Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jeżeli da się cofnąć wypowiedzenie i wtedy umowa przejdzie na czas nieokreślony, to chciałbym tak zrobić, żeby ceny trochę jeszcze spadły. Podejrzewam, że w ciągu 2 tyg się nic nie zmieni.

A masz świadomość ile będziesz płacił gdy umowa przejdzie "na czas nieokreślony", czyli gdy skończą Ci się promocje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napisał CAŁOŚĆ,bez HBO

 

Powaznie?? Tak napisal... o qrde szok..... Zartuje sobie, ale nie mam problemow z czytaniem, jednak po tym, co tu ludzie wypisuja warto sie upewnic, a chcialem sie przede wszystkim dowiedziec, czy oferowali mu HBO i jesli tak to za ile. Chyba nie ma klopotu ze zdalem takie pytania? :| Przez nie wiekszego syfu na forum raczej nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet jak w podpisie

Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia w związku ze zmianą oferty programowej.

Dzisiaj telefon od Konsultanta z propozycją:

- Canal+Silver - stała cena 64 zł/miesięcznie

- umowa na 18 m-cy

- użytkowanie obecnego dekodera PVR na dotychczasowych zasadach tzn. bez ponoszenia opłat miesięcznych.

Ofertę przyjąłem.

 

Jak widać zrobili się trochę bardziej elastyczni bo kilka dni temu najniższy pakiet jaki oferowali to Canal+Gold za 99 zł/miesięcznie.

 

EDIT:

Mam pytanie do osób, które już migrowaly: orientujecie się może, czy nowy pakiet uruchamiają od razu, czy dopiero od miesiąca, w którym zaczyna obowiązywać umowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet jak w podpisie

Wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia w związku ze zmianą oferty programowej.

Dzisiaj telefon od Konsultanta z propozycją:

- Canal+Silver - stała cena 64 zł/miesięcznie

- umowa na 18 m-cy

- użytkowanie obecnego dekodera PVR na dotychczasowych zasadach tzn. bez ponoszenia opłat miesięcznych.

Ofertę przyjąłem.

 

Jak widać zrobili się trochę bardziej elastyczni bo kilka dni temu najniższy pakiet jaki oferowali to Canal+Gold za 99 zł/miesięcznie.

 

EDIT:

Mam pytanie do osób, które już migrowaly: orientujecie się może, czy nowy pakiet uruchamiają od razu, czy dopiero od miesiąca, w którym zaczyna obowiązywać umowa ?

 

Z tym bywało rónie u mnie 10min. u innych podobno nawet któryś dzień. Standardowo chyba tego samego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj (kilka minut temu) mialem drugi telefon z nc+ a oferta znow taka sama jak wczesniej, czyli Platinium+ MR + HBO + dzierzawa dekodra (mam jeden na stanie) za 139 zl. Powiedzialem, ze top samo mialem drugiego dnia jak wystartowala platforma i ze jak bedzie lepsza oferta to moga dzwonic. Minal prawie miesiac, a oni nadal nic nie zjechali z ceny... Nic nie spiesze sie.... umowa do sierpnia jest... nSport jest na pol roku, wiec mam czas.... a przeplacac nie bede.... tym bardziej, ze do wakacji duzo sie moze wydarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmigrowałem do NC+. Warunki: Canal+Platinum, MR (pozostają 2 niezależne karty), Philips PVR (zostaje z Cyfry) - Całość - 99,00 zł . Umowa na 12 m-cy.

 

Czyli MR gratis i dekoder tez pozostaje gratis dobrze rozumiem? Nie oferowali Ci HBO?? Jesli tak, to za ile??

 

 

Proponowali mi HBO za 30,00 zł, odmówiłem. Poza tym poinformowali, że opcję dodatkową mogę dołączyć w każdym momencie. Dlatego na razie nie brałem History HD, wezmę jak będzie śmigać. Wypowiedzenie wysłane w marcu. Stara umowa do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCzyli zabrali Ci 4 kanały canal+ płacisz tyle samo i jesteś zadowolony ?

Więcej takich i jesteśmy pogrzebani z cenami !

 

Tylko nie zlinczujcie go. każdy wybiera ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. A cena 64 zł za C+ Silver nie jest zła uważam, no chyba,że ktoś liczy,iz otrzyma coś za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...