Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam universe + hbo + canal + 6x. 12 miesiecy za 64zl!. mniej niz placilem w n o 6 zl. a tam mialem npremium i hbo. jak dla mnie zrobili to co trzeba(lepiej pozno niz wcale).. dzwonic do DUK! bez szemrania mi dali. czuje ze moglem jeszcze utargowac z 5 zl. ale nie umiem sie targowac;d ja sie ciesze. zostalo to co chcialem. rozmowa nagrana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie to, że nie ma takich ofert jak 69zł za Canal+ Silver z 6 C+ i HBO. W Cyfrze+ taki pakiet to był Supermpremium za 99zł a tu dają za 69zł? Żarty śmieszne. Najlepsze jest to, że niektórzy piszą, że im oferują Canal+ Gold z 6x Canal+ za 89zł. A to czym niby różni się Canal+ Silver z 6x C+ od Canal+ Gold z 6x Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie to, że nie ma takich ofert jak 69zł za Canal+ Silver z 6 C+ i HBO. W Cyfrze+ taki pakiet to był Supermpremium za 99zł a tu dają za 69zł? Żarty śmieszne. Najlepsze jest to, że niektórzy piszą, że im oferują Canal+ Gold z 6x Canal+ za 89zł. A to czym niby różni się Canal+ Silver z 6x C+ od Canal+ Gold z 6x Canal+?

różni sie dodatkami typu vod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie to, że nie ma takich ofert jak 69zł za Canal+ Silver z 6 C+ i HBO. W Cyfrze+ taki pakiet to był Supermpremium za 99zł a tu dają za 69zł? Żarty śmieszne. Najlepsze jest to, że niektórzy piszą, że im oferują Canal+ Gold z 6x Canal+ za 89zł. A to czym niby różni się Canal+ Silver z 6x C+ od Canal+ Gold z 6x Canal+?

 

 

 

Dodatkowymi usługami dostępnymi przez internet - dla niektórych jest to zbędne i po co mają za to płacić.

 

Canal+ Silver z 6x C+ bez NCGo i biorę w ciemno za max 69 zł już nie musi być za 64 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie, że nie ma żadnych ofert typu Canal+ Universe z 6x Canal+ za 49zł, i innym podobnym.

Ja to mam za 59 zł (tylko że z n, z cyfry zrezygnowałem), jak tylko przyjdą papiery do mnie do domu, to mogę Ci zeskanować, o i le oczywiście sam wcześniej nie dostaniesz podobnej oferty ;)

Poza tym nie rozumiem kto miałby wymyślać takie oferty i jaki miałby w tym cel, bo na pewno nie nc+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie,poprzez stronę NC napisałem maila żeby przysłali mi propozycję migracji...Oto co mi odpisali..

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że proponujemy Panu przedłużenie Umowy na następujących warunkach:

 

- pakiet Canal+ Platinum z HBO w cenie 149 zł przez 18 miesięcy,

- okres Umowy - tylko 18 miesięcy.

 

Powyższa oferta obowiązuje do odwołania, zatem zachęcamy do skorzystania z niej już dziś. Po zaakceptowaniu propozycji, nowy okres Umowy oraz promocyjna cena będą obowiązywały od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

 

Uprzejmie prosimy o informację zwrotną lub kontakt pod numer telefonu 22 310 45 60, aby skorzystać z przedstawionej propozycji.

 

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Skandal...brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem dwa razy.

Pierwszy raz jak zadzwonili 22 marca, wówczas wziąłem All Inclusive za 179 na 18 miesięcy. Multiroom został z Cyfry.

Wtedy zaczęły się znane problemy: brak kanałów, serwisów VOD , netVOD+ oraz nc+go.

 

Do 13 kwietnia złożyłem 8 reklamacji. Chciałem wymienić dekodery z Cyfry na ADB i tu szok. W czasie umowy nie można dokonać zamiany. Coś co normalnie w Cyfrze było nie do pomyślenia. No, ale Julian Wspaniały dał możliwość powrotu do poprzedniej umowy, i tak zrobiłem 13 kwietnia.

 

Dziś ponowna migracja: ALl Inclusive za 179 złoty na 18 miesięcy - MediaBox za 10 złoty miesięcznie - drugi dekoder gratis - multiroom Premium gratis.

Oczywiście -20 złoty zostaje do końca roku - w prezencie. :D

Wcześniej: Prestiż HD - multiroom - Pace PVR 500 - drugi dekoder własny.

Nie korzystałem ze splittera więc parowanie mnie nie interesuje.

 

I ta oferta dla mnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent od Juliana dla wcześniej zmigrowanych. Dla pakietu All Inclusive do końca roku rabat 20 złoty miesięcznie. Czyli do końca roku płacę 179 + 10 - 20. W 2014 będę płacił 179 + 10.

 

@wilos tylko telefonicznie. Grałem wielce zniecierpliwionego ale wszystko kultura jak ta lala. :D

 

Co ciekawe reklamacje są do rozpatrzenia i może coś się jeszcze wyłuska. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem.

Zrezygnowałem po wielu latach z Cyfry a zostałem z N za 79 zł - Platynka /bez VOD/ + HBO + Cinemax 6 mies. + MR. Za 69 + 10 zŁ MR. Wytargowałem jeszcze 5zł opłaty za któryś tam dekoder.

W Nce nazywa się to "Silver Promo - Powrót do N"

Info z Krakowa N - stary biały tuner z kartą mam spakować i oddać kurierowi. Dostanę inny tuner za starego - od kuriera. Wpłacam jednorazowo kurierowi 49 zł. Do dwóch tygodni przywozi kurier jakiś drugi tuner - już bez opat, któryś z nich to z dyskiem 500. I wtedy mam MR.

 

W C+ mam Superpremium HD +MR +HBO GO + Phil HD za 99 zł - do 03.2014 - ale skoro w migracji do NC+ chcą najtaniej 129 zł - to niech się wypchają.

Dostałem dziś w migracji to samo za 79 zł . I koniec z nimi.

 

W N miałem coś tam za 48 zł i NPremium tylko na 2 mies. gratis - do końca kwietnia.

Z tym NPremium to miałem zawsze NPremium 3 -4 a NPremium 1 i Npremium 2 - własnie na 2 -mce.

W N i C+ oczywiście wypowiedzenia wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych co już zmirgrowali z CYFRY+ do nc+ zmieniając sprzęt na ADB.

Opłata za aktywację sprzętu dopiero przy fakturze, czy od razu a APS lub u kuriera?

 

Za aktywację mediaboxa będę płacił przy fakturze (umowa przedłużana telefonicznie), aktywację dodatkowego dekodera do multiroomu płaciłem jednak od razu kurierowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie zrobić? Wysłałem wypowiedzenie w związku z wyłaczeniem kanału 13th Street. W sumie zależy mi na sporcie w Cyfrze. Mam pakiet za 75 zł z MR (dwie karty dwa dekodery) C+ Optimum. Sa dwa wyjścia:

1) wycofac wypowiedzenie i zostać z tym co mam

2) pozostawic wypowiedzenie i czekać na oferty typu te co maja enkowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...