIGIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE („SPÓŁKA PRZEJMUJĄCA”) (PODZIAŁ PRZEZ WYDZIELENIE). UCHWAŁA NR 1 NZW ITI NEOVISION SP. Z O.O. Z DNIA 20.11.2009 R. UDOKUMENTOWANA AKTEM NOTARIALNYM A NR 14143/2009 SPORZĄDZONYM PRZEZ ARTURA KĘDZIERSKIEGO PROWADZĄCEGO KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W WARSZAWIE PRZY ULICY ŁUCKIEJ 18 LOKAL

 

CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA

KAPITAŁ: 441176000,00 ZŁ

ADRES: Ul. AL. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 9, 02-758 WARSZAWA

SIEDZIBA: MAZOWIECKIE/Warszawa/Warszawa/Warszawa

KRS: 427395

REPREZENTACJA

SPOSÓB REPREZENTACJI: SPÓŁKĘ REPREZENTUJE PREZES ZARZĄDU DZIAŁAJĄC ŁĄCZNIE Z DRUGIM CZŁONKIEM ZARZĄDU.

ZARZĄD:

MOŃKA BEATA ALEKSANDRA PESEL: 71030315262 WICEPREZES ZARZĄDU

PRZYBYSZ ARTUR PAWEŁ PESEL: 65031915118 WICEPREZES ZARZĄDU

VERLEY JULIEN GUILLAUME PREZES ZARZĄDU

DANDOY NICOLAS RAYMOND WICEPREZES ZARZĄDU

ANTING WOLFF CHRISTIAN ALEXANDER WICEPREZES ZARZĄDU

NADZÓR

RADA NADZORCZA:

KOSTRZEWA WOJCIECH JULIAN PESEL: 60101801317

LAFARGE GUY

RYAN JAMES

RICHARDSON SMITH CHRISTOPHER JAMES

SAADA MAXIME

ALDUY MANUEL

LE GALLO OLIVIER

TELLENBACH MARKUS

VINCENT FREDERIC

POWSTANIE

SPÓŁKA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA POWSTAŁA POPRZEZ PRZEKSZTAŁCENIE SPÓŁKI CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. PODSTAWĄ POWSTANIA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA JEST: - UCHWAŁA NR 2 NADZWYCZAJNEGO ZGROMADZENIA WSPÓLNIKÓW SPÓŁKI CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE Z DNIA 09.07.2012 R. W SPRAWIE PRZEKSZTAŁCENIA CANAL + CYFROWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE W SPÓŁKĘ AKCYJNĄ CANAL + CYFROWY SPÓŁKA AKCYJNA W TRYBIE ART. 551 § 1 K.S.H.

PRZEKSZTAŁCENIE:

„CANAL + CYFROWY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ REGON: 013241191 KRS: 51835

 

Z czego wynika że Canal+ Cyfrowy S.A. jest współwłaścicielem ITI Neovision Spółka z o.o., ale są to dwa oddzielne podmioty.

Dla zmylenia przeciwnika, czyli nas, mają identyczne zarządy, więc nigdy nie wiemy w czyim imieniu występują lub podają informację członkowie zarządu.

 

Potwierdza to wypowiedź mpm że NC+ to po prostu wspólny produkt (brand) oferowany przez te dwie spółki, mogą więc one oferować swoim abonentom różne ceny, promocje za ten sam produkt. Zastanawia mnie tylko z kim podpisują umowy zupełnie nowi abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem to samo za 129zł.i z tego co wiem nikt nie dostał taniej.

 

Zgodziles sie czy czekasz? Bylbym moze nawet w stanie przystac na takie warunki - obecnie place 128zl, ale za duzo jest tych kanalow, ktore nie sa gwarantowane. Zreszta na razie propozycji 129 nie otrzymalem.

Zadzwonili do mnie (2raz).od razu powiedziałem konsultantowi żeby nie marnowal swojego i mojego czasu i że inna oferta nie wchodzi w grę tylko platyna + multi +hbo za 129zł.

zgoda bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Superpremium +Mezzo + MR z dwiema kartami i swoje własne tunery.

Umowę z C+ przedłużyłem w lutym na 18 miesięcy za 103zł (Superpremium 99 + Mezzo 4 + MR gratis przez cały czas umowy), dostałem jeszcze HBO GO przez cały okres gratis i jakieś Filmboxy przez 7 miechów gratis....

 

I właśnie dzisiaj zadzwonili z "propozycją" super specjalnie dla mnie skrojonej oferty Platinum z HBO za 129zł + MR za 10zł razem 139zł ... o Mezzo nie było jak na razie mowy. Po dłuższej dyskusji, konsultantka "skonsultowała się" z przełożonym i zaproponowała jeszcze lepszą ofertę..... UWAGA!:

 

Platinum za 119zł + MR za 10zł .... ale bez HBO :) - wyśmiałem, powiedziałem że dwa miesiące temu podpisali ze mną umowę na 18 miesięcy i tego będę się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile dni po wysłaniu wypowiedzenia dzwonili?

 

ja wyslalem wypowiedzienie jeszcze w lutym z cyfry

dzwonili chyba w ten poniedzialek

do niektorych .. .a umowa konczy im sie za pol roku ... dzownia juz 8 raz

wiec powtarzam - nie ma reguly i raczej nie wyliczysz sobie kiedy zadzownia do ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi...

...Z czego wynika że Canal+ Cyfrowy S.A. jest współwłaścicielem ITI Neovision Spółka z o.o., ale są to dwa oddzielne podmioty.

Dla zmylenia przeciwnika, czyli nas, mają identyczne zarządy, więc nigdy nie wiemy w czyim imieniu występują lub podają informację członkowie zarządu.

 

Potwierdza to wypowiedź mpm że NC+ to po prostu wspólny produkt (brand) oferowany przez te dwie spółki, mogą więc one oferować swoim abonentom różne ceny, promocje za ten sam produkt. Zastanawia mnie tylko z kim podpisują umowy zupełnie nowi abonenci.

Przypuszczam, że z ITI Neovision, ale o to trzeba byłoby zapytać nowych. Nas, abo Cyfry pewnie też czeka podpisanie umowy z ITI, gdy nasze umowy dobiegną końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonenci cyfry nie muszą migrować do nc mogą zostac do konca umowy zapewnia infolinia nc+ dziśiaj

 

ale na jakiej zasadzie?

 

na tych samych. oprócz listy kanałów nic się nie zmienia. Acha jeszcze rebrending C+ 3d, Gol, Weekend - ale to nie ma wpływu na umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonenci cyfry nie muszą migrować do nc mogą zostac do konca umowy zapewnia infolinia nc+ dziśiaj

 

ale na jakiej zasadzie?

 

na tych samych. oprócz listy kanałów nic się nie zmienia. Acha jeszcze rebrending C+ 3d, Gol, Weekend - ale to nie ma wpływu na umowę

 

tylko, co z kanałami gol i weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonenci cyfry nie muszą migrować do nc mogą zostac do konca umowy zapewnia infolinia nc+ dziśiaj

 

I tak przejdziesz do nich jak dadzą na nsport np część meczy polskiej ekstraklasy czy też LM bo jak wiesz nsport mamy tylko na 3 miesiące wiec dużo ludzi pewnie i tak nie będzie mogło poczekać do końca swych umów z Cyfrą. Sprytnie to sobie wymyślili - a tak sie zastanawiałem po co kanał nsport zostawiają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...