Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmigrowac zawsze można,ale nie ma mozliwości rozwiązania umowy z powodu zmian programowych

 

Nie podadzą raczej tego.
Czy istnieją jakieś dane na temat ilości niezmigrowanych albo osób które podziękowały za współpracę ?

jak wszyscy zmigrują z n i cyfry wtedy okaże sie jak liczba jest abonentów nc+.można wtedy ostatnie dane wziąść ilu abonentów miala n i cyfra prze fuzją i wynik prosty wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedz na reklamację

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgłoszenie reklamacyjne zostało przekazane do rozpatrzenia.

Odpowiedź zostanie udzielona w trybie regulaminowym, tj. w ciągu 30 dni.

 

Czyli trzeba wysłać kolejny raz wypowiedzenie zostało na to jeszcze 8 dni nie liczę, że się wcześniej wyrobią z odpowiedzią na reklamację, a za friko nie zamierzam im płacić 153 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie mnie zrobiliście w trąbe:) zapewnialiście, że pakiety dla migrujących potanieją i że bedzie można rezygnować a tu ani tego ani tego. Co z tego że migrować mogę jak nie mam najwiekszej karty przetargowej jakim było wypowiedzenie umowy. Teraz to mi zaproponują platyne za 149 a jak nie chce to zostaje na tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu migrowałem do NC+ z C+.

Już na początku były problemy, gdyż okazało się że konsultantka "zapomniała" dopisać przy migracji HBO.

Na reklamacje czekałem miesiąc. HBO się pojawiło zniknął TVN Player. Kolejna reklamacja i kolejny czas oczekiwania.

TVN Player się pojawił zniknęły obiecane C+ i C+ Sport. Nerwy puściły.

Czy jest możliwość odstąpienia od umowy z tytułu niedotrzymania umowy ze strony NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie mnie zrobiliście w trąbe:) zapewnialiście, że pakiety dla migrujących potanieją i że bedzie można rezygnować a tu ani tego ani tego. Co z tego że migrować mogę jak nie mam najwiekszej karty przetargowej jakim było wypowiedzenie umowy. Teraz to mi zaproponują platyne za 149 a jak nie chce to zostaje na tym co mam

kto cię zrobił w trąbę?chyba tylko cyfra zrobiła abonentów w trąbę pozostawiając kanały,ktore miały teraz zniknąć.

 

@lizbona9 jeśli nie wywiązują sie z umowy to tak,ale pewnie to będzie droga przez mękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 - Ja migrowalem z dosc wysokim pakietem. Kiedys to sie chyba nazywalo prestiz. Mialem wszystko oprocz kanalow XXX i opcji France.TV. Placilem 139zl

■ OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 04/2013

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ CENA RABAT SUMA

■ Zestaw CANAL+ OPTIMUM HD 107,00 -8,00 99,00

■ HD - OPTIMUM 11,00 -11,00 0,00

■ MULTI 58,90 -48,90 10,00

■ MULTIROOM 20,00 0,00 20,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00

139,00

 

Dostalem to co w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odbiorę jeden telefon jak się uda powalcze o 99zł za platynę -hbo- mr-0 pace- 0 -teraz proponują mi 126.00zł.Dzięki za uwagi i podpowiedzi.

magda

 

Mi się udało taki zestaw wyrwać więc i Tobie też się powinno udać :)

Spróbuj sama zadzwonić do nich i wyjdź z taką propozycją:)

A wypowiedzenie wysłałaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 - Ja migrowalem z dosc wysokim pakietem. Kiedys to sie chyba nazywalo prestiz. Mialem wszystko oprocz kanalow XXX i opcji France.TV. Placilem 139zl

■ OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 04/2013

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ CENA RABAT SUMA

■ Zestaw CANAL+ OPTIMUM HD 107,00 -8,00 99,00

■ HD - OPTIMUM 11,00 -11,00 0,00

■ MULTI 58,90 -48,90 10,00

■ MULTIROOM 20,00 0,00 20,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00

139,00

 

Dostalem to co w podpisie.

Bardzo dziękuję.

 

Obecnie posiadam CANAL+ Prestige HD

Pace HD 500GB 0,00

Sagemcom HD 0,00

Multiroom 0,00

 

Płacę 122 PLN

 

Mogę migrować w tej samej opłacie abonamentowej pod warunkiem dołączenia MGM + nSport.

 

Da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 - mnie nie interesowaly programy HBO FILMBOX i CINEMAX gdyz mam je z POLSATU. Zalezalo mi na platynie w postacji Pakietu Universe+. Za ten pakiet mam liczona tylko oplate 59 zl. 6x C+ 0zl Multiroom 0zl i Dekoder 0zl. Taka oferte dostalem po okolo 15 telefon ze strony nc+ na 4 dni przed koncem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę po raz pierwszy chociaż czytam forum od marca... z wiadomych powodów... Płacę teraz 62zł za jakiś w miarę podstawowy pakiet (komfort?) + opcja w HD. Do tego mam 2 Sagemy (jeden mój, drugi wynajęty, bo dawali bez opłat - to wziąłem) :)

Wczoraj zadzwoniłem, aby upewnić się, do kiedy mam umowę (do października), gdzie mam wysłać wypowiedzenie (na: Canal+ Cyfrowy S.A., skr. poczt.8, 02-100 W-wa) i do kiedy (wrzesień) oraz zapytać, co dla mnie ewentualnie mają.

Ad rem odnośnie oferty dla mnie:

1. Platyna za 99zł

ew.

2. Comfort + 6pack C+ za 64zł

podpytywałem o Universe + 6xC+, ale uprzejma Pani nie miała tego w ofercie i nie przeczyła, że coś takiego istnieje, ale u niej "się nie wyświetla". Zasugerowała, że może te oferty są w salonach dostępne. Póki co równie uprzejmie podziękowałem...

 

Nie interesuje mnie nic poza piłką kopaną z C+ i n-ki, jakieś kanały dla małych dzieci (bo incydentalnie córa ogląda) oraz Comedy Central, bo przy tym jem bez nerwów, jak przyjdę z pracy i chcę się "odmóżdżyć". Z moich wymagań wychodzi, że to powinien być Universe+6xC+ (więc liczę i nie drożej niż realne(?) 55-60zł) jak na elastyczną ofertę przystało (utopia?).

 

Wiem, że odczekam do końca umowy z kolejnym zapytaniem, (wcześniej ją wypowiem z okresem minimalnym) i zadzwonię ponownie... lub może do mnie zadzwonią? - Pani zasugerowała również, że nie ma pośpiechu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...