Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie na adres krakowski.gadałem z gościem z nc+ w punkcie stacjonarnym-powiedział że jak złoży sie wypowiedzenie to sami zadzwonią i dadzą niemal wszystko co chcesz.

 

 

O tak, dadza, dadza... :lol2: wszystko co chcesz za ekstra kase! Przestan wierzyc w bajki! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dwóch APS w Gdyni i w obu, według nich nie można składać u nich wypowiedzeń ! Gościu gadał z takim małżeństwem i się włączyłem do rozmowy, że jak ktoś ma NPremium to od 5 kwietnia będzie miał całą paczkę Canal + gratis przez miesiąc, a pracownik do mnie, że on o tym nic nie wie. Jaja jakieś. Ludzie siedzący po forach, przeglądający portale medialne wiedzą więcej niż pracownicy APS. Wysłałem wypowiedzenie na poczcie i mam ich gdzieś. To jest śmieszne, że APSy nic nie wiedzą.

 

Good bye "nc+". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, abonenci Cyfry! Powtarzam raz jeszcze: nie róbcie nic, dopóki nie dostaniecie listu. Konsultanci mogą mówić, co chcą. To ich interes, żeby wyhaczyć prowizję. Cały ten chaos informacyjny ma na celu jedno: skusić jak najwięcej napaleńców. Natrętny, bezwzględny, niskich lotów marketing. N-kowiczom się nie dziwię, bo dostali propozycję "nie do odrzucenia". Ale abonenci Cyfry? Rezygnujcie, migrujcie tylko wtedy, jeśli sami tego chcecie (jakakolwiek jest Wasza motywacja) bądź musicie z uwagi na przykład na dobiegającą końca umowę. Nikt Was jeszcze pod ścianą nie postawił! Nie wybiegajcie przed orkiestrę! Cierpliwości i zdrowego rozsądku odrobinę. Proszę.

I będę chyba ten post wklejał co jakiś czas dla przypomnienia. Najwyżej dostanę bana :)

Racja, wklejaj, bo niektórzy cierpią na nadgorliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 7 kanałów C+ ? w silver masz tylko C+ famili i C+famili 2., a pozostałe cztery tylko na 2 miesiące.

 

 

A widzisz czyli w sumie 2 za 10 zł.

 

Uzbiera się 7, jeśli policzymy tematyczne Canal+ Cyfrowy, typu Ale kino+, Planete+, MiniMini+ itd.

 

Powiem szczerze, że w takim przypadku jak @IKMA wiele osób może sobie odpuścić wypowiedzenia, bo wzrost o 10 zł abo i dodatkowe kanały tematyczne nc+, w tym dwa Canal+, mogą okazać się dla nich niezłą gratką :D

 

 

 

Właśnie dlatego akurat "przystaję" na ich ofertę. 10zł więcej ale też kanałów więcej. Tylko nie wiem co wyłączą i mogę potem stracić? Chyba, że czegoś nie doczytałem i tym samym popełniam błąd więc jeśli ktoś może to niech mi potwierdzi czy dobrze robię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Poprosimy o skan tego pisma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie na adres krakowski.gadałem z gościem z nc+ w punkcie stacjonarnym-powiedział że jak złoży sie wypowiedzenie to sami zadzwonią i dadzą niemal wszystko co chcesz.

 

 

O tak, dadza, dadza... :lol2: wszystko co chcesz za ekstra kase! Przestan wierzyc w bajki! :lol2:

A zebys wiedzial ze dadza, moze nie wszystko co chcesz :wink: ale napewno beda lepsze oferty niz sa teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI ma obowiązek świadczyć mi usługi za 99,00 do chwili mojej rezygnacji lub zakończenia umowy i tyle w temacie. Inne wyjście - może mi wysłać wypowiedzenie - 3 miesiące.

 

na jakiej podstawie mogą Ci wypowiedzieć umowę, skoro wywiązujesz się z umowy płacą abonament na czas?

 

Zgodnie z regulaminem każda ze stron może wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym wypowiedzeniem bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest w takiej sytauacji jak ja?

Umowę podpisałem w kwietniu 2010 r. na 18 miesięcy (promocja "wszystkie pakiety n"), potem sobie przesła na okres nieoznaczony.

Nic jeszcze nie dostałem. Wiem, że niby list zwykły mogą sobie w d*** wsadzić itd., ale chciałbym wiedzieć, czy dostanę.

Na twoim miejscu uderzalbym po 1 kwietnia z wypowiedzeniem na podstawie zmian porogramowych(wy[beep]e universali, wip hd), i bedziesz mial po problemie i nie musisz sie przejmowac ze wszedles w 3 miesieczny okres wypowiedzenia.

 

A czemu po 1.04? Pytam teoretycznie, bo jeden dzień roboczy mnie nie zbawi. Wojny i Pokój już nie mam. Na kanale 57. jest napisane SundanceHD, ale nie ma obrazu, tylko info, że mam dzwonić na infolinię. Coś mi się obiło o oczy, że 1.04 i/lub 5.04 mają coś tam wyłączać, ale chyba już wyłączyli, to co mieli?

WiP to był kanał "gwarantowany" w pakiecie "Hity filmowe" - o to tu chodzi, tak?

 

Byłem dzisiaj w centrum handlowym, więc przy okazji zapytałem w nC+ o parę rzeczy. Gościu wydawał się być normalny i odpowiedział wg mnie rzeczowo na moje pytania. Pisma mają dostać wszyscy, co mają "n"-kę (o Cyfrę nie pytałem, skleroza). Potwierdził, że należy wypowiadać "n"-kę do 19.04 (pismo ma dojść do 19.04), do końca kwietnia wyłączą i wtedy 2 tygodnie na oddanie dekodera. Mi jeszcze pismo nie przyszło, ale takie pismo dostało pięć osób z mojej rodziny i wszyscy chcą wypowiadać - niektórzy dla zasady, inni dla kasy :smile:

Faktycznie dokument z marca jest za marzec, więc wszyscy będą musieli jeszcze raz zapłacić za kwiecień.

A ze zwrotami nadpłat abonamentowych powiedział, że wg prawa muszą oddać. Pewnie trza będzie pisać jakieś pisma jak sami nie oddadzą.

Może nie wszyscy kłamią w tych APSach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem na forum kilka godzin i co okazało jest bardzo dużo wpisów od osób które migrowały i już żałują (najwięcej z C+).

Do Świąt Wielanocnych pozostało parę dni, wolę cieszyć sie nadchodzącymi Świetami niż głowę sobie zawracać pakietami i cenami, oraz pogrążyć się nieprzemyslaną nagłą decyzją, a na to będzie jeszcze czas minimum do końca kwietnia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wreszcie zadzwoniła Pani z infolinii i zaproponowała to co wszystkim, czyli 99 zł za Platinium i co śmieszne 89 zł za Gold. Niższej oferty dla mnie nie ma. :) Powiedziałem jej, że wypowiedzenie już wysłane i jak Platinium będzie za 79-89 zł to może do mnie dzwonić. Pani była miła, ale widać, że już nie miała sił przekonywać mnie do czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i rozwieję wasze wątpliwości co do migracji abonentów cyfry. Obecnie mam umowę Supermremium + mr za 97 zł zaakceptowana z końcem lutego 2013 na 18ms.+ cinem, filmbox(7ms) + hBo go + nsport +6ms.

Wczoraj trafiło do mnie pismo datowane na 02.04.2013 (MOŻE POMYŁKOWO WYSŁALI ZA WCZEŚNIE) Z PROPOZYCJĄ MIGRACJI na Platinum z HBO za 149zł. Umowa ma obowiązywać 18 ms począwszy od 1 lipca. Nie ma możliwości pozostania przy obecnej umowie. W przypadku braku akceptacji mam wysłać wypowiedzenie w terminie 14 dni. A wiec wszyscy muszą migrować. W lutym starałem się negocjować warunki zapewniano mnie umowa obowiązuje na 18 ms a tu zonk. Często sledze forum dlatego dziele się tą informacją bo wątpliwości sa duże a ja już mam pismo Pozdrawiam

Poprosimy o skan tego pisma.

Proszę skan i konczcie dyskusję migracja obowiązkowa dla abonentów cyfry od 01.07

http://www.tinypic.pl/wa4lqk8t4a2v

http://www.tinypic.pl/gfswgz0doy87

http://www.tinypic.pl/6kd9499cg4m8

1 i 2 strona + tabela opłat sa jeszcze 2 str. regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj byłem w punkcie nc+ aktywpwac karte c+.

Bardzo dużo osób rezygnowało z N -ki Ja naliczyłem 4 osoby .Proponowali nowe pakiety Nc+ ale za wyżesze ceny niż dotychczas mieli .Bardzo to złe wyblądało.

Pozdrawiam

Bardzo dobrze to wygląda, im większy o tym szum i im więcej osób rezygnuje tym lepiej, szansa na lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze to wygląda, im większy o tym szum i im więcej osób rezygnuje tym lepiej, szansa na lepszą ofertę

I to jest właśnie 100% polaczkowanie. Obok wzorca metra postawić !

 

A co, ty udzialowiec??? Jakby nie bylo unifikacja, konsolidacja powinna przeniesc sie na obnizenie kosztow. Skoro wczesniej dwoch operator mialo swoj zysk a teraz serwuja takie podwyzki to albo sa beznadziejni w tym co robia albo probuja okantowac klientow(co jest oczywiste patrzac na wszystkie poczynania od fuzji). I co mam byc pokorny i placic im wiecej za mniej i gorzej??? Wczoraj sie nie urodzilem i posiadanie zdrwoeg rosadku ciezko nazwac przywara!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...