Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To po co ta cała szopka z przedłużeniami przed 21.03?Ja przedłużyłem 14.04 na Superpremium z MR i PVR za 89 a teraz dostanę pismo z ofertą za 149 +MR +PVR. I co, liczą że się zgodzę?No przecież takich jak ja będzie tysiące.Czy nc+ naprawdę zakłada że ma do czynienia z theebilami, nikogo nie urażając oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co dobrze zrozumiałem to do 1 lipca spokoj bedzie

Tak, jak nie wyślesz wypowiedzenia DO 19.04 to OD 1 lipca masz błogi spokój przez 18 miechów jako abonent nc+ :brawo:

 

Skąd wziąłeś 19 kwietnia? Równie dobrze może być 19 maja......

 

tylko stąd, ze wg mnie wszyscy dostaniemy takie samo standardowe pisemko z datą 02.04.13 oraz 14-dniowym okresem wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co ta cała szopka z przedłużeniami przed 21.03?Ja przedłużyłem 14.04 na Superpremium z MR i PVR za 89 a teraz dostanę pismo z ofertą za 149 +MR +PVR. I co, liczą że się zgodzę?No przecież takich jak ja będzie tysiące.Czy nc+ naprawdę zakłada że ma do czynienia z theebilami, nikogo nie urażając oczywiście...

tak, tak uważają

i wiele osób oleje ten list i nic nie zrobi, później część z nich złoży reklamacje część nic nie zrobi, tym co złożyli reklamacje odpowie się negatywnie. Część z nich odwoła się i zaproponują niższą cenę za ten pakiet. Część się od tego odwoła dalej a część wyrazi zgodę na tą niższą cenę.. zostanie mały procent tych osób, które ew będą mogły rozwiązać Umowę

tak to się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta nagonka przed 21 miała na celu nagonić klientów do wyższych pakietów ( no większość chyba myślała jak ja wezmę wyższy na znanych warunkach bo przecież obiecują że będę mógł przy nim zostać ) jak np prestiż żeby potem ich migrować za 179zł... Teraz to takie proste i logiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu 3,80 za polecony....Najlepiej na tym wychodzi Poczta Polska. 2,5 mln abonentów dostaje list, kilkaset tysięcy abonentów wyśle wypowiedzenia ( na tej podstawie -sprawdzając dane nadawcy- mogli by sprawdzić kto płaci abonament - i jeszcze budżet RP wzmocniłby się...-paranoja :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast takie listy dostawac ludzie, ktorym konczy sie umowa w najblizszych miesiacach to dostaja ludzie z dlugimi umowami. Pewnie zeby nie ogladali wiecej za mniej niz ludzie, ktorzy migrowali od razu lub wzieli nowa umowe.

Dostal ktokolwiek takowy list jak kolega, tylko z ta roznica, ze umowe ma przykladowo jeszcze 6 miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem że jak w sprawę zamieszana jest N-ka to będzie złodziejstwo w biały dzień... Najwięcej na tym straci cyfra a tak ładnie odpokutowała już swoje błędy z przed lat..

tyle lat z cyfra nie mialem zadnych problemow zawsze szli na reke czlowiekowi a takie darmozjady :censored: jak iti :censored: cala sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, zawsze jak klient miał problem z anteną pisałem w c+ oświadczenie że nie ma warunków technicznych do działania usługi i to wystarczyło żeby po 3 tyg klient był wolny, w N nie było szans ( szukaj jelenia z rodziny co to weźmie i będzie płacił... ). Mnie przygoda z konsultantami N kosztowała ponad 1200zł jak mnie wprowadzili w błąd przy rozwiązaniu umowy (300zł za pakiet zerwany przed czasem minimalnym) w C+ jak konsultant coś powiedział nigdy nie było problemów... i nagrania nie ulegały zniszczeniu... hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko stąd, ze wg mnie wszyscy dostaniemy takie samo standardowe pisemko z datą 02.04.13 oraz 14-dniowym okresem wypowiedzenia

 

No tak, tylko że 2.04 to data nadania a nie otrzymania listu. Więc tutaj faktycznie wykazali się elastycznością. :lol2:

 

A co jak gdzieś się list zawieruszy albo zagubi,przecież to nie polecony ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym obwinal ITI. Vivendi i Cyfre + cenilem za elastycznosc, bo faktycznie taka ta platforma byla. Dzis NC+ jest wlasciwie Platforma N z 6 Canal+ w ofercie. Bardzo ubolewam, ze wszystko jest wzorowane na N. Pakiety, dekodery,multiroom, umowy, lista kanalow, wyglad strony internetowej. Apeluje do NC+ wiecej Cyfry + a mniej Platformy N w nowej platformie. W koncu Platforma N zostala kupiona przez Cyfre +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej uparcie zapytam- z którego punktu regulaminu obecnej umowy wynika prawo Cyfry + do 14 dniowego terminu wypowiedzenia ??

-----------------------

Ok juz widzę- postanowienia końcowe

Zmiany regulaminu / umowy wydane w czasie trwania umowy będą wiązały Abonenta, jesli ich treść zostanie mu doręczona a Abonent nie wypowie umowy w terminie 14 dni od ich doręczenia Abonentowi.

 

Wysyłają listem zwykłym. Niech udowodnią kiedy doręczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jojtek , na dobrą sprawę już jutro można wypowiedzenie wysłać.

NO tak, tylko ja mam swój dekoder, układałem kanały pod siebie, na razie nic nie wyłączyli.

Umowę mam do końca listopada 2013. Ciekawe czy ktoś już naskarżył do UOKiK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może sie mylę ale jak jest to migracja to już nie możesz się wycofać.

Możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni dotyczy tylko nowych umów zawieranych poraz pierwszy.

Zadzwoń jeszcze raz i upewnij sie w BOK.

 

migrowalem 3 godziny temu. koniec umowy 31 marca.

wyraznie w warunkach mialem przeczytane ze moge odstapic od umowy w ciagu 10 dni.

ale uwaga! jestem z cyfry i zmieniam podmiot z cyfra na iti neovision.

nie wiem czy te 10 dni dotyczy tez nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi list, wysyłam im wypowiedzenie w ciągu 14dni.

Mam wszystko przez 3 miesiące (włącznie z nSport) do końca czerwca, płacąc tyle ile wcześniej.

Dobrze zrozumiałem?

Najprawdopodobniej tak. Mamy bardzo malo sprawdzonych informacji a duzo spekulacji. Wiecej dowiemy sie w przyszlym tygodniu gdy tych listow bedzie wiecej. Zalecam cierpliwosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi list, wysyłam im wypowiedzenie w ciągu 14dni.

Mam wszystko przez 3 miesiące (włącznie z nSport) do końca czerwca, płacąc tyle ile wcześniej.

Dobrze zrozumiałem?

Dokładnie tak. Ja też identyczną informację otrzymałem w piątek w CTA Cyfry+. Kobieta była pewna tego co mówi. Nic nie kręciła że nie wie, tylko konkretnie odpowiedziała na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...