Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie może wygrać bo wszystko jest opisane w regulaminie a ewentualna strata jaką mógł by nawet ponieść jest niższa lub niewiele wyższa od kosztów rozpoczęcia postępowania nie wspominając o kosztach ubsługi Prawnika.

 

Weźcie się ogarnijcie zapoznajcie z tematem.

 

Mnie też w[beep]ili składam reklamacje ale powołuje sie na regulamin zapoznaje z tym co podpisuje i z czego korzystam. Nie trawie tylko [beep]olenia z [beep] o sądach. To jest tylko telewizja jesli zmienia warunki mozesz rozwiazac umowe tyle. TV to nie jest niezbedna do zycia w sprawie zmian w ofercie sa zapisy w umowie ktora podpisujemy wiec moze lepiej zaczac odnosic sie merytorycznie do spraw a nie rzucac sadami prawnikami itp smieciem.

 

Idzcie do prawnika kazdy powie ze sprawa wygrana :D:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam eNke i do tej pory nie dostałem listu z nową ofertą, umowa kończy mi się na koniec czerwca, czy 18 kwietnia przedłużą mi umowę na kolejne 18 miesiecy mimo że żadne pismo do mnie nie doszło, ani nikt nie kontaktował się ze mną mimo pozostawienia numeru tel? Nie wiem kiedy mam składać wypowiedzenie, czy teraz czy na koniec maja ?

 

Płacę teraz aż 20 zł miesięcznie więc raczej kokosów mi nie zaproponują :D (przeszedłem z N na kartę na abonament).

 

Ps. Miałem za darmo dodane N premium, dziś zamienili mi je na wszystkie C+, więc w tym momencie płacę 20 zł i mam wszystkie Canal + :D mogłoby tak zostac :D

Nie w tym wątku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zakładają, że sprawa wygrana. Jak przegrasz walke o 30 zł podwyzki Abonementu zapłacisz tez za adwokata Cyfry zdajesz sobie z tego sprawe ile obsługa takiej firmy moze kosztować i jakich mają ludzi ? mervel

 

jak możesz przegrać sprawę o podwyżkę abonamentu i przymusowe zmigrowanie skoro oni wysyłają listy zwykłe ?

nic nie dostajesz- ich przegrana

dostajesz zwykły lisy: nie udowodnią że odebrałeś- ich przegrana

list polecony- nie ma tematu.

proste dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałes listu ale dostajesz wyzszy rachunek reklamujesz ? Reklamujesz i dostajesz informacje w tym momencie jestes poinformowany mozesz odstapic w ciagu 14 dni.

 

Odstepujesz koryguja jeden rachunek.

 

Koniec sprawy.

 

proste ?

 

tak zrobi zdecydowana większość ludzi.

ale jak usiądziesz do sprawy od podstaw, porządnie, z prawnikiem to spokojnie możesz ich zasądzić o niedopełnienie umowy.

 

na to jest sporo paragrafów. różnica w abonamencie+ potencjalne odszkodowanie :)

mało w tym kraju wiemy o takich sprawach w sądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałes listu ale dostajesz wyzszy rachunek reklamujesz ? Reklamujesz i dostajesz informacje w tym momencie jestes poinformowany mozesz odstapic w ciagu 14 dni.

 

Odstepujesz koryguja jeden rachunek.

 

Koniec sprawy.

 

proste ?

To jest oczywiste że jeśli bym dostał wyższy rachunek , bez info. o zmianie to tylko reklamacja i koniec umowy z winy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś e-rachunek na 84 zl, choć przedłużyłem 15-go marca na 18 miesięcy za 65 zl. Doliczyli mi 10 zl za dzierżawę tunera+10 za multirum, choć miało być za 0 zl.Skandal normalnie!Pod jaki adres wysłać reklamacje?Na dodatek Pani mnie poinformowała, że w lipcu i tak będę musiał migrować lub rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@selko defetysto, sam się ogarnij. I luzik, co ci do cudzego sposobu załatwiania spraw :wink: A jak a nuż coś ugrają to chętnie skorzystasz i pójdziesz w ich ślady. U nas sądzić sąsiada o złamaną sztachetę w płocie to każdy chłop potrafi, ale powalczyć z koroporacją to już aj waj. Że sąd tak daleko i taki straszny, na czarno tam chodzą, a jak prawnik to już każdy w setkach dolarów za godzinę bierze, straszne rzeczy! Prawników teraz (bez obrazy braciszku drogi) jak pyłków na wiosnę, nie trzeba uderzać do najdroższych kancelarii w mieście. Mamy prawników w rodzinie, wśród znajomych, w firmach, w których się pracuje. Są też pozwy zbiorowe. I oczywiście, że nie chodzi o jakieś 30zł, tylko o nie dotrzymanie umowy. Szacun ludziom, którzy naprawdę zdecydują się w razie konieczności na drogę sądową, bo prawda jest taka, że tu chodzi o coś więcej niż "tylko telewizja". Chodzi o to, że po tylu latach dzikiego kapitalizmu pora przestać się dawać robić w bambuko. Samo założenie sprawy takiej nc+ jest więcej warte od tego całego pyszczenia na forach. Tak się podchodzi do spraw w cywilizowanych krajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belka-cyfra.gif

Twój numer Abonenta

6xxxxxxx-x

Drogi Abonencie,

 

w załączeniu przesyłamy Twój e-rachunek. Znajdziesz go również

w Internetowym Centrum Abonenta w zakładce MOJE PŁATNOŚCI/E-RACHUNEK.

 

Do zapłaty:

opłaty zaległe 0,00 zł

04/2013 122,00 zł

Twój indywidualny numer konta do wpłat:

39 4444 1056 xxxx yyyyy zzzzz nnnnn

 

Wpłata powinna wpłynąć na konto CYFRY+ do 18 dnia każdego miesiąca.

 

Z pozdrowieniami,

CYFRA+

Wiadomość została wysłana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.

Jak widać zapłacę tyle ile uzgodniłem za CANAL+ Prestige HD + Multiroom gratis + dekoder HD 0 PLN/m po przedłużeniu umowy. Dodatkowo mam wymienić (do końca kwietnia) jeden z dekoderów na PACE 0 PLN/m.

Szacun dla Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z was tak jak ja , że po tym jak chciałem migrować po zadzwonieniu do nc+ , powiedzieli mi że mając 130zl pakietu , minimalny pakiet jaki moge miec w NC+ to
pakiet za 140zł ?

 

Dzwoniłem w ubiegłym tygodniu w sprawie migracji. Okazało się, że "system" nie przewiduje opcji przejścia na pakiet niższy (mnie interesuje Universe+ bo Canal+ w ogóle nie oglądam). A przy Cyfrze trzyma mnie tylko to, że mam prawie całego zapełnionego nagraniami PVR-a i zanim to wszystko oglądnę pewnie upłynie trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...