Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmigrowałem do encepence na Gold z 6C+, 3 HBO, MR za 79zł - wszystko 12 miesięcy. Wcześniej C+ Optimum HD , MR na 23 miesiące w tym 15 miesięcy HBO - 123 zł z HBO, ostatnio płaciłem 96zł bez HBO. Wydaje mi się, że można było to za 69zł dostać, ale nie byłem pewny. Koszty obniżone. Żona zadowolona bo ma HBO, dziecko szczęśliwe bo ma 5 nowych kanałów bajkowych dla mnie to najważniejsze. Dziękuję kolegom za cenne uwagi i informacje. Wszystko śmiga, konsula nagrałem i sprawdziłem u innego moją nową umowę, zobaczymy czy to samo będzie na rachunku. Pozdro.

Szkoda Cyfry+. Nie ufam ITI.

 

Wczoraj wieczorem, stara umowa do 30 listopada br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jaki nr najlepiej dzwonić? Dzwoniłem pod ten nr ze strony, umowa do końca lutego. Obecnie płacę 43 zł za C+ Start HD. Dali ofertę jak ze strony(Comfort+ z pakietem Canal + za 89zł). Gdybym nie rozwiązywał umowy, to przechodzi ona na czas nieokreślony i będe płacił 56zł. Wypowiedzenie należy wysłać conajmniej miesiąc przed zakończeniem umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego dnia 12 połączeń więc wyłączyłem możliwość składania mi ofert tel. po włączeniu tej opcji to tak średnio 5-7 dni cisza i następnego dnia kilka telefonów.

W tym kilka głuchych - ten ich automat i jedna rozmowa.

 

wiesz inni by sie cieszyli ja lacznie mialem 4 telefony 3 od tej samej osoby z glosem bardzo mloego goscia a potem paniusi robota ktora walila formulkami jak automat i na tym sie skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sheyk20 jak jest tam paczka Canal+ to świetna.

 

Jakby była, to bym się tym pochwalił,,, niestety jej brak :(

Szkoda, no ale co poradzić. Ciężko, nawet bardzo, było wyrwać te 18 miesięcy, a o to najbardziej chodziło. Do tego zejście do 49PLN tak mnie zadowoliło, że wykazałem się elastycznością i o c+ się nie upierałem. Tym bardziej, że widać, że nie grzeszą teraz super ofertami jak wcześniej. Nie chciałem się obudzić z ręką w nocniku bez tv, bo by mnie z domu wyje :censored: bali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...