Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch moich telefonach, w końcu zadzwonili do mnie...Pierwsze spostrzeżenie: oni chyba nie zapisują poprzedniej propozycji bo zaproponowali mi Platynę z Hbo za 149zł. Poprzednio jak dzwoniłem panienka dała do tej ceny mediaboxa i 2 boxy+ (razem 154zł). Podziękowałem, mówiąc że jak Żul-jan spuści cenę to wezmę. Życzyliśmy sobie miłego wieczoru.. :D

Aha...teraz mam Superpremium z HBO za 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie. Jeśli zarejestrowali moje wypowiedzenie w związku z wycofaniem kanałów 1.04 i zakończenie umowy jest zaplanowane na 30.04, to czy jeśli dostanę wesołe pismo jednostronnie zmieniające warunki umowy (jeśli tam na nie nie odpowiem w tym oznaczonym terminie) to rozumiem, że jestem bezpieczny?

 

Żeby nie było, że 2 raz mam wysyłać wypowiedzenie w związku z nową korespondencją i te podstępne żmije będą próbowały tak czy siak sztucznie wydłużyć mi umowę. Nie akceptuję wyłączenia kanałów Zone Romantica i 13th Street Universal, to jakim cudem mam zaakceptować nową ofertę w której tych kanałów tak czy siak nie ma? :P

 

Ktoś się orientuje czy oni w ogóle mogą przekształcić umowę, która została już skutecznie wypowiedziana, ale jeszcze nie rozwiązana? :>

 

Czy po prostu w przypadku otrzymania tego papierka od nich wystarczy im grzecznie odpisać, że nie jest się zainteresowanym nową ofertą i poprosić o utrzymanie poprzednio złożonego wypowiedzenia na mocy którego umowa ma zostać rozwiązana 30 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CANAL+ KOMPAKT HD z UltraBox+/PVR PHILIPS (68zł+5zł). Nie dotarło do mnie pismo. Dzisiaj miałem telefon z nc+. Zaproponowano mi Canal+ Platinum za 99 + gratis UltraBox+/PVR PHILIPS, który mam. Umowę mam do końca sierpnia. Konsultant powiedział, że mogę pozostać na starej umowie do końca, bez migracji. Kłóci się to z terminem końca czerwca, który się pojawiał na forum. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOTYCZY FOX HD, wklejam post zamieszczony przez kogoś na "anty nc+: "a mój tato w umowie ma że FOX HD jest udostępniany na zasadach Rozdz. V ust. 1 regulaminu (czyli że nie jest gwarantowany). Ktoś coś wie? Mieliście podobną sytuację?" W ofercie na stronie nc+ kanał nie jest opatrzony szarym trójkątem (co oczywiście o niczym nie świadczy) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam CANAL + OPTIMUM HD za 107 zł z rabatem płacę 80 zł, jestem abonentem cyfry od 2008 roku. Nie wiem co teraz mam zrobić wypowiedzieć tą umowę czy czekać na nową ofertę? Poradźcie czy aby zostać przy tej ofercie do końca umowy trzeba wysłać jakieś pismo? I czy potem można zmigrować do nc+, może będą lepsze oferty. Gdy TP połączyło się z Orange nie było jakoś strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem do kiedy szukam w papierach i nigdzie nie mogę znaleźć, na ica też nie pisze;/

Wobec tego najlepszym sposobem jest zapisać numer karty abonenckiej i przejść się do punktu sprzedaży nc+. Tam sprawdzą na podstawie tego numeru na jaki czas została zawarta umowa z C+

Nie ulegaj żadnym sugestiom aby nie wkręcili cię w kanał.

Wróć tu na forum i zadawaj dalsze pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Konsultant powiedział, że mogę pozostać na starej umowie do końca, bez migracji. Kłóci się to z terminem końca czerwca, który się pojawiał na forum. Czy coś się zmieniło w tej kwestii?

Oficjalnie nie ma żadnego terminu dla Cyfry - wszystko to tylko plotki - najlepiej spokojnie czekać na rozwój wydarzeń :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, można cofnąć wypowiedzenie? Umowę mam jeszcze ważną 2 tyg. Bym chciał cofnąć wypowiedzenie i poczekać na przymusową migrację. Czy w przypadku wycofania wypowiedzenia umowa przejdzie na czas nieokreślony?

Chyba nie zrozumiałem tej wypowiedzi... chcesz poczekać na przymusową migrację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam też CANAL + OPTIMUM HD za 107 zł z rabatem płacę 77 zł umowa do konca lipca
Mam podobnie jak Ty i czekam co dalej na razie wypowiedzenia nie wysyłam...mam własny sprzęt nie chcę ich mediaboxów...martwi mnie też przyszłe parowanie kart w nc+

Usiąść wygodnie w fotelu i oglądać telewizję.

Z czasem powinno się wszystko wyjaśnić? Trzeba być czujnym, aby nie przegapić końca umowy. Trochę mało czasu ale można jeszcze spokojnie czekać na rozwój przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, można cofnąć wypowiedzenie? Umowę mam jeszcze ważną 2 tyg. Bym chciał cofnąć wypowiedzenie i poczekać na przymusową migrację. Czy w przypadku wycofania wypowiedzenia umowa przejdzie na czas nieokreślony?

Chyba nie zrozumiałem tej wypowiedzi... chcesz poczekać na przymusową migrację ?

 

Jeżeli da się cofnąć wypowiedzenie i wtedy umowa przejdzie na czas nieokreślony, to chciałbym tak zrobić, żeby ceny trochę jeszcze spadły. Podejrzewam, że w ciągu 2 tyg się nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie, o oficjalne stanowisko nc+ w sprawie kart ewentualnie cam'ów. Będą w ofercie nc+? oprócz "sparowanych tunerów"? w sytuacji gdy obecnie posiadam samą kartę, czy po przejściu do nc+ operator ma prawo zmusić mnie do rezygnacji z karty na rzecz ich super odbiornika? Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość rozwiązania umowy biorąc pod uwagę obecny regulamin nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...