Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam swoje powody aby dostać taniej - niż userzy z tego Forum. I cały czas to z konsulami "wałkuję"

 

A co masz obecnie i w jakiej cenie? A powody dla których odrzuciłes propozycję rozumię nie podasz? Bo jeśli nie ujawnisz powodów ( trochę wyprzedzam być może ewentualny Twój wpis) to nieco dziwne skoro upubliczniasz swoje pertraktacje z operatorem.

Aha! Ja upubliczniam :roll:

A Wy?! Dzielicie sie wiedzą? Jakoś tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uciąć wszelkie spekulacje…

Z Cyfrą+ mam dwie umowy. Już jakiś czas. Ciągle przedłużane. Jedną z nich nawet z multiroomem. Ta bez właśnie się kończy. Wszystko w jednym gospodarstwie domowym – mieszkam tylko z żoną, co niejednokrotnie dawałem do zrozumienia operatorowi a nawet jakiś czas temu, to udowodniłem.

Ten stan wynika z mojego wygodnictwa. Jako, że występuję w dwóch osobach – he, he, he :lol2: - by utrzymać tą drugą umowę poprosiłem o przygotowanie dla mnie specjalnej oferty. Żartobliwie uzasadniałem, że nie jestem w stanie oglądać trzech programów na trzech rożnych telewizorach.

Jest mi wszystko jedno, choć ten stan mógłbym dalej utrzymać. I tak sobie krzywdy nie zrobię. Myślę też – gdyby ta się rozwiązała – o ewentualnym zastępstwie tej umowy pakietem mini z CP. Póki co czekam na rozwój przypadków, tj. ofertę specjalną. Rachunki za dwie umowy, moim zdaniem są bardzo wysokie. Za wysokie i operator powinien, moim zadaniem, to docenić. Wszystkie opłacane poleceniem zapłaty, więc są terminowe. Trudno. Ja nie oczekuję jałmużny, nie jestem chytry. Po prostu jestem na "sprzedaż" – a czy operator nc+ mnie kupi? To już zupełnie inna sprawa. Chcę ciąć koszty. Pewnie jesteście ciekawi moich oczekiwań. Dałem słowo operatorowi, że o tym dowie się pierwszy. Ot! Cała tajemnica.

 

Jest tu ktoś, kto jest w podobnej sytuacji? Może podzieli się zemną uwagami?

P.S. Mam jeszcze TNK SD - bezpłatną do 31.10.2016 r., jakoś tę pustkę sobie wypełnię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 trochę mnie zawiodłeś :P już się spodziewałem kosmicznej historii a tu...życie ;-) Masz wymarzoną "strategicznie" sytuacje-ot nie musisz mieć tej jednej umowy-stąd możliwość "dyktowania" warunków.

 

Moja sytuacja była podobna-ja chciałem mieć NC+,ale nie musiałem a już na bank nie za każde pieniądze i dostałem to co mam za 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! jestem w trakcie pisania wypowiedzenia /umowa do końca października/ i chciałbym w piśmie podać czego oczekuję i w jakiej cenie. Interesuje mnie taki zestaw:

- pakiet Canal+ Silver

- 6x Canal+

- pakiet HBO

- MR - 2x Cameleon

- dekoder pvr 500

ewentualnie to samo ale w pakiecie Platinum dodatkowo z cinemax i filmbox

całość na 12 m-cy

jakie ceny mogę im "zaoferować" w piśmie? :lol::lol:

teraz mam pakiet optimum z pełnym c+ + hbo + mr + pvr500 za co płącę im ok 110 zł m/c, miałem pierwszy telefon i propozycja za pakiet jak wyżej/ten który mnie interesuje/ 120 zł :brawo: - rozmowa była baaaaardzo krótka :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rurka nie chce im zmięknąć: Pakiet Universe + Pakiet 6xC+ Pace PRV(wymiana) 59zł;dodatkowo hbo za 10 zł, - odmówiłem (ja dzwoniłem- widocznie trzeba poczekać aż im zacznie zależeć - koniec umowy 30 wrzesnia)

Skoro sam zadzwoniłeś to oni już wiedzą, źe Tobie zaleźy :). Jak by do tego dorzucili MR to nie byłoby tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! jestem w trakcie pisania wypowiedzenia /umowa do końca października/ i chciałbym w piśmie podać czego oczekuję i w jakiej cenie. Interesuje mnie taki zestaw:

- pakiet Canal+ Silver

- 6x Canal+

- pakiet HBO

- MR - 2x Cameleon

- dekoder pvr 500

ewentualnie to samo ale w pakiecie Platinum dodatkowo z cinemax i filmbox

całość na 12 m-cy

jakie ceny mogę im "zaoferować" w piśmie? :lol::lol:

teraz mam pakiet optimum z pełnym c+ + hbo + mr + pvr500 za co płącę im ok 110 zł m/c, miałem pierwszy telefon i propozycja za pakiet jak wyżej/ten który mnie interesuje/ 120 zł :brawo: - rozmowa była baaaaardzo krótka :crazy:

Jeszcze napisz,że jak ci nie dadzą tego czego chcesz,to przejdziesz do CP :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu to są podobno negocjacje a nie każdy może sobie pozwolić na dyktat.

Tak, ale trochę jednak w tej sytuacji cyfrowicze muszą pozwolić sobie na pewnego rodzaju "dyktakt" względem nc+, gdyż póki co choćby z dedykowanymi dekoderami od c+, czy to w najem czy na własność i zbawiennym MR w wersji cameleon :smile: , w chwili otrzymywania oferty "autentycznego" c+ platinum, cyfrowicze nadal są pokrzywdzeni względem n-kowiczów ;-) Abstra[beep]ąc od tego, moja nowa oferta od nc+ zaczęła obowiązywać 1,5 dnia od wygaśnięcia umowy c+ /kanały już wówczas nie świeciły/ i wpierw zaproponowali mi podczas tego pamiętnego telefonu do nich, z pytaniem gdzie zwrócić dekoder - początkowo C+ Platinum za 99 zł i MR za 10 zł. Podziękowałem im i od razu otrzymałem propozycję: U+ z C+ Platinum OP, MR (2 x cameleon) na 12 miesięcy w cenie 59 zł. Dopowiedziałem im wówczas, że OK, zostaję, ale w tej cenie z dodatkowym pakietem HBO na 12 miesięcy. I tak się stało! Po kilkusekundowym milczeniu konsultanta, moja propozycja została zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 trochę mnie zawiodłeś :P już się spodziewałem kosmicznej historii a tu...życie ;-) Masz wymarzoną "strategicznie" sytuacje-ot nie musisz mieć tej jednej umowy-stąd możliwość "dyktowania" warunków.

 

Moja sytuacja była podobna-ja chciałem mieć NC+,ale nie musiałem a już na bank nie za każde pieniądze i dostałem to co mam za 49zł.

 

A możesz zdradzić czy masz w obecnej ofercie MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu to są podobno negocjacje a nie każdy może sobie pozwolić na dyktat.

Tak, ale trochę jednak w tej sytuacji cyfrowicze muszą pozwolić sobie na pewnego rodzaju "dyktakt" względem nc+, gdyż póki co choćby z dedykowanymi dekoderami od c+, czy to w najem czy na własność i zbawiennym MR w wersji cameleon :smile: , w chwili otrzymywania oferty "autentycznego" c+ platinum, cyfrowicze nadal są pokrzywdzeni względem n-kowiczów ;-)...

 

Chyba chciałeś napisać, że Cyfrowicze krzywdzą się ew.sami pozostając przy swoim sprzęcie ;-) a ten masochizm w formie wymiany dekoderów np.na Pace za 0zł i MR za 0zł to rzeczywiście prawie gwałt :mrgreen:

 

 

@bartc1 nigdy nie korzystałem z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ironman alternatywa zawsze się jakaś znajdzie ;-) a ten orgazm u Was zapewne większy niż u mnie-nad czym ubolewam oczywiście :D - bo prócz tego, powiedzmy, standardu Universe+/6xCanal+/3xHBO za podobne pieniążki mnie każą słono za wymianę na mediaboxa zapłacić, że o MRx2 za 0zł mogę co najwyżej pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakonczylem rozmowe przedluzeniowa z nc+ zatem 'pochwale' sie wynikiem. Na poczatek pare faktow: mam pakiet c+optimum za 67zł/m-sc, umowa do konca wrzesnia, wypowiedziana w sierpniu. Pierwsze oferty po 99 zł/m-sc delikatnie zbyte smiechem, pozniej ciekawiej 69 zł/ m-sc ale nadal odmowa. Kolejna 69 zł/m-sc +hbo gratis. Pare dniu temu Pani przedstawil znow nowa dla mnie oferte - 59zł/m-sc, o hbo sie nawet nie zająkneła. I wkoncu dzis, dzwoni konsultant i mowi ze przygotowal dla mnie specjalna oferte- pakiet universe z uprawnieniami do platinum, czyli wszystki c+ za 39 zł/m-sc. Zapytalem o dekoder hd i moglem otrzymac sagemcoma, uparlem sie na pace z dyskiem (wiem ze poki co ich nie ma, ale wole poczekac niz pchac sie w sagemcoma) po chwili zastanowienia Pan mi go przyznal oczywiscie bezplatnie, tylko jak zaznaczyl, musze na niego poczekac ok 2 tygi. Jak poprosilem o dzien na zastanowienie, dorzucil hbo bezplatnie na caly czas trwania umowy. Nie pozostalo mi nic innego jak sie zgodzic. Mysle ze warunki zupelnie b.dobre, tymbardziej ze zostaja mi wszystkie c+, doszlo hbo na ktorym mi zupelnie nie zalezy ale skoro daja... no i bede placil 28 zł mniej niz dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...