Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana nazw kanałów C+ nic nie zmiania. Jakiś czas temu też zniknął C+ Sport 2, powstał GOL, weekend. Czy coś się wtedy zmienilo?

 

 

rebrending C+ 3d, Gol, Weekend może być podstawą wypowiedzenia umowy:

 

Powołując się na Regulamin Świadczenia Usług Cyfra + Artykuł 7. PROGRAMY § 1, który brzmi :

Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych

lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących

w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany

– wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora

CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem

o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską

oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego

nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej,

orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta

do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca

kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec

miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+,

o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie

art. 15 § 8 Regulaminu.

 

Wypowiadam umowę na świadczenie usług dostepu do telewizji cyfrowej ze skutkiem na koniec miesiąca kwietnia 2013. Informuję, że decyzja moja wynika z wyłączanie programów C+ Gol oraz C+ 3D a ich odpowiedniki o podobnej tematyce mi nie odpowiadają.

 

Trzeba pamiętać, że możemy to zrobić tyko w przypadku kiedy nie mamy listu o zmianach regulaminu lub mamy list, że dotychczasowa umowa będzie utrzymana - nie będzie bo masz w umowie C+ 3D, a w nowej ofercie nie ma :) więc Artykuł 7. PROGRAMY § 1 i zdanie o programach podobnej treści pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wczorajszego zebrania rady nadzorczej Ekstraklasy SA podjęto decyzję o przedłużeniu do sezonu 2014/15 umowy z Canal+ na transmisję meczów Ekstraklasy.

 

Planowany przez Ekstraklasę SA własny kanał nie powstanie więc w najbliższym czasie.

zrodło 90minut.pl

brak słów o nc+ tylko cANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ad. A

nie

Ad B

Do 30.09.2013

Ad C

Canal+ Optimum Optimum HD Promo MR 2 karty i ostatnio dodany nSport i MGM do końca umowy. Wszystko za 62 zł. Propozycja dziś w APS, pakiet Platinum MR na obecnych zasadach 109 zł. Dodatkowo HBO 30 złotych. Nie zapytałem na ile umowa. Telefonu nie miałem. Sam nie mam zamiaru dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich (po raz pierwszy na forum).

 

Mam C+OptimumHD + HBO + MR + Pace za 89zł.

I teraz proste pytanie.

Czy w ogóle jest szansa w tym przypadku migrować na platynę, ale bez HBO? Ktoś wcześniej pisał, że bez HBO nie chcieli słyszeć.

Jeżeli nawet zdecyduję się przejść, to już na pewno chciałbym bez HBO.

Migrował ktoś, czy też rozmawiał z nimi o czymś podobnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując bo trochę się zgubiłem w tych wszystkich tematach i prosiłbym o odpowiedź na pytania bo jeszcze niedawno sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Mianowicie, czy mając umowę do grudnia 2013r. kompakt + canal+ będę mógł ją dociągnąć do końca nie tracąc żadnego kanały z canal+? Tj. c+ family 1 i 2, c+ sport etc, nie dopłacając im ani złotówki?

Prosiłbym również o link do programu telewizyjnego już z nowymi kanałami, wiem że taki był na media2.pl ale nie mogę go znaleźć.

Ciekawi mnie bardzo czy mając właśnie całe c+ obejrzę wszystkie mecze piłkarskie do końca umowy za wyjątkiem ligi mistrzów.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując bo trochę się zgubiłem w tych wszystkich tematach i prosiłbym o odpowiedź na pytania bo jeszcze niedawno sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.

Mianowicie, czy mając umowę do grudnia 2013r. kompakt + canal+ będę mógł ją dociągnąć do końca nie tracąc żadnego kanały z canal+? Tj. c+ family 1 i 2, c+ sport etc, nie dopłacając im ani złotówki?

Prosiłbym również o link do programu telewizyjnego już z nowymi kanałami, wiem że taki był na media2.pl ale nie mogę go znaleźć.

Ciekawi mnie bardzo czy mając właśnie całe c+ obejrzę wszystkie mecze piłkarskie do końca umowy za wyjątkiem ligi mistrzów.

Dzięki za odpowiedź.

 

Ktoś na forum zarzucił takim skanem

 

http://iv.pl/images/99655628876709997407.jpg

http://iv.pl/images/16526391344957530389.jpg

 

Ale czy prawdziwy to nie wiem. Przeczytaj i sam oceń czy będziesz mógł zostać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana nazw kanałów C+ nic nie zmiania. Jakiś czas temu też zniknął C+ Sport 2, powstał GOL, weekend. Czy coś się wtedy zmienilo?

 

Obyś się nie zdziwił. Wtedy było wtedy, a teraz może być zupełnie inaczej. Zmienią na C+Family czy jakoś tak i np.przeniosą część atrakcyjnych meczów do kanałów na nc+ np. Gran Derbi,najciekawsze mecze Premiership czy Ekstraklasy, a do Family wstawią inne, gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Stryjecki, dyrektor ds. PR NC+, informuje, że abonenci mający dotychczas dostęp do ofert premium (nPremium w platformie N i Canal+ w Cyfrze) otrzymają od 5 kwietnia bez dodatkowych opłat pełną ofertę Canal+ Platinium.

 

Kilka pytań:

1. Od 5 kwietnia do kiedy...?

2. Pełna oferta Canal+ Platinium - czyli wszystko co znajduje się na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum ?

3. Superpremium HD w C+ łapie się w zasięgu tej oferty?

 

I odpowiedź przedstawiciela NC+:

Odpowiadam i potwierdzam słowa p. Michała Stryjeckiego:

1. Od 5 kwietnia do momentu, w którym zdecydujesz, co dalej.

2. Tak

3. Tak

pozdrawiam

Magda

 

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinoman Do końca czerwca dostaniesz wszytskie kanały włącznie z nsport. Czytaj posty wyżej albo https://satkurier.pl/news/84168/nc-n ... cyfry.html

Tym co mają paczkę c+ nie mogą jej wyłączyć. Abonenci działają najszybciej jak im coś wyłączą i za coś płącą. Można nie zauważyć połączenia firm ale wyłączenie ulubionego kanału zawsze.

Mi obecna decyzja o włączeniu nsport bardzo odpowiada. Umowę mam do końca września. Stracili ostatni argument do szybkiego przejścia do nc+. A pani wczoraj w rozmowie telefonicznej twierdziła, że nsportu na razie nie dostanę (dzwonili do mnie). Nie wiem tylko dlaczego jakieś trzy tygodnie temu konsultant poinformował mnie, że umowę mam do lipca. Nie zareagowałem. Może liczą na moją/ naszą naiwność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie OptimumHD + HBO + MR od grudnia 2012 do marca 2014, za 113 zł miesięcznie.

Oferują mi: Gold + MR + HBO za 124 miesięcznie.

 

I wszytko fajnie, chcę migrować bo jako były abonent N przeżyłem szok po przesiadce na dekodery Cyfry+, dlatego zgodzę się na te 14 zł więcej ze względu na dekodery o Nki. Tylko że oni nie chcą chyba ze mną umowy podpisać. W piątek konsultantowi zawiesił się system miał zadzwonić we wtorek nie zadzwonił. Zadzwoniłem sam w środę, dalej mają blokadę i nie mogę nic zrobić. Ma zadzwonić w piątek. Poinformowałem że jeśli nie zadzwoni albo nie uda się przedłużyć, wysyłam wypowiedzenie i nie zamierzam się prosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ faza grupowa Jak widać ludzie w nc+ całkiem się pogubili albo raczej zapadła decyzja o rozszerzeniu zakresu abn dla nsport. Ale to mnie nie dziwi. Już dość dawno pisałem, że musi tu zagrać marchewka. Ludziska zobaczą i część sobie pomyśli a może przejdę do tego nc+. Zawsze tak działali. Zmiany w kierownictwie marketingu mogą (nie muszą) świadczyć o powrocie do sprawdzonych praktyk. MARCHEWKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to wycenił, że nSport jest wart tyle samo, co kilka przyzwoitych programów z oferty Cyfry, w dodatku o zróżnicowanej tematyce?

Dlaczego ktoś założył, że wszyscy oglądają sport i to będzie dla abonentów Cyfry wielki prezent? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...