Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przestańcie pier...ić że się nie da trzeba być wytrwałym do końca - super oferta nie jest zasługą super konsultanta przez kilka dni nękali mnie telefonami że takiej promocji nie ma czyli ( Universe+, 6xC , multi i pace za free i HBO na 6 miesięcy również za free ) wcześniej 119 , 99 , 89 a dziś była za 59zł ale bez HBO więc podziękowałem za pare dni lub 31 maja będzie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że zdolności negocjacyjne nie mają tu nic do rzeczy. Konsultant nie jest "wszechmogącym". Jeśli dzwoni klient a on ma w systemie pokazane że może "zaznaczyć" tylko np . paltinum za 99 zł to nie wyczaruje nic innego. Wysłane wypowiedzenie i brak natarczywości ze strony klienta pt. " czy już macie coś lepszego bo wczoraj dzwoniłem i była tragedia" z pewnością otwiera nowe możliwości. Tak jak pisałem kilkanaście (kilkadziesiąt) postów wyżej grzecznie czekałem na rozwój sytuacji, wysłałem wypowiedzenie umowy kończącej się w maju. I po telefonach z nc+ z nieodpowiednią wg mnie ofertą w dniu wczorajszym nastąpił przełom. otrzymałem to co chciałem, co ważne w tej samej cenie i u mnie bynajmniej nc+ odbudowała swój wizerunek.

 

ot @kuza444 mam dokładnie od wczoraj ten sam pakiet który Ci proponowali (bez HBO) ale dodatkowo MR cameleon za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka przed chwilą telefon z DUK oferta tragiczna jak dla nowego goły universe za 59 zł powiedziałem pani ze oferowaliscie mi jeszcze 2 tygodnie temu universe + 6xC+ za 69 zł i 3 msc free hbo babka na to ze coś takiego nie istnieje i ze ktoś mnie wprowadził w błąd umowe mam do końca maja zastanawiam sie czy nie zrobiłem błędu i mogłem dwa tygodnie temu wziąśc to za 69 zł bo teraz propozycje mam jak dla nowego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka przed chwilą telefon z DUK oferta tragiczna jak dla nowego goły universe za 59 zł powiedziałem pani ze oferowaliscie mi jeszcze 2 tygodnie temu universe + 6xC+ za 69 zł i 3 msc free hbo babka na to ze coś takiego nie istnieje i ze ktoś mnie wprowadził w błąd umowe mam do końca maja zastanawiam sie czy nie zrobiłem błędu i mogłem dwa tygodnie temu wziąśc to za 69 zł bo teraz propozycje mam jak dla nowego klienta.

Boom darmowych 6C+ dla Universe+ na 12 m-cy, widocznie dobiega końca, coraz mniej wypowiedzeń do rozpatrzenia i wszystko wraca do normy. Mam nadzieje że w przyszłości wezmą przykład z telefoni komórkowych i przed końcem umowy termninowej stałym klientom będą proponować stabilne i zdroworozsadkowe oferty przedłuzeniowe, bez konieczności tych parodii z wypowiadaniem umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex, zlozyles wypowiedzenie i wylaczyli sygnal. Co w tym dziwnego??? Nie pobrali oplaty za maj tylko Ty im zaplaciles.

A darmowy maj to jest "na gebe", moga dac a moga nie dac bo to ich dobra woli i tyle.

Trzeba uwarzac na przyszlosc zeby sie nie zgasic.

Nie liczyłem na darmowy maj. Zapłaciłem bo wystawili fakturę.

Zaskakujące, że ani razu nie zadzwonili.

Płakać z tego powodu nie będę, tylko mnie zastanowił brak reakcji i wyłączenie sygnału w środku miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła moja ostatnia łączność ze światem Cyfry - już nie można skorzystać z programu na jej stronie (chyba że to znowu jakieś chwilowe kombinacje). Jeszcze wczoraj się dało wejść, a dziś już banerek nc+ z przekierowaniem. Nigdy nie sądziłąm, że zatęsknię do tego skądinąd beznadziejnego programy Cyfry, a jednak... Bo tym z nc+ to szkoda mówić,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ica nie działa. Ktoś ma podobny problem?

Mi również nie działa, ale ma to związek zapewne też z brakiem dostępu do wszystkich kanałów, czyli z wykonanym wypowiedzeniem.

 

Spróbuj z innej przeglądarki się zalogować. Z Firefox też nie mogę wejść, z Google Chrome bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...