Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wypowiedzenie wysłane umowa do końca maja i również żadnego telefonu z ich strony, sam dzwoniłem dwa razy, ale ciągle bez zmian ceny te same, 39zł, 49 zł, 63 zł. odpowiednio pakietami. Odmówiłem.

 

Hmm. zastanów się jakie wypowiedzenie złożyłeś tzn. z uwagi na wygaśniecie z końcem maja umowy czy na zmianę regulaminu. Mogą ci automatycznie migrować do nc. bo w listach masz czas na wypowiedzenie do któregoś kwietnia, a Ty chcesz wyłączenia w maju .Mnie tak poradził konsultant bo też chciałem po świętach wypowiedzenie z uwagi na wygaśnięcie umowy /koniec umowy 31 maja/ ale wyślę z uwagi na zmianę regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abo Cyfry właśnie dostałem maila:

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

czyli nawet nie muszę czekać na pismo:-)

Przed chwilą otrzymałem identyczną wiadomość e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abo Cyfry właśnie dostałem maila:

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

czyli nawet nie muszę czekać na pismo:-)

Przed chwilą otrzymałem identyczną wiadomość e-mail.

 

OK ale macie juz ten Nsport ?

Bo u mnie go nie widac :( Kiedy go maja wprowadzic

Kanaly tez mam nadal normalnie - czyli na pierwszym mam tvp1 a nie tvn

Chyba ze to jest spowodowane tym ze mam swoj dekoder (Ariva 102E) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz na arivie automatycznej aktualizacji listy programow? :) good luck.

Listy przychodza bez poleconego wiec mozna je olac, w razie sprawy w sadzie w zaden sposob nie udowodnia ze cie poinformowali i musza ci zapewnic kontynuowanie umowy na warunkach jakie masz na papierze. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej rozmowie z konsultantem (sam dzwoniłem) i tak :

 

Obecny pakiet to :

Optimum + Canal+ +HBO + Filmbox

 

zaproponowano mi:

 

Canal+ Platinium

HBO

PVR 500 - 5zł/miesięcznie

"tylko" za cenę : 134,00zł/miesięcznie

 

Zapytałem się o tą "musową migracje" i Pan powiedział, że mnie to nie dotyczy, bo mam umowę do 31.05.13. Dodatkowo mają moje wypowiedzenie, czyli w najgorszym wypadku 1 czerwca jestem wolny. To jest tak, że gdybym miał umowę do sierpnia to mógłbym wypowiedzieć umowę, tym samym nie akceptować regulaminu .

 

 

Edit: 1 lipca to musowa migracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to wszystko nie zrozumiałe. Ja nie dostałem żadnego listu przez e-mail ani newslettera a jedynie jakiś e-magazyn, a do tego, mimo, że wcale nie zgłaszałem takiej chęci na stronie www, to dzwonili już do mnie dwa razy, a umowę podpisałem w styczniu tego roku do lipca 2014. Straszny bajzel i [beep]. Skoro usunęli te Kanały o których mowa w e-mailu który dostali niektórzy z nas, wynika na to, że na obecną chwile każdy z nas może zerwać umowę, bo każdy raczej te kanały miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abo Cyfry właśnie dostałem maila: Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

 

W moim przypadku gdy mam Canal+ Start HD i dekoder HD to powołując się na to nie mogę wypowiedzieć umowy ? Z tego mam tylko religia.tv (której nawet minuty nie oglądałem), która dalej będzie nadawana po 1 kwietnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BronekTS - u mnie jest identycznie z wiadomością od C+.

 

A drugą część mam zupełnie odwrotnie - zostawiłem numer 3 razy, czekam ósmy dzień, nie dzwonił nikt. No ale szczerze mówiąc to najprawdopodobniej nie ma o czym gadać widząc takie "promocje".

 

Swoją drogą - czy któryś z wyłączanych kanałów był gwarantowany? (np. Zone Romantica, 13th street?)

 

edit: sorki, widzę, że można rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej - bo wychodzi na to, że ten mail wyżej pokazany o wyłączeniu kanałów 1 kwietnia i możliwości wypowiedzenia, dostali chyba tylko Ci którzy do tej pory nie mieli paczki Canal+. Zgadza się? Bo ja mam i nie dostałem...

 

Ja mam C+ Optimum HD i otrzymałem takiego maila więc dostają chyba wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również przed chwilą dostałem na maila

 

Drogi Abonencie,

 

z okazji Świąt Wielkiej Nocy udostępniliśmy bezpłatnie na najbliższe

3 miesiące kanał nSport, na którym obejrzysz ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA oraz start nowego sezonu ENEA Ekstraligi Żużlowej.

 

Jednocześnie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM

nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym

nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmiany, przysługuje Państwu prawo

do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tej zmiany.

 

Z poważaniem,

CYFRA+

 

mam podobnie jak kolega wyżej C+Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś sie dzieje na korzyśc powoli, na Fb rzucili info nc+ ze każdy abonent mający npremium oraz paczke Canal+ (mowa o aktualnych abonentach n i cyfry)

 

ta wędka to chyba dla tych z n, co mają sie do dziewiętnastego kwietnia określić, bo czym nas chcą zachwycić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedka, nie wędka - dając Platyne na jakiś okres kupują sobie troche czasu zeby ogarnąc sytuacje i wprowadzić jakies zmiany. Trzeba czytac między wierszami... Nie wiem jakie są różnice w programach między Platyną a tym co kady z was posiada w Cyfrze mając paczke C+, ale ci mający np C+start napewno zyskają fajny pakiet Platyna na jakis czas. Nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...