Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

galat napisałeś, że masz umowę z c+, jeżeli tak to migracja od 1 lipca, 1 maja dotyczy obecnych abonentów n, jeżeli chcesz oglądać na dotychczasowych zasadach (oferta + cena) wypowiedz z końcem czerwca, jeżeli chcesz ze skutkiem natychmiastowy (usunięcie kanałów) to wysyłaj, jeżeli chcesz migrować to migruj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o potwierdzenie tego co napisze (z punktu widzenia abonenta c+)

 

od dnia otrzymania listu mam 14 dni na wysłanie wypowiedzenia, w przeciwnym razie 1 lipca włączą mi nc+ i nic na to nie poradze. Po wysłaniu wypowiedzenia i tak do końca czerwca jest mozliwosc negocjacji , czy to z inicjatywy BOK czy ze swojej i mozna ugrać zadowalający pakiet/cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy będę mógł pozostać przy dotychczasowej ofercie?

 

 

Migracja nie jest procesem obowiązkowym. Jednak z czasem platforma n i cyfra+ zaprzestaną nadawanie swojego sygnału i dostęp do ofert będzie możliwy w platformie nc+. Oferta nowej platformy jest połączeniem tego co najlepsze, warunki jakie mogę Pani/Panu przedstawić będą na pewno o wiele atrakcyjniejsze.

 

 

6. Wchodzi nowa oferta czy mogę z tego powodu zrezygnować ?

 

 

Oferta z której do tej pory Pani/Pan korzystali się nie zmienia, w związku z tym nie ma możliwość złożenia rezygnacji z powodu powstania nowej oferty.

 

Kolejne informacje robiące mętlik w głowach klientów, bynajmniej w mojej.

http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=63841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od platformy w której się jest

 

14 DNI jest w n

30 DNI w C+

od wprowadzeni zmian w życie

 

Co ciekawe abonenci C+ otrzymuja informacje że dopiero w lipcu wyłączą im CN, TCM - czyli tak jakby platforma nadal istniała do tego czasu

 

TO TAK wygląda jakby dla nkowiczów MIGRACJA była obowiązkowa a dla CYFROWICZÓW nie. :crazy:

Kompletnie niedorzeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedorzeczne to jest to, że informacje podawane przez konsultantów na infolinii są za każdym razem inne. Może wymyślili sobie, że pozwodzą abonentów, zrobią im mętlik w głowach aż się pogubią i obudzą się z ręką w nocniku, wydymani przez "telewizje nowej generacji, z ofertą programową dostosowaną do twoich potrzeb".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dostałem maila od Cyfry o kanałach i możliwości rezygnacji do miesiąca. Ale teraz tak, jeśli wyśle wypowiedzenie powołującesię na zmiany, powiedzmy 15kwietnia, to wyłączą mi C+ 15 maja czy do 1 lipca będę miał normalnie? Bo nie kapuję...

 

Wyłączą mam na myśli, gdyby do mnie nie zadzwonili z umową utrzymaniową lub też nie przystałbym na warunki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie nie wyłączają . Jest miesiąc rozliczeniowy i tyle. Wypowiesz w kwietniu to masz szanse,ze od maja będziesz miał ciemność.

 

Nie wypowiesz to jesteś na bieżących zasadach do lipca.

 

PS Nie wiem po co chcesz słać wypowiedzenie już teraz skoro masz umowę do lipca przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie dlaczego konsultanci nc+ mówią co innego. Nie są doinformowani? Zabieg specjalny aby wprowadzić zamęt?

 

Mówisz po otrzymaniu listu, którego możesz nie dostać w ogóle ponieważ jest to zwykły list, który może zostać skradziony ze skrzynki albo zagubiony na poczcie. Fakt, że wtedy podczas sprawy w sądzie(przyjmując że migrują cie automatycznie, a ty nie wiedziałeś o żadnych zmianach) operator, dostawca musi ci udowodnić, że taki list do ciebie dotarł co jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprosze o potwierdzenie tego co napisze (z punktu widzenia abonenta c+)

 

od dnia otrzymania listu mam 14 dni na wysłanie wypowiedzenia, w przeciwnym razie 1 lipca włączą mi nc+ i nic na to nie poradze. Po wysłaniu wypowiedzenia i tak do końca czerwca jest mozliwosc negocjacji , czy to z inicjatywy BOK czy ze swojej i mozna ugrać zadowalający pakiet/cena

Jak to od dnia otrzymania listu ,skąd oni mają wiedzieć kiedy go otrzymałem, a może w ogóle nie otrzymałem , to musi być poleconym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenwalk To jaki problem. Zabierają 13th Street to możesz jutro wysyłać

wypowiedzenie i od maja masz wyłączone wszystko.

 

Jak to od dnia otrzymania listu ,skąd oni mają wiedzieć kiedy go otrzymałem, a może w ogóle nie otrzymałem , to musi być poleconym .

 

A jak ostatnie podwyżki wyglądały? Identycznie. Czternaście dni od daty otrzymania listu i tyle. Nie przyzwyczailiście się do takich praktyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz pisemko pocztą o przymusowej migracji. W kwietniu, wysyłają je abonentom Cyfry+

 

to ciekawe...

Migracja dla abonentów C+ wiąże się ze zmianą operatora. Mam ważna umowę z C+ Cyfrowy. Firma ta działa nadal, i nic nie wskazuję ze miałby być zlikwidowana, wchłonieta itp. więc jest zobowiązana swiadczyć umowę nadal.

Proszę sobię sprawdzić w KRS = firmy nie zostały połączone - nie ma takich wpisów. Powstała wspólna oferta, której operatorem została ITI.

ja z ta firmą nie mam nic wspólnego i nikt za pomocą listu wysłanego jako przesyłka reklamowa nie sprawi że zostanę nagle klientem ITI.

 

Aktualna umowa gwarantuje mi dostęp do kanałów C+ oraz C+ Sport. te kanały pozostją bez zmian. Jakieś twory Famili moga sobie wsadzić....

 

Widzę, że są na forum osoby które potrafią myśleć i zwracać uwagę na "szczegóły" - faktycznie, migracja klienta C+ wiąże się z rowiązaniem umowy z C+ i podpisaniem nowej z ITI. Zatem na pewno nie da się tego zrobić bez pisemnej zgody klienta, nawet jeśli migracja zostanie zrobiona telefonicznie to na pewno trzeba będzie podpisać i odesłać to co przyślą.

A Propos - czy ktoś, kto ma Cyfrę zmigrował już telefonicznie do NC+? Jeśli tak, to czy został poinformowany, że przyślą mu umowę do podpisania i odesłania? Jak się to odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie nie wyłączają . Jest miesiąc rozliczeniowy i tyle. Wypowiesz w kwietniu to masz szanse,ze od maja będziesz miał ciemność.

 

Nie wypowiesz to jesteś na bieżących zasadach do lipca.

 

PS Nie wiem po co chcesz słać wypowiedzenie już teraz skoro masz umowę do lipca przyszłego roku.

 

 

Z e-mail wynika, że mam 30 dni na wypowiedzenie.

Z listów które prawdopodobnie dostaniemy wynika to samo...

 

Nie wypowiem teraz,wczerwcu się z nimi nie dogadam i co? Od1 lipca zrobią mi przymusową migracje...

 

Dlatego chce posłać wypowiedzenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o listy nie ma co się martwic. Wyślą (najpewniej tak) to dobrze, można odrzucić ofertę.

Nie wyślą (mało prawdopodobne) , jeszcze lepiej bo znaczyłoby to,z edłużej na naszych umowach pozostać możemy.

 

(...) i do lipca jest spokojnie czas na negocjację.

 

Otóż to! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie... Z dniem 1 maja 2013, czy też jak woli nc+ pierwszego maja dwa tysiące trzynastego roku kończy mi się okres minimalny poprzednio podpisanej umowy na C+... Rozumiem, że temat mnie praktycznie nie dotyczy i najzwyklej mogę wysłać wypowiedzenie do końca kwietnia? Fajne kwoty mam na ICA, do tej pory płaciłem 63zł, w zakładce 'aktualnie posiadasz'... 122zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie... Z dniem 1 maja 2013, czy też jak woli nc+ pierwszego maja dwa tysiące trzynastego roku kończy mi się okres minimalny poprzednio podpisanej umowy na C+... Rozumiem, że temat mnie praktycznie nie dotyczy i najzwyklej mogę wysłać wypowiedzenie do końca kwietnia? Fajne kwoty mam na ICA, do tej pory płaciłem 63zł, w zakładce 'aktualnie posiadasz'... 122zł.

działa Ci ica? fajnie bo mnie nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, bo to znaczy ze defacto umowe ma do konca kwietnia, czyli zwykle wypowiedzenie powinno byc dostarczone przynajmniej na miesiac przed. Tu sie nie liczy termin stempla pocztowego, bo to nie urzadz, musi byc doreczone na miesiac przed wiec troche zaspales. Na szczescie od 1 kwietnia wylaczaja jakies kanaly, wiec to cie moze uratowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa Ci ica? fajnie bo mnie nie :D

Za pierwszym razem przy logowaniu jest błąd 404, ale przy odświeżeniu zaczyna coś pokazywać, czyli dwa razy tyle co przedtem :crazy: Tak sarkastycznie, może przy trzecim odświeżeniu za ten sam pakiet jest już coś ok. 190zł :]

No nie wiem, bo to znaczy ze defacto umowe ma do konca kwietnia, czyli zwykle wypowiedzenie powinno byc dostarczone przynajmniej na miesiac przed. Tu sie nie liczy termin stempla pocztowego, bo to nie urzadz, musi byc doreczone na miesiac przed wiec troche zaspales. Na szczescie od 1 kwietnia wylaczaja jakies kanaly, wiec to cie moze uratowac.

Nowe zasady o ile się naczytałem zaczynają obowiązywać z dniem 1 maja, więc równocześnie z końcem mojej umowy, więc chyba nie mam co sobie głowy zawracać, zresztą o ile widziałem żaden z abonentów C+ listu z przedłużeniem umowy jeszcze nie dostał...

Swoją drogą... przyznam się, że nie czytałem wszystkich ponad 30 stron wątku, ani nie skonfrontowałem tego z umową, ale podobno sami podpisaliśmy zgodę na ewentualną jednostronną zmianę umowy, więc bicie piany jest w tym momencie nie na miejscu. Jutro przestudiuję, bo godzina już późna, chyba że ktoś to wcześniej potwierdzi. Jak wieści niosą pani Beata Mońka także pożegnała się już z nc+, ja wrzucam popcorn do mikrofali i zobaczę jak się sytuacja przez ten miesiąc rozwinie, obecne ceny są kompletnie nie do zaakceptowania i NA PEWNO na tych warunkach umowy z nc+ nie przedłużę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zasady o ile się naczytałem zaczynają obowiązywać z dniem 1 maja, więc równocześnie z końcem mojej umowy, więc chyba nie mam co sobie głowy zawracać ...

 

Jesli na miesiac przed zakonczeniem swojej umowy (czyli do 31 marca) poinformujesz swojego operatora, ze nie chcesz przedluzac umowy to faktycznie - ciebie to nie dotyczy i nie zawracaj sobie glowy, jesli natomiast takiej informacji nie przekazesz to z dniem 1 maja umowa przejdzie ci na czas nieokreslony z wyzsza cena, bo bez znizek z promocji. No chyba, ze twoja umowa stanowi inaczej, w co watpie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...