Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zostałem propozycje do wznowienia umowy że mogę wynająć dekoder nowy za 0zł PACE 500GB lub PHILIPS 250GB albo SAGEMCOM DSI83 i mam pytanie te dekodery i piloty jaki mają napis cyfra+ czy już nc+ czy to są dekodery z napisem cyfra+ w opakowaniach cyfry+ lub nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowe do konca listopada za 62 c+optimum mr i pace i sagem

 

Proponuja mi

universe 59

6xC

MR 2 karty

Pace i sagem

 

Czy osoby ktore przeszly juz do nc+ dziala wam canal+ vod te bezpłatne vod?

Konsultantka mi powiedziała ze nie będzie

mysle ze bedzie dzialać

 

Umowa na 12 miesiecy i bylaby do 30 wrzesnia 2014

Czy ktoś dostał drugi dekoder PVR za 0 zł? bo chca 20

 

damio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy osoby ktore przeszly juz do nc+ dziala wam canal+ vod te bezpłatne vod?

Konsultantka mi powiedziała ze nie będzie

mysle ze bedzie dzialać

 

 

Czy ktoś dostał drugi dekoder PVR za 0 zł? bo chca 20

 

damio

 

Działa C+ VOD. Ja dostałem drugiego Pejsa za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon od nich:

Silver (6xC+) + HBO + MR 18 m-cy za 69 zł (do tej pory 89 zł). Zgodziłem się.

Pewnie mogłem mieć za 59 zł bez HBO, ale na deszczu kiepsko się negocjuje. ;) Dodatkową dychę za HBO mogę dać.

Mam nadzieję, że nic głupiego z ofertą nie odwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowe do konca listopada za 62 c+optimum mr i pace i sagem

 

Proponuja mi

universe 59

6xC

MR 2 karty

Pace i sagem

 

Czy osoby ktore przeszly juz do nc+ dziala wam canal+ vod te bezpłatne vod?

Konsultantka mi powiedziała ze nie będzie

mysle ze bedzie dzialać

 

Umowa na 12 miesiecy i bylaby do 30 wrzesnia 2014

Czy ktoś dostał drugi dekoder PVR za 0 zł? bo chca 20

 

damio

Przy pakiecie Universe vod nie ma.

ircios tobie działa bo masz C+Platinum a kolego wspomniał,że propoują mu Universe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witame.

Obecnie posiadam Cyfra+ Prestige za 122 zł. Umowe przedłużyłem tuż przed połączeniem platform na 18 miesiecy tzn. do pazdziernika 2014. W związku z tym że konczy sie oferta na nsport (fanatyk piłki kopanej) pozwoliłem sobie zadzwonic do NC+ w sprawie migracji. Usłyszałem od Pana ze nie ma dla mnie oferty od NC+ bo jeszcze za wczesnie. Ogłupiałem bo myslałem że każdy może migowac niezależnie od umowy jaka ma z Cyfrą. Czy ktoś jest może w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki masz nsport i ta oferta ci odpowiada to nie spiesz się.jak odłączą to wtedy zadzwoń.

 

Tak bym zrobił jednak Pan mnie poinformował że niestety ale umowe na Nsport ma do końca wrzesnie to też kanał zostanie mi odłączony. Pytam sie go czy jest jakakolwiek możliwość aby wciąż mieć ten kanał, ale niestety Pan odpowiedział że nie. Jakaś paranoja bo płacę im kupe kasy a nie mam żadnej możliwości wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu ostatnich 2 tygodni miałem z 5 (plus ze 3 wcześniej) kolejnych telefonów z NC+ (zastrzeżony numer) - usilnie prosiłem, by już do mnie nie dzwoniono, jak nie mają dla mnie tego co chcę (U+6xC+dek z nagr za 49zł) - póki co 3 dni spokoju... a nawet nie słuchałem, co mi chcą zaproponować...

a już pytanie: "co Pan lubi oglądać?" działa na mnie jak płachta na byka :evil:

prosiłem, by szanowali mój czas i swój i jeśli nie dostanę tego co chcę, to nie widzę sensu, by przejść NC+

 

wypowiedzenie wysłałem parę dni temu... jak przyniesie oczekiwany skutek - opublikuję je, bo trochę "nasmuciłem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten Pan coś niedoinformowany. Migrować może każdy. Pytanie czy to ci się opłaca, bo skoro tak dużo czasu zostało, to oferta będzie zbliżona do propozycji dla nowego abonenta. Tak było w moim przypadku gdy chciałem migrować w marcu (miesiąc po podpisaniu umowy z Cyfra+.) A co do nSport dalej świeci. Coś chodziły głosy, że od września wyłączą, a dotąd gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocna informacja dla wszystkich: umowę miałem do 30.09, wypowiedzenie oczywiście wysłane, około 10 telefonów z kiepskimi propozycjami. Nie chciałem czekać do ostatnich dni na lepsze oferty i dzisiaj zadzwoniłem na numer 22 22 00 191:

- Proszę o podanie adresów gdzie mogę oddać kartę w związku z zakończeniem umowy

- [adresy]

- To wszystko, dziękuję, do widzenia

 

Nie minęły 2 minuty i telefon:

- Dzień dobry przed chwilą Pan dzwonił, co może skłonić Pana do pozostania

i tu zaczynam ja:

- Po pierwsze śledzę na bieżąco forum Sat kurier, gdzie jest ponad 700 stron o ofertach jakie przedstawiacie

- Po drugie jestem z Wami już 11 lat i czuję się zażenowany tymi ofertami, które mi przedstawiacie

- Po trzecie mam własny dekoder, więc chcę tylko podpisać aneks bez żadnego sprzętu

- Po czwarte telewizja jest daleko na liście moich priorytetów, więc w razie czego bez żalu się z nią rozstanę

- Po piąte wiem, że dajecie oferty utrzymaniowe w APS, ale jak już pojadę tam z kartą to będzie za późno

Długa cisza.....

- Hmmm to co by Pan chciał?

- No właśnie chcę tylko Universe+ i dodatkowo 6xC+ przez cały okres umowy za 59 pln

Odetchnął...

- Nie ma problemu, możemy przejść do procedury przestawiania umowy?

- OK :)

 

Myślę, że korzystając z powyższej instrukcji można wyciągnąć naprawdę sporo, trzeba się tylko dobrze (i w granicach rozsądku) przygotować. Polecam spróbować i życzę powodzenia :)

 

Dodano:

 

Nie minęła nawet godzina, a już mam w ICA:

 

Pakiet Universe+

Opcje dodatkowe: CANAL+ Platinum OP

 

Następna batalia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem umowę w canal plus do 31 sierpnia , pismo wysłałem w lipcu wiec z końcem umowy przestano nadawać mi programy, w międzyczasie dzwoniono do mnie z rożnymi ofertami lecz żadna nie byla satysfakcjonująca. W poniedziałek dokonałem zwrotu karty canal plus i Pani w punkcie zaproponowała pakiet UNIVERS plus za 59zl i do tego gratis wszelakie kanały canal plus za free dekoder hd na wynajem. czy jest tu jakiś haczyk bo taką oferte chcialem jeszcze w sierpniu to powiedziano mi ze do pakietu INIVERS nie ma pakietu canal ( wszystkie programy z tej serii )????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...