Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Także dzisiaj dostałem smsa ""Potwierdzamy przyjecie wypowiedzenia. ...... co ciekawe do mnie wcale nie dzwonią w ostatnich dniach dzwonili na początku lipca z ofertami nie do przyjęcia a teraz zaskakująca cisza ...:] narazie jeszcze się nie łamie i sam od siebie nie dzwonie poczekam dosłownie do samego końca umowy czyli jeszcze parę dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dostałem dzisiaj ofertę platinum za 79 zł + multiroom + dekoder pace 500 gb. Czy myslicie, ze warto ? Czy lepiej może jednak wybrać ofertę z dekoderem multibox 500gb ? Na nią niestety nie ma rabatów i w tym momencie pakiet platinum z mediaboxem by mnie kosztował 99 zł + opłata za dekoder. Czy jest duża różnica między tymi dekoderami ? Zostałem też poinformowany o tym, że będzie bardzo niedługo nowe oprogramowanie do Pace'a. Z góry dziękuję za opinie.

 

pozdrawiam

orzelm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem wczoraj bez składania wypowiedzenia na Silver cała paczka canal+, MR,pace i philips za 89 zł na 12 miesięcy.Wydaje mi sie w miare rozsądnie jeżeli wcześniej miałem propozycje Platinium za 109 z MR i tymi dekoderami z umowa na 18 miesięcy.Pozdrawiam dalej walczących!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dostałem dzisiaj ofertę platinum za 79 zł + multiroom + dekoder pace 500 gb. Czy myslicie, ze warto ? Czy lepiej może jednak wybrać ofertę z dekoderem multibox 500gb ? Na nią niestety nie ma rabatów i w tym momencie pakiet platinum z mediaboxem by mnie kosztował 99 zł + opłata za dekoder. Czy jest duża różnica między tymi dekoderami ? Zostałem też poinformowany o tym, że będzie bardzo niedługo nowe oprogramowanie do Pace'a. Z góry dziękuję za opinie.

 

pozdrawiam

orzelm

Przecież oprogramowanie do pace masz od dzisiaj nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,a ja przed momentem odmówiłem.Bajerować to my,ale nie nas. Kolejna propozycja:Pakiet Platinium+HBO+MR+2 Pejsy 109zł.na 12 miesięcy.Odmówiłem,powiedzialem,że chcę na 18miesiecy.Sprawdzał 10min czy można.OK,można jak sie okazało.To ja sie zgodziłem,a on czyta i czyta i nagle pada wśród gęstwiny słów Pakiet GOLD z opcją Canal+ Platinium..... czyta dalej i się pyta czy na to sie zgadzam,a ja na to,że nie. I wtedy sie zaczeło,że ja czas marnuję itd, itd,...... a ja mówię,że padła na początku propozycja Pakiet Platinium,a nie Gold. Konsul mówi,że to jest to samo,bo mam wszystkie Canal+.Więc ja mówię,że ja nie potrzebuję Golda, skoro pakiety różnia sie tylko Canal+,w takim razie to ja poproszę universe+ z 6 Canalami.Konsul zbulwersowany,że niby jak ja to sobie wyobrażam,ze nc+ niby ma armie prawników zatrudnić,aby stworzyli dla mnie universe+ z 6 Canal+ ? Grzecznie odpowiedziałem,że mnie to nie interesuje,a w szczególności pakiet Gold.Podziękowałem za rozmowę.Po 2 minutach sms,że zgodnie z regulaminem mam oddać sprzęt :brawo:

Powiem szczeże,że przez 10 lat w cyfrze nie mialem nigdy takiej rozmowy.Ciśnienie mi skoczyło.Myślał może,że nie wyłapie słowa GOLD :>

No tak tyle tylko że na pejsach i tak nie będziesz miał vod nie zależnie czy to gold czy to platinum. Czyli generalnie chodzi o zasadę że chcieli cię w [beep]a zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam gdzieś te vody i inne wynalazki i ja dobrze o tym wiem.Chodzi,ze jak proponuje pakiet Platinium to ma taki być,a nie jak czyta formułke to okazuje sie,ze to jednak GOLD :>

 

Pojechali z tym Goldem.

 

ja napisałem maila , bo nie mogłem się dogadać przez tel. Napisałem , że nie mogę otrzymac satysfackconującej oferty mimo ich wcześniejszych zapewnień. Wczesniej ok 5 rozmów z DUK i ściana . Napisałem , że chcę Uniwerse + 6 x c+ + PVR = 49 lub Platinum , +HBO + mediabox ( bez aktywacji i dzierżawy) = 99 zł. i jak będą to mieli to proszę o kontakt . Odpisali , że przekazali maila do odpowiedniego działu i żeby czekać na kontakt . Dziś zadzwonili i konsultant zaczął , że dwoni w związku z moim mailem z propozycjami. Tylko , że mi w międzyczasie zmieniła się optyka bo już niechciałem mediaboxa związku z tym , że chciałem zostać na multiroomie cyfry.Dal tą platynę , z HBO, z MR i PVR za 99 zł w ogóle bez negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem odpowiedź na maila w sprawie niezarejestrowanego, wysłanego 3 tygodnie temu wypowiedzenia (wczoraj dzwoniłem w tej sprawie i konsultant wprowadził jaką adnotację czy coś do systemu, ze oczekuję na rozwiązanie tej sytuacji), że zostało właśnie zarejestrowane, wiec jestem w końcu na wypowiedzeniu (czyli został mi cały tydzień).

Po południu miałem od nich telefon, powiedziałem, że interesuje mnie to, co mam teraz, czyli:

- pakiet zbliżony do Optimum,

- wszystkie C+,

- Multiroom za 0 zł,

- 2 oddzielne karty,

- dekodery tak jak do tej pory - pierwszy za 0 zł, drugi nie więcej niz za 5 zł.

Propozycja od konsultanta:

- C+Silver - 69 zł,

- opcja pozostałe C+ - 5 zł,

- pierwszy dekoder 0 zł, drugi 5 zł,

- MR - 0 zł.

Czyli za całość 79 zł.

Zapytałem się o wymianę tego pierwszego na Pace'a, to powiedział, ze już ich nie mają (???) i może zaproponować ten drugi 500 GB ale z aktywacja 199zł lub z opłatą 10 zł miesięcznie. Mówię mu, że przecież ADB dają Cyfrowiczom tylko do Platinum a poza tym one są parowane z kartami a ja chcę dwie niezależne karty a on na to, że tak, faktycznie tak jest.

Powiedziałem więc, żeby zadzwonili jutro a ja się zastanowię.

Warto to brać za 79 zł bo widzę, że nadal dają Universe z 6xC+ za 59 zł? No i jednak chyba bym chciał wymienić Phillipsa na tego Pace'a bo dysk ciągle mam zajęty w okolicach 90%.

Druga sprawa, że konsultant mówił tak niewyraźnie, ze momentami w ogóle go nie rozumiałem, dlatego nie wiem czy wspominał coś o wypowiedzeniu czy tylko o tym, że umowa się zaraz kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię mu, że przecież ADB dają Cyfrowiczom tylko do Platinum a poza tym one są parowane z kartami a ja chcę dwie niezależne karty a on na to, że tak, faktycznie tak jest.

 

Czy oni są w ogóle przytomni. Kilka razy o taką możliwość prosiłem (dekoder ADB pakiet z wszystkimi C+ za 79zł) i za każdym razem słyszałem... "nie można bo nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zmigrowałem. Po wysłaniu maila z informacją, że kończy mi się umowa i zgodnie z nią zdam sprzęt oraz, że nie przedstawili mi satysfakcjonującej oferty, około godziny 19 zadzwoniła do mnie miła pani z zastrzeżonego numeru z którą dogadałem się na:

Silver (C+Family HD i C+Family2 HD) + C+Platinum (C+, C+Sport HD, C+Film HD, C+Film 2 HD) + Pace 0 zł na 18 miesięcy za 69 zł.

Co sądzicie? Chciałem jeszcze wytargować MR, ale chciała mi dać za 10 zł, więc grzecznie odmówiłem pozostając przy 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zmigrowałem. Po wysłaniu maila z informacją, że kończy mi się umowa i zgodnie z nią zdam sprzęt oraz, że nie przedstawili mi satysfakcjonującej oferty, około godziny 19 zadzwoniła do mnie miła pani z zastrzeżonego numeru z którą dogadałem się na:

Silver (C+Family HD i C+Family2 HD) + C+Platinum (C+, C+Sport HD, C+Film HD, C+Film 2 HD) + Pace 0 zł na 18 miesięcy za 69 zł.

Co sądzicie? Chciałem jeszcze wytargować MR, ale chciała mi dać za 10 zł, więc grzecznie odmówiłem pozostając przy 69 zł.

 

ja dostalem w tej cenie jeszcze MR za 0zl tak ze walcz dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maly29 to chyba pierwsza taka migracja bez wypowiedzenia :0

 

Czy ci kolesie nie zapisuja na koncie klienta propozycji zeby potem nie dzwonic ponownie bez sensu?

Sami zadzwonili i od razu taka propozycja.Wczesniejsze były tragiczne.Przestali sie odzywać przez dwa miesiące i wczoraj telefon z taka ofertą.Co do zapisywania na koncie klienta to możliwe że zapisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam aż musiałem sie ponownie zalogować

 

Panowie i panie oferte która proponuja tzn. Platinum+ HBO + MR za 99zł to żadna rewelacja

 

Taką sama otrzymałem kilka dni temu i propozycja umowy na 12 lub 18 m-cy, oczywiście jej nie przyjąłem bo uważam ze ten "zestaw" nie jest wart więcej

niż 79 max 89zł(wypowiedzenia nie wysyłałem gdyż umowe z c+ mam jeszcze do września 2014)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,nie jest wart. Mały szczegół,proponują pakiet platinum,ale jak już wyrazisz zgodę i będzie czytał formułkę,to na bank padną słowa"pakiet gold z opcją canal+ platinum". Trzeba być uważnym i wyłapać taką drobnostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...