Jump to content

Frugo

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Frugo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie, czy warto wydawać kasę na konwertery, dekodery, skoro nie wiadomo jak to długo podziała jeszcze? Każdy musi sam podjąć decyzję, czy warto. Ewentualnie multiroom, który też nie jest tani w nc+.
 2. Ja dostałem taką ofertę na multiroom w punkcie 1. Na kablach - Aktywacja dekodera głównego 9.9 PLN + dodatkowy 49 PLN. 2. Wi-fi - Aktywacja główny 49 + dodatkowy 99 Do tego co miesiąc dodatkowo +5 PLN za główny i +10 PLN za dodatkowy. Żenada. Na dzień dobry prawie 150 trzeba wydać plus 15 do abonamentu, bo u mnie tylko wifi wchodzi w grę. Olewam ich multiroom i biorę Polsat na drugi TV. Jeszcze rok umowy i papa NC+.
 3. 1. Teraz mam Pace i nbox. Chodzi mi o kupienie drugiego nboxa, czy to rozwiąże sprawę. 2. Na Pace mam już nowy soft niestety, ale mam jeszcze Fergusona i on powinien ruszyć tak?
 4. Mam takie pytania: 1. Czy dwa nboxy na Enigma2 będą dalej działały na Clone jeśli mam FEDC? 2. Czy Pace PVR i Nbox E2 będzie działał na Clone po zakupie wiadomego konwertera? Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...