Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

@Araya:mógłbyś ustalić czy ten abonent który otrzymał ? (ma otrzymać) posiada opcję Canal+ bądź HBO?

Niestety, nie mam konta na FB - napisał to user na fanpage'u AntyNC+ w tym wątku http://www.facebook.com/r.php?fbpage_id ... 1761&r=111 Na imię ma Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież chyba nie wierzycie, że zostawią w spokoju C-yfraków na 12 czy 18 miesięcy z taką ofertą? Tzn. te umowy mogą oczywiście tyle dalej sobie trwać, ale mogą sprytnie okrajać dotychczasowe co atrakcyjniejsze kanały z najciekawszych pozycji, np. pozabierać część meczów ekstraklasy i l.angielskiej z C+sport i 2 pozostałych do nc+. To samo może być z resztą, czyli kanałami filmowymi i przyrodniczymi. To Was może przekonać do migracji. Nie może być tak, że jedne "bociany" migrują, a inne się dalej pałętają pod nogami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pismo, jakie ma być rozsyłane do abonentów Cyfry+ od 2 kwietnia (niektórzy dostali je wcześniej :D )

Strona 1

Strona 2

@Araya:mógłbyś ustalić czy ten abonent który otrzymał ? (ma otrzymać) posiada opcję Canal+ bądź HBO?

Niestety, nie mam konta na FB - napisał to user na fanpage'u AntyNC+ w tym wątku http://www.facebook.com/r.php?fbpage_id ... 1761&r=111 Na imię ma Patryk

w jakim watku? podac namiary bo adres odsyla na strone glowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek a właśnie, że tracisz albo nie zyskujesz nsport i mi.żużel i pewnie inne dyscypliny

 

Żużel mnie średnio interesuję, a słyszałem że nSport ma być teraz kanałem na poziomie Orange Sport, wszystko skupi się na C+

 

Jak się pomyśli, to z racji tego, że nc+ prawnie jest oparte na ITI, to sens ma to, że Cyfrowicze dokończą swoje umowy jeśli chcą. Bo oni swoją spółkę na razie utrzymają i wywiążą się z zawartych do 20 marca umów, czyli 20 września 2014 jakwygasną wszystkie możliwe umowy, przestaną istnieć. To ma sens i ja mam nadzieję że tak będzie. Do czasu kiedy moja umowa się skończy oferta się ustabilizuje na zdrowym poziomie bo przy takich cenach nikt tego nie będzie kupował na nowe umowy a mi wystarczy paczka C+, obejdę się nSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież chyba nie wierzycie, że zostawią w spokoju C-yfraków na 12 czy 18 miesięcy z taką ofertą? Tzn. te umowy mogą oczywiście tyle dalej sobie trwać, ale mogą sprytnie okrajać dotychczasowe co atrakcyjniejsze kanały z najciekawszych pozycji, np. pozabierać część meczów ekstraklasy i l.angielskiej z C+sport i 2 pozostałych do nc+. To samo może być z resztą, czyli kanałami filmowymi i przyrodniczymi. To Was może przekonać do migracji. Nie może być tak, że jedne "bociany" migrują, a inne się dalej pałętają pod nogami. :mrgreen:

 

OK, niech okrajają, jeśli w ogóle to możliwe. Pakietu C+ raczej nie mogą nam zabrać i coś tam zawsze muszą puścić. Większość ludzi związanych z Cyfrą, którzy najbardziej chcą zostać, to "sportowcy." Do końca sezonu takie zamieszanie, że się "przebujamy" na pełnej ofercie, poźniej lato, 2-2,5 miesiąca bez najważniejszych lig. Wrzesień, październik, druga połowa listopada... Tu już zaczną się świąteczne oferty promocyjne i ten kto wytrzyma ciśnienie zacznie tu wskakiwać, oczywiście jeśli "stara" oferta naprawdę będzie bardzo mocno okrojona. W większości przypadków umowy podpisywałem na przełomie listopada i grudnia, to bez wątpienia najlepszy czas, dlatego tak jęczałem, gdy mi ostatnio dali na 15 miesięcy. Ale koniec końców i tak wyszło super, bo od marca mam C+ optimum, MR, PVR za 65 złotych na 18 miesięcy. I naprawdę uważam to za niezłą ofertę, podwyższą mi o 20 złotych i dadzą Platynę ze starym sprzętem, przechodzę bez mrugnięcia okiem. Dużo wymagam? 240 złotych rocznie za 12 kolejek Ligi mistrzów (reszta mnie nie obchodzi) to MAŁO? 10 złotych za mecz, jeśli założę oglądanie po jednym spotkaniu we wtorek i środę, bo kto normalny wciąga powtórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to jakiś sajgon muszą mieć w Call Center - 4 telefony dostałem, mimo wczorajszej zdecydowanej odmowy. Za każdym razem padały propozycję typu:

C+Platinum + MR + HBO - 149 zł

czy goły Platinum za 99 zł.

 

Umowa do końca maja, teraz Canal+Kompakt HD z MR za 68 zł, więc podwyżka rzędu 31 zł raczej się nie uśmiecha. Ostatni Pan konsultant z którym rozmawiałem zanotował sobie jednak, że gdyby pojawiła się możliwość dobrania Canal+ wszystkich poza film 1 i 2 z jakimś pakietem plus do tego multiroom w cenie do 80 zł, ma dzwonić :)

 

Ja mam nadzieję, że taka oferta się pojawi. Zwłaszcza dla osób, które z Cyfrą były związane 10 lat lub dłużej, taki ukłon w ich stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu po raz pierwszy, więc się witam.

Jedna rzecz w listach do nkowców i cyfrowców mi się rzuciła w oczy: w tym pierwszym jest: ... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez ITI Neoviosion ..., zaś w drugim "... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez Canal+ Cyfrowy..." Może tutaj jest zasadnicza różnica....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od całego zamieszania od konsultantów albo w APSie dostawałem takie informację, które przemawiałyby za tym, że migrować nie będzie trzeba:

 

- umowa jest wiążąca bo C+ nie prowadzi nc+ prawnie tylko ITI,

- paczka Canalów wymieniana na nową paczkę, jeśli ktoś miał starą to musi być nowa,

- na infolini powiedzieli mi, że nie muszę się narazie martwić bo mam umowę do lipca 2014 i warto dopiero zadzwonić i zmigrować po nowym, 2014 roku,

- w APSie od gościa usłyszałem, że nie mam się co martwić, siedzieć na obecnej umowie i koło świąt Bożego Narodzenia zainteresować się ofertą i wtedy sobie zmigrować.

 

Dodatkowa, w APSie facet zwrócił mi uwagę, żeby trzymać wszystkie dekodery Hd w domu jakie mam bo to będzie przydatne. Nie wiem o co chodziło, bo nie chciał wchodzić w szczegóły, powiedział, że to tylko dobra rada z jego strony. Wydaje mi się, że chodzi tu o kwestie multiroomu i na swoich, starych dekoderach bedzie mozna mieć karty cameleon, a na nowych dekoderach już te sparowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie!!!!! o to wszystko nam się rozchodzi. po co firma canal plus by miała dalej funkcjonować skoro by nie miała abonentow. bez sensu. za drogi interes chyba ze iti by wykladalo na ich funkcjonowanie.

Jak to by nie miała? ci co zostaną, nie będą kigrować, dalej abonament będą przelewać na ich konto. Odchodzą koszty marketingu i utrzymania pracowników i biur więc paradoksalnie wtedy C+ może nawet zarabiać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo zaraz konczy Ci się umowa to dzwonią bo chcą abys został, normalne choć może w przypadku nc+ nie bardzo

 

Wiesz, gdyby to była stara dobra Cyfra, to pewnie na jednym telefonie skończyłoby się, bo bez żadnych problemów można było się dogadać. A tak może rzeczywiście taką liczbą telefonów próbują zmiękczyć ewentualnych abonentów. Ale żeby do końca nie było OT, wczoraj padła propozycja Golda za 79. Gdyby zamiast Canal+Film dać tam opcję zamiany tego na C+ i C+Sport to byłoby to zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu po raz pierwszy, więc się witam.

Jedna rzecz w listach do nkowców i cyfrowców mi się rzuciła w oczy: w tym pierwszym jest: ... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez ITI Neoviosion ..., zaś w drugim "... stanowiące ofertę podstawową nc+, świadczoną przez Canal+ Cyfrowy..." Może tutaj jest zasadnicza różnica....

 

Poprawcie mnie, może się mylę.

Oferta podstawowa, o której jest mowa w piśmie, na podstawie której usługa będzie dalej świadczona dotychczasowym abonentom Cyfry+ to przytoczone: Regulamin, Cennik, Szczegółowe warunki korzystania ze sprzętu. I domyślam się, że w listach będzie dokładnie to, co jest na stronie: http://ncplus.pl/dokumenty

Z regulaminu wynika, że aby w ogóle skorzystać z usług, należy wykupić pakiet Comfort lub Universe na cały okres umowy (tzn. nie my, obecni abonenci, bo my już je mamy w mniejszych lub większych pakietach). I tyle. Silver, Gold, Platinum to opcje dodatkowe lub pakiety, które rządzą się odrębnymi regulaminami (w przypadku pakietów - regulaminami promocji).

Prawdopodobnie więc jako abonenci Cyfry+ będziemy mieli dostęp do tych kanałów, które mieliśmy do tej pory, na tych samych warunkach cenowych itp. itd. etc. Zastanawia mnie tylko jedno: skoro w nowych listach (tych z TVN na 1. pozycji) nie ma już niektórych kanałów, to co wtedy? Btw.: mam to szczęście, że oba Pace'y nie zaktualizowały mi tych list, ale uporczywie się tego domagają ;) I niech tak zostanie jak najdłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, przemawiające za brakiem konieczności migracji w Canal plusie.

 

http://cyfraplus.pl/?ncplus

 

Porównanie to ze stroną http://n.pl/?ncplus. Tutaj nie ma już nieco n. Wszystko pod nc+

 

Na starej strońie Cyfry jest mnóstwo info nt. Samej Cyfry. Osobne infolinia itd itd. Do tego na dole strony nadal widnieją dane firmy.

 

Głęboko wierzę w brak końieczności migracji. Chcę paczkę Canal+ która mam zapisana w umowie, 77zł miech i zostaję przy tym, czekamy na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi. Czego nie można powiedzieć o stronie n. Więc tak jakby, musieli zostawić tą stronę dla "starych" abonentów. Oby, oby... Bardzo na to liczę, bo wiem, że w telewizjach kablowych oferty zmieniają się czasem nawet co miesiąc, więc nie chce teraz wpakować się w to [beep]o tylko przeczkeać to [beep]o..

 

Jeszcze jeden argument za - na skanach dokumentów które tu ktoś wrzucił, na dole jest podpisany Canal+, a nie ITI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wszystkiego dowiemy się po świętach, jak otrzymamy sławetną korespondencję od "nowej definicji rozrywki". Jednak nie byłbym pewien braku przymusowej migracji, choćby w stosunku do osób z paczką canal+. Podczas mojej pierwszej rozmowy z konsultantką, wspominała coś o trzech (3!) sposobach migracji dla abonentów. Nie wnikałem w szczegóły (a szkoda), i pozwoliłem sobie przerwać jej wywód, bo interesowała mnie przede wszystkim oferta. Wspominała także o obowiązkowej migracji do końca czerwca 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dwa razy zadzwonili i dwa razy zaoferowali Platinium + HBO za 129zł (9mieś) i 149zł (9mieś), obecnie za wynajem PACE500GB Canal+ Optimum + HBO płacę 119zł (i tak dużo bo niedawno wziąłem dekodera na początek za free nie chcieli dać) ... tak, że za to samo miałbym zapłacić kolejno 10zł i 30zł więcej. :)

 

Nie wspominając o tym iż nikt nie wie jak będzie w przyszłości z działaniem NC+ na dekoderach Cyfry+, w innym temacie ktoś pisał iż żaden z kilku konsultantów nie był w stanie zapewnić iż przez całe 12-18mieś na starym sprzęcie będą dostępne wszystkie kanały/pełna oferta. Powinni w takim razie za free nam te dekodery wymienić.

 

Tak, że dzięki Bogu mam do końca kwietnia umowę i dziś poszedł polecony priorytet z rezygnacją. Max co mogę zapłacić to 99zł za platynę (zależy mi na sporcie ale nie aż tak by płacić 119zł za platynę). Choć wolałbym, żeby w tej cenie 99zł był MR (za aktywację/jednorazowo mogę wtedy zapłacić dla spokoju).

 

A jak nie to CyfrowyPolsat Familny Max HD + Sport + Film z MR za 79zł (3mieś za free) :) a ligę angielską i ligę mistrzów na webb.tv , 3zł na 3dni (na weekend) i mam stream bez zacięć w HD (bardzo dobrze u mnie wygląda na TV podłączonym do lapka).

 

Pozdrawiam Cyfraków !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...