Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem C+ optimum MR Pace 109pln

Od wczoraj Platinum MR Pace +HBO na 6M gratis potem rezygnacja lub 20pln całość 99pln na 12M

Moja rada sprawdzić na drugi dzień u konsultanta czy wynegocjonowane warunki się zgadzają

U mnie był błąd w MR doliczona dycha.Po odsłuchaniu nagrania korekta na 0pln

Umowę miałem do końca marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi na takekie pytanie:

czy nowa paczka programów canal+ będzie nadawana tylko w hd? I co mam zrobic jeśli mam dekoder sd. Czy mogę im wypowiedzieć umowę w związku z utratą mozliwości odbioru pakietu canal+ jeśli będzie tylko w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, ze nowościami będą kanały HD, jak i będzie coraz wiecej kanałów SD Mpeg4 które dekoder SD nie odtworzy. Poza tym nawet CP zapowiedział porzucenie dekoderów SD i znając zycie beda zaczynali od najwyzszych pakietów. Tak już było podczas migracji oferty VOD CP ktora przeszła na DVB-S2 i wymieniali dekodery na HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dziś o 13:12 dostałem email o tej treści:

 

 

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

Panowie czyli po świętach powiedzmy 2 czy 3 kwietnia wysłać wypowiedzenie, że nie zgadzam się ze zmianami (wycofanie Universal, 13th Street) i umowa zostanie rozwiązana na początku maja. Dobrze zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wczoraj około 17-tej telefon,miły pan z NC+ dzwonił w sprawie migracji,był niemile zaskoczony,że właśnie czytam posty na temat migracji z C+ do NC+ na forum Satkuriera.Przytoczyłem mu fragment postu,w którym były wypunktowane zarzuty do nowej platformy.Odniósł się w zasadzie tylko do kwestii kanałów niegwarantowanych.Podobno NC+ finalizuje już umowy i większość kanałów obecnie niegwarantowanych będzie jednak zagwarantowana po migracji?Po czym stwierdził,że szkoda czasu zarówno mojego jak i jego,złożył mi życzenia świąteczne i zakończył tą jakże konstruktywną rozmowę.Umowę z C+ przedłużyłem 16.03 na 13-cie miesięcy,od 23.03. codziennie telefony z NC+,wyświetla się zawsze numer prywatny,a takich z reguły nie odbieram.Co ciekawe wcześniejsze telefony były zawsze z C+ z warszawskich numerów stacjonarnych,022...... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - oferta jest " elastyczna " - mam superpremium +multi i multiroom ,czyli prawie cały stary pakiet oprócz erotyki i france - płacę 115zł nawet mógłbym taką cenę płacić przez kolejny rok - ale zachłanność nc+ zmusiła mnie do zmian - po pierwsze sprzedają ludziom w pakietach różne wersje c+ ( a nikt dokładnie nie zna ich ramówki - czy canal+family to coś do przełknięcia - czy produkt odpadowy , czy canal+film to , to samo co aktualny canal+film , nie interesuje mnie sport - ale nie wiadomo co gdzie będzie nadawane ) , moja ostateczna cena jaką postanowiłem dać 99zł za gold + hbo i cinemax + multiroom ( bo więcej to nie jest warte ) - a przy obecnej polityce chcą mi dać mniej za więcej , jeżeli sobie odpuszczę canal + to w CP za średnio 70zł/miesiąc jest pakiet full z multiroom ( sa promocje przy przechodzeniu z innej platformy jak i aktualnie 3 miesiące gratis- umowa na 15 ) mało kto zwraca uwagę na pakiet dla dzieci - ale pewnej grupy wiekowej ( +6 ) cartoon network - to podstawowy kanał - ilość nie idzie w jakość , - w polsacie oferta dla dzieci bije NC+ , poza-tym aktualna umowa kończy mi się wraz z końcem maja ( wypowiedzenie wysłane ) - więc przy moim trybie życia na lato zostanę przy dvb-t i dvd :-))) a na jesień zobaczy się oferty - wręcz prawie na 100% będą lepsze - a może pomarzyć by można o jakimś 3cim niszowym graczu tv ? ani CP ani NC+ nie trafia do wszystkich potencjalnych klientów , z drugiej strony CP mógłby teraz bardziej i małym kosztem przejąć dużo osób N i C+ , wystarczyło by znieść uciążliwe autoryzowanie karty co kilka dni na np co miesiąc , oferować przez net moduły i jeszcze kilka kosmetycznych drobiazgów , a tak trochę ludzi przejdzie trochę odejdzie - a na drugą taką szansę długo czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja też otrzymałem przywołanego powyższego maila od Cyfry+ mam pytania:

 

- Czy z tego wynika, że już 2 kwietnia mogę wysłać im wypowiedzenie nie czekając na list od nc+ z nową "rewelacyjną" propozycją migracji?

- Czy wtedy sygnał zostanie mi wyłączony po miesiącu czy po trzech miesiącach w razie braku migracji do nc+ po "negocjacjach ostatniej szansy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ja też otrzymałem przywołanego powyższego maila od Cyfry+ mam pytania:

 

- Czy z tego wynika, że już 2 kwietnia mogę wysłać im wypowiedzenie nie czekając na list od nc+ z nową "rewelacyjną" propozycją migracji?

- Czy wtedy sygnał zostanie mi wyłączony po miesiącu czy po trzech miesiącach w razie braku migracji do nc+ po "negocjacjach ostatniej szansy"?

 

Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem ws. tego wypowiedzenia. W tym przypadku wysłane na początku kwietnia wypowiedzenie skutkuje z wyłączeniem sygnału z dniem 30.04.2013r. Ja już takie wypowiedzenie przygotowałem i mam je w kopercie. Jak tylko pocztę otworzą to wysyłam.

Napisałem też dodatkowo stosownego maila do CYFRY jakie dostałem propozycje, i że obecna oferta (mimo 5 rozmów telefonicznych) mnie nie satysfakcjonuje.

 

W CyfrowymP(o)lsacie za max. 109,90 mamy wszystko co jest możliwe, bez kanałów dla dorosłych, MR w HD i czego dusza zapragnie. Moja żona będzie wniebowzięta jak zniknie sport który oglądam regularnie na antenie Canal+, a ja przerzucę się na stramy i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK! No to biorę się za napisanie wypowiedzenia i wysyłam je pojutrze listem poleconym ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Nie będę całej sprawy przeciągać do 2 lipca, bo to nie ma sensu. Albo do końca kwietnia przedstawią mi sensowną ofertę migracji do nc+ albo ja również przenoszę się do CP, gdzie pakiet Premium z MR oraz ew. tymi samymi kanałami XXX, jakie mają w nc+, kosztuje 120 zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikomu z dotychczasowych abonentów cyfry nie udało się wynegocjować platinum za 89 zł gołego bez MR.

 

Właśnie też się nad tym zastanawiam. Jeśli dostałbym propozycję platinum za 89zł, bez dodatkowej opłaty za Philips PVR to wziąłbym nawet i dzisiaj. Ale obecnie widzę taką dziwną politykę nc+, że nie można zejść z ceny. Jeśli do tej pory płaciłem 139zł (patrz mój opis), to póki co nie oferują nic tańszego mimo mojej deklaracji w rozmowach telefonicznych, że chcę platinum bez HBO, Cinemax i Filmbox. Dotychczas proponowano mi:

1) All Inclusive 179zł

2) Platinum 149zł

i tekst... "że nie ma dla Pana innych ofert". No to czekam dalej...

mam podobny pakiet jak ty w c+ tylko bez Filmboxow dekoder mam pace 500GB i place 132 zl.teraz rowniez pasowal by mi pakiet platinum bez hbo,cinemaxow nawet za te 99zl,ale tez mi sie cos wydaje ze jak zadzwonie do nich to bede mial tylko do wyboru All Inclusive 179zł i Platinum 149zł.umowa konczy mi sie z koncem maja i mam nadzieje ze bede mogl miec pakiet ktory mnie interesuje a nie ktorys z najwyzszych i gadka ze tylko taki pakiet moga mi zaoferowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie umowa z koncem maja i chcialbym wyslac im wypowiedzenie po swietach,tylko po to aby zeszli mi z ceny i dali taniej pakiet ktory mnie interesuje.czy moglby ktos napisac caly teks lub pokazac wzor jak powinno wygladac to wypowiedzenie,ja do konca niewiem jak to napisac,a niechcialbym aby mi nie zatwierdzili go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zależy tylko na pakiecie platinum ,gdyż tylko interesują mnie canalplusy ewentualnie mógłbym przystać na pakiet gold za 79 zł.

 

 

 

Bez względu na to czy wolisz film czy sport, a piszesz że zależy Ci na paczce canal+ nie warto brać golda z prostej przyczyny - każda premiera z ostatnich lat poleci na canal+ głównym. Przeglądałem program tv na canal + film i co ujrzały moje oczy? Premiery, ale z n premium, do tego powtórki filmów które gościły do tej pory na canal+ oraz canal+ film. Jeśli przyjąć że filmy lecące to tej pory na n premium to premiery to ok ale do mnie to nie przemawia. Dodam że przejrzałem program do 15 kwietnia włącznie i nie na canal+ film nie ma ani pół powtórki premier kwietniowych na głównym canal+. Tak jak ktoś tutaj już wcześniej pisał chcesz piłki nożnej i premier filmowych musisz mieć patinum;/ Na domiar złego mnie ciągle go proponują z uporem maniaka za 119;/ bo to już zniżka ze 149. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po świętach leci wypowiedzenie i jeśli nie uda mi się ugrać platyny za minimum 99 to adios

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie umowa z koncem maja i chcialbym wyslac im wypowiedzenie po swietach,tylko po to aby zeszli mi z ceny i dali taniej pakiet ktory mnie interesuje.czy moglby ktos napisac caly teks lub pokazac wzor jak powinno wygladac to wypowiedzenie,ja do konca niewiem jak to napisac,a niechcialbym aby mi nie zatwierdzili go.

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój liścik już przygotowany czeka na wysyłkę. Co do oferty filmowej Canal+ to ja mam poważnie wątpliwości czy nawet filmy puszczane na sztandarowym kanale Canal+ HD to nie będą jakieś "premiery" sprzed 2-4 lat! Niestety, nie wiem czy nie jestem w błędzie, ale oferty szlagierów na polskich kanałach premium chyba jednak znacznie odstają do tego, co jest serwowane na takich kanałach na Zachodzie. Sądzę, że na takich kanałach powinny być puszczane wyłącznie premiery, które weszły na ekrany światowych kin góra rok wcześniej i tyle. Generalnie ofertę sportową premium jeszcze łatwo jest zweryfikować, bo mamy takie to a takie prawa do transmisji i to też na pewno na żywo poleci. Z filmami zaś może być różnie....są bowiem nowe i stare premiery, są filmy i filmidła... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) mało kto zwraca uwagę na pakiet dla dzieci - ale pewnej grupy wiekowej ( +6 ) cartoon network - to podstawowy kanał -

Akurat moim zdaniem ten kanał od kilku lat nie powinien figurować jako kanał dla dzieci :wink: Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

 

Dokłdadnie, to co jest tam wytświetlane to dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi sie umowa z koncem maja i chcialbym wyslac im wypowiedzenie po swietach,tylko po to aby zeszli mi z ceny i dali taniej pakiet ktory mnie interesuje.czy moglby ktos napisac caly teks lub pokazac wzor jak powinno wygladac to wypowiedzenie,ja do konca niewiem jak to napisac,a niechcialbym aby mi nie zatwierdzili go.

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

 

 

powyższy formularz wypowiedzenia jest zbyt ogólnikowy i w zasadzie nie ma w nim podanych przyczyn rozwiązania umowy, proponuję coś takiego:

 

 

Imię i nazwisko:

Adres zamieszkania:

Numer zawartej umowy:

Do Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o.

Skrytka pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Pismo Dotyczy: Rozwiązanie umowy o abonament.

Szanowni Państwo,

W związku z ze zmianami w ofercie telewizji cyfra+ które państwo planują i zmniejszeniem

ilości programów w ofercie będącego integralną częścią zawartej przeze mnie z państwem

Umowy Abonenckiej, oświadczam, iż nie akceptuję tych zmian.

W związku z powyższym wypowiadam Umowę Abonencką bez zachowania okresu

wypowiedzenia. Informuje również, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej

wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z

zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług ze skutkiem na koniec Okresu

Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy

Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Domagam się również o przysłanie na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia

rozwiązania umowy listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską.

Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela

telewizji nc+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu.

Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się z o zaprzestanie

przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite

usunięcie danych ze zbioru danych firmy Canal+ Cyfrowy Sp. Z o.o. (podstawa prawna: art.

32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych

osobowych ze zm.).

Z poważaniem:

Dnia ……………………………..2013 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić, ewentualnie zaprzeczyć, że:

Universe+

Canal+Silver

Canal+Gold

Canal+Platinum

To właściwie jedno i to samo, tylko różnią się opcją Canal+, która w Platinum jest na stałe (plus do tego nc+GO, VOD+,Net VOD+), a np w Universe+ nie ma jej wcale (lecz gdyby była, to Universe+ to była by właściwie Platyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...