Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą telefon z nc+ z propozycją przedłużenia kończącej się umowy (grudzień 2013r.) do tej pory mam umowę z gadżetem (PS3) z pakietem Canal+HBO Superpremium za który płacę 137 zł do tego multiroom (dwie karty cameleon) 20 zł i dekoder PACE PVR 500GB za 10 zł co daje w sumie koszt 167 zł.

 

Propozycja konsula:

 

Pakiet Universe+ Superpremium za 129 zł w tym multiroom i dekoder za 0 zł.

 

Odmówiłem grzecznie i poprosiłem o kolejny telefon. Powiedziałem konsulowi że negocjacje ze mną mogą się rozpocząć od kwoty 99 za całość.

 

Jak myślicie dadzą mi pakiet Universe+ Superpremium za 99 zł z multiroomem i dekoderem PVR za 0 zł? Czy negocjować coś niżej? Zależy mi na tym by zostać przy tym co mam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari ale myślisz że można zejść coś więcej jak te 99 zł. Konsul był konkretny i myślę że gdyby trafił mi się taki pod koniec umowy to myślę że dobilibyśmy targu. Zaznaczył że będziemy w kontakcie. Nie ukrywam że jakby udało się zejść coś jeszcze to byłoby super. Choć realnie patrząc to i tak duża obniżka abonamentu w stosunku do tego co teraz płacę (różnica 68 zł) przy założeniu że dadzą mi to co chcę za kwotę 99 zł ;) Wyjaśniłem też konsulowi że obecna kwota za abonament jest i tak sztucznie zawyżona gdyż płacę dodatkowo za konsolę 37 zł w cenie abonamentu. Stąd uważam że taka naprawdę negocjacje ze mną nc+ powinna rozpocząć od kwoty 99 zł. Konsul przyjął to do wiadomości i zapowiedział że będzie jeszcze dzwonił do mnie. Pytanie czy da się jeszcze coś ugrać na cenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 na biednego nie trafiło :P ale to nie znaczy, że powinieneś dać się skubać. Różnica jest,ale ciężko żeby nie było jak tym razem PS3 nie "dostajesz" ;-) pamiętaj tylko żeby z konsulem ustalić opcje czy dodatki(VODy itp.) które Cię interesują a nie tylko kierować się zawartością promocji dla nowych klientów.

 

Za 99zł chcesz Universe+/6xCanal+/3xHBO/2xCinemax/MR/Pace czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo no Hikari wystarczy mi to co napisałeś. czyli Universe+/CxCanal+/3xHBO/2xCinemax/MR/Pace. Z kolekcji VOD to na dekoderze PACE chodzi tylko Canal+na życzenie w ramach opcji canal+ więc coż można chcieć więcej. To jest tak naprawdę max tego co można mieć. Filmboxy mnie nie interesują. Choć gdybym się zdecydował na Filmboxy to za full ofertę bez erotyków była by cena max 114 zł tak mi się wydaje ;) Aha Sundance HD mnie nie interesuje a History HD na dekoderze PACE PVR nie będzie mi działał ;)

 

Teraz tylko nurtuję mnie pytanie czy za to co napisałeś można zejść coś niżej w moim wypadku np. na 89 zł. Wiem że nie mogę przeginać za bardzo bo wiem że oferta musi odzwierciedlać realne ceny. Tylko przy tym co się dzieje ostatnio w nc+ liczę że może udałoby się skubnąć ich jeszcze o 10 zł niżej a wtedy bez problemu wszedłbym w tą ofertę. Choć oferta za 99 zł też wydaje mi się dosyć atrakcyjna cenowo. Aha i umowa nie może być dłuższa jak 12 miesięcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 w opcji 6xCanal+(opcja dodatkowa Platinum) nie masz Canal+VOD tylko musisz załatwić to extra. Dodatkowo na dekoderach Pace z oferty VOD działa Premiery+ VOD. Możesz starać się również o HBO GO.

 

Wszystkie w/w dodatki trzeba załatwiać jak coś extra bo nie wchodzą w pakiet który wymieniłem za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 to, że te rzeczy nie wchodzą z automatu do pakietu wcale jeszcze nie oznacza, iż nie można ich sobie w tej cenie również załatwić. Tu nie ma łatwych odpowiedzi,bo czy można dostać Universe+/6xCanal+/3xHBO/2xCinemax/MR/Pace za 89zł?-odpowiedź brzmi-można,ale czy Tobie się uda?-nie wiem.

 

Próbuj i powodzenia,ale miej na uwadze również,iż czasami chytry traci dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari jestem świadomy tego co piszesz. Jednak śledzę to forum i wiem że można wyczesać niezłe oferty migracyjne do nc+ stąd badam temat tutaj na forum. Może ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja. Dajcie znać co za ofertę otrzymaliście. Po następnym telefonie z nc+ odezwie się z info dla pozostałych forumowiczów. Trzeba się dzielić informacjami. Dzięki za pomoc i wyjaśnienia Kibo no Hikari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 tak jak napisał @Kibo no Hikari. Trudno coś zawyrokować. Niektóre opcje i ich dodatki wchodzą z automatu i nie da się ich ot tak po prostu wykreślić. Czyli Twoje rozumowanie jest błędne. Co nie znaczy, że cenę nie mogą obniżyć przy sprzyjającej koniunkturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally 79 nie obraź się ale czy ty czasem nie przeginasz płaciłeś 167 a teraz chciałbyś 89 przecież 99 zeta za to co ci proponują w twoim przypadku to dobra cena ta dycha więcej nie robi wielkiej różnicy a i więcej czasu dla dzieci a nie odbieranie tel. od konsuli i bawienie się...... ja bym wzią ale..... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banita24 jak cię stać to płać nawet i 200 zł za to co inni mogą mieć za 50zł.

Jeśli ktoś coś może mieć taniej to dlaczego ma nie skorzystać z tego.

Ja zszedłem ze 105 zł na 49 zł. Choć przy pierwszych ofertach chciałem zgodzić się na 64-69 zł. Nie chcieli się zgodzić ciągle proponowali 79 zł. Jak się umowa mi skończyła sami zaproponowali 59 zł. Później jeszcze mi się udało zejść 10 zł mniej. Więc miesięcznie mam więcej dla dziecka żeby mu coś kupić.

Takie czasy kochajmy się jak bracia liczmy się jak żydzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co trzyma tych co mieli C+ to karta nieparowana z dekoderem.

Odwrócę zdanie.

To dzięki tym, co dalej mają po C+ kartę (dwie karty) nieparowaną z dekoderem nc+ trwa. Gdyby postąpili, tak jak myślisz, to musieliby ogłosić upadłość.

Nie jest to takie proste. A już na pewno nie zechcą tego sprawdzać. Mogą tylko myśleć i analizować, w jaki sposób mogą wyjść z tego impasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally79 to, że te rzeczy nie wchodzą z automatu do pakietu wcale jeszcze nie oznacza, iż nie można ich sobie w tej cenie również załatwić. Tu nie ma łatwych odpowiedzi,bo czy można dostać Universe+/6xCanal+/3xHBO/2xCinemax/MR/Pace za 89zł?-odpowiedź brzmi-można,ale czy Tobie się uda?-nie wiem.

 

Próbuj i powodzenia,ale miej na uwadze również,iż czasami chytry traci dwa razy.

 

ja to wczoraj dostalem po pozytywnie rozpatrzonej reklamacji za 74zl miesiecznie za 12 miesiecy. Fakt faktem ze bez MR ktorego nie chcialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik ale zapewne startowałeś z innej pozycji tj.płaciłeś mniej niż 167zł, HBO załatwiałeś bocznymi drzwiami po migracji oraz,jak sam wspominałeś, MR też nie masz ;-) Nam się łatwo mówi i oczywiście, że należy myśleć wielopłaszczyznowo,ale z tym 10zł wte czy wewte to jest tak jak z Universe+/6xCanal+-gdyż czy za 49zł czy za 69zł to jest to bardzo dobra oferta,bo zawsze pozostają jeszcze inne opcje i to niekoniecznie lepsze.

 

Czy należy próbować dostać jak najtaniej?-pewnie, że tak-ale umiar również jest wskazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czemu się denerwujesz tweed 77 chodziło mi o to że gdy ja płaciłbym te 167 a proponowali by mi 99 za dobrą ofertę to uwierz mi nie marudziłbym o tą dychę w końcu i tak ostro zjechałbym z ceny a taka postawa o 10 zeta to może doprowadzić do rozstania

 

Wcale się nie denerwuję. Na swoim przykładzie wiem że warto być upartym. Poza tym z przekory nie lubię jak mi ktoś narzuca coś. Proponowali mi wpierw za 79 zł to co mam - chciałem to mieć za 64-69 zł żeby postawić na swoim i ostatnie słowo należało do mnie. Gdyby się wtedy zgodzili na 64-69 zł to też bym nie narzekał i przyjął ofertę. Nie chcieli to się sami złapali we własne sidła - dostałem to w sumie za 49 zł. Do końca sierpnia 2014 roku mam spokój. W lipcu wyślę wypowiedzenie i się zacznie znowu. Na pewno nie dam sobie wcisnąć tego co mam drożej :) Z ceny pewnie nie zejdą za to co mam w podpisie. Może dorzucą do pakietu w gratisie pakiet Cinemax. Fanem sportu nie jestem aż takim. Bardziej zależy mi na kanałach filmowych żeby mieć większy wybór bo lubię dobre kino. Wiem rewelacji na polskich C+, HBO, Filmbox, Cinemax nie ma - czym większy wybór tym bardziej jest co pooglądać.

 

 

Jedyne co trzyma tych co mieli C+ to karta nieparowana z dekoderem.

Odwrócę zdanie.

To dzięki tym, co dalej mają po C+ kartę (dwie karty) nieparowaną z dekoderem nc+ trwa. Gdyby postąpili, tak jak myślisz, to musieliby ogłosić upadłość.

Nie jest to takie proste. A już na pewno nie zechcą tego sprawdzać. Mogą tylko myśleć i analizować, w jaki sposób mogą wyjść z tego impasu.

 

Tego się ukryć nie da. Sam tak mam i dlatego wybrałem C+ zamiast Polsatu czy wcześniej N. Pewnie jakiś odsetek zagryzie zęby i przejdzie na parowane karty jeśli do tego zostanie zmuszona. To prawda ciężko im będzie z tego wybrnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wally 79 nie obraź się ale czy ty czasem nie przeginasz płaciłeś 167 a teraz chciałbyś 89 przecież 99 zeta za to co ci proponują w twoim przypadku to dobra cena ta dycha więcej nie robi wielkiej różnicy a i więcej czasu dla dzieci a nie odbieranie tel. od konsuli i bawienie się...... ja bym wzią ale..... .

 

odniosę się na początek do wypowiedzi kolegi banita24. Wczorajszy telefon od konsula to oferta którą mi zaproponował za kwotę 129 zł. Dlatego odmówiłem. Nie mam tak dużego parcia na cenę ale skoro można wyciągnąć z nc+ pakiety w niższych cenach to dlaczego mam nie spróbować i ja. Każdy w dzisiejszych czasach liczy się z kasą. W moim przypadku w maju urodzi mi się dziecko i nie zamierzam płacić aż tak dużej kwoty na TV skoro w domu pojawi się ktoś ważniejszy jak TV ;) Chciałbym tylko żebyście mi doradzili czy można zejść jeszcze niżej zachowując ten pakiet Univers+ Superpremium+ z multiroomem i dekoderem PACE PVR np. za 99-89 zł (to są moje oczekiwania w stosunku do nc+). Dodam że w kwietniu przez miesiąc byłem już zmigrowany do pakietu All Inclusive+ jednak wtedy głosy jakie słyszałem w chwili migracji z ust konsuli były takie: Musi Pan pozostać na tych kanałach które Pan ma i my nie możemy Panu zaoferować nic innego jak pełny pakiet nc+.

 

Skoro w kwietniu konsulowie proponowali mi tylko full pakiet nc+ bo jak twierdzili nie mogę zejść z oferty którą mam obecnie to dlatego ja teraz uparłem się że chcę utrzymać posiadane pakiety tylko to nc+ musi zejść z ceną. Takie czasy. Do Cyfrowego Polsatu nie pójdę bo to jest porażka. Miałem to wiem. Myślę że gdy zaproponują mi cenę za 99 zł przejdę na drugą stronę mocy i temat ucichnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być jak Wujek Dobra Rada - był kiedyś taki film swoją drogą ;)

Rozumiem że wypowiedzenie masz wysłane.

Czekaj do końca umowy odrzucaj wszystkie propozycje. Postaw sprawę jasno i zdecydowanie że to co masz chcesz za 89 - 99 zł. Skończy ci się umowa to masz miesiąc na zdanie sprzętu. Jestem przekonany że pod koniec umowy albo na początku okresu zdania sprzętu dostaniesz takie warunki. W najgorszym przypadku będziesz miał za 99 zł bo taką propozycję już dostałeś. Zawsze się na to możesz powołać.

W między czasie wyślij maila z pytaniem o warunki przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...