Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Migracja z Cyfry + do NC+ (wyłącznie dla abo. Cyfry+). Tak podobno nazywa się ten wątek na forum. To ja się grzecznie pytam, gdzie do h... są posty, dotyczące warunków migracji do NC+? Skoro większość, ostatnie 2 strony to podnieta ze względu na zmianę nazw programów? Gdzie jest info o najtańszym Platinum, albo opcji z pełną paczką c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby zdjęli to w pakietach w których był przed promocją, raczej chodzi o pakiety bez c+... Choć znając praktyki NC+ to wszystko już jest możliwe. Ja już czekam tylko na list żeby zmigrowali mi lodówkę i odkurzacz na jakieś droższe pakiety hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli włączyć całą ofertę canal+ platinium bez dodatkowych opłat, tak wynika z informacji nc+ na profilu fb z 29-ego marca. Niestety uprawnień niet, tak wygląda na tę chwilę pełen profesjonalizm definicji nowej rozywki! :-( Odświeżona paczka c+ świeci bez łaski żuliana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli włączyć całą ofertę canal+ platinium bez dodatkowych opłat, tak wynika z informacji nc+ na profilu fb z 29-ego marca. Niestety uprawnień niet, tak wygląda na tę chwilę pełen profesjonalizm definicji nowej rozywki! :-( Odświeżona paczka c+ świeci bez łaski żuliana :-)

 

Jest włączona już cała paczka C+ platinum - 6 kanałów, nie 114 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki "archaiczny" kanał 3D.

Przecież nie wystarczy mieć tylko odpowiedni telewizor. Choć również telewizory te zatrzymały się w czasie ze starą technologią. Niby ich pełno ale zawsze z tymi samymi rozwiązaniami. Jakby przebrzmiał ich czas.

A o programach i ich rozwoju już nie wspomnę.

Od przypadku do przypadku pokażą jakiś film 3D na dowolnym kanale. Jednakże nie będzie kanału ekstra - 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie C+ 3D ? nie będzie już tego programu ?

 

Nie, nie bedzie. Tak samo jak gol i weekend. Ludzie czytajcie, bo to nie boli.

 

Jak zobaczylem nowa szate graficzna na Family HD to bylem mocno zaskoczony. Jakies rozne kolorki (kwadraciki) taka malo canalplusowa... w ogole pomysl na nazwe kanalu jest totalnie do d... wedlug mnie choc wiadomo, ze najwazniejszy jest content.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekAG, rozróżniasz paczkę c+ od całej oferty canal+platinium?

 

na stronie http://ncplus.pl/dokumenty#Cenniki masz:

Szczegolowe warunki swiadczenia Opcji dodatkowej CANAL+ PLATINUM - 6 kanałów (bez promocji 70)

Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu CANAL+ Platinum - 114 kanałów (bez promocji 179)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...