Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No włąsnie o to mi chodzilo, chyba ze dzis jeszcze znajdzie jakis punkt aps ktory mu to przyjmie czyli powinno byc zlozone w terminie. Co jest wapltiwe bo ponoc teraz w rzadko ktorym to robia. Ale cyfra poszla na reke z tym ogloszeniem wylaczenia kanalow, bodajze 13th street i na tej podstawie moze wypowiedziec ze skutkiem na obecny miesiac(kwiecien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden APS nie przyjmie Ci wypowiedzenia, tylko punkty obsługi oznaczone na stronie ncplus jako Centrum nc+ :!:

 

I tak przychodzą z wypowiedzeniami, awanturują się i nie chcą wyjść bez pieczątki na potwierdzeniu, że złożyli:

Ludzie zlitujcie się nad nami sprzedawcami : nie wolno nam w APS tego przyjąć!

 

A na stronie NC+ niestety nie ma oznaczenia który punkt sprzedaży to centrum NC+

Może to poprawią.

Wesołych Świąt ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo witam serdecznie kolegę z powrotem :brawo: . Martwiliśmy się o Ciebie szczerze mówiąc :o . Co tam u Ciebie? Jakie wrażenia po starcie telewizji nowej generacji? 8)

 

Pewnie nie ma kiedy zjeść , a jak pali - to zapalić. Przynajmniej ja tak mam teraz. 8 godzin w APSie NC+ to teraz naprawdę ciężka praca. I tony papierów do przerzucenia. Chyba kamieniołom lepszy ;)

Te nowe dekodery też ciężkie, zwłaszcza turbo.)

 

A tak poważnie: myślałem, że jak wymienialiśmy karty na nowe w Cyfrze+ to już był szczyt natężenia ruchu w punktach, teraz przychodzi znacznie więcej osób - i każdemu trzeba poświęcić więcej czasu ( wymiana karty to była prosta sprawa).

Czyli pod tym względem kampania nowej platformy sprawdziła się doskonale ( jak to szpece od marketingu nazywają - zwiększono traffic w Aps-ach ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszania ciąg dalszy....

http://spam.org/2013/03 ... 2014-roku/

 

Niezly konrecik wychodzi, npremium mialo polowa klientow n-ki, czyli kwiecien to jednak bedzioe dla nc+ istny dzien sadu, biorac pod uwage ze na bank zaden uzytkownik npremium nie bedzie happy na fakt zaproponowania w to miejsce silver za 69-79 z dwoma pseudo-szrotowymi kanalami premium, z jedna premiera na tydzien!!!! Jeszcze znaczna podwyzka!!! Jak nic polowa poleci z wypowiedzeniem, przynajmniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sadze, wiesz jakie to zmniejszenie obrotu 200k czy 300k abnonentow, to jest cios, prawie nokaut. A to tylko wierzcholek gory lodowe, posiadaczy pakiet cannal jest milion, a wiuelu z nich bedzie musialo przejsc ze starcika+c za ~30, na przynajmniej dwukrotnie wyzszy co jest malo satysfakcjonujace przy tym kontencie(silver), a zeby miec fulla x3. Reakcja n-ki bedzie w tym wzgledzie stonowana, bo jednak poisadacze npremum placili te ~60zl. Jak im poleca wlasni abonenci to bedzie nokaut. Oni juz tam powinni [beep] po gaciach, najlepszy barometr to ze antync+ w tydzien ma prawie 40000 malkonentow, a powinni zdawac sobie sprawe ze nie kazy ich abonent jest aktywnym uzytkownikiem netu czy facebook. Takie negatywny feedback naprawde moze ich poslac na deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ do abonentów z C+Start dopłacała a przynajmniej nie miała z nich zbyt wiele kasy więc jeśli odejdą to raczej mała strata. Ceny w nc+ jasno pokazują że postawili na mniej ale więcej płacących. Najniższy sensowny pakiet w nc+ to ten za 59 zł. Czyli tak na oko ARPU w nc+ nie zejdzie poniżej tego poziomu. A można przypuszczać że będzie dużo, dużo wyższe. To tak jak ze średnią płacą w Polsce. Wynosi ona bodajże ok. 3500 zł. Wszyscy "normalni" zarabiają do ok. 2000 zł ale tę średnią robi garstka zarabiających po kilka tysięcy zł. ARPU w CP dla familijnego HD wynosi 43 zł. Jeśli nc+ będzie miała dwa razy wyższe ARPU to wystarczy jej 1,35 mln. abonentów by mieć te same pieniądze co CP z 2,7 mln. A przypuszczam że i ARPU jak i liczba abonentów w nc+ będą wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszania ciąg dalszy....

http://spam.org/2013/03 ... 2014-roku/

Trochę nie rozumiem tego:

Jako pierwsi do NC+ zostaną przeniesieni klienci pakietów nPremium (ok. 0,5 mln abonentów) – mają czas na podjęcie decyzji do 19 kwietnia. – Przez trzy miesiące damy im też darmowy dostęp do pakietu Platinum, z którego po zakończeniu promocji będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu – mówi prezes.

To 19 kwietnia, czy trzy miesiące? A może chodzi o to, że niezależnie od nowego pakietu w nC+, abonenci dostaną i tak "na próbę" pakiet Platinum przez 3 miesiące? Kogo według Was się tyczy te część, osób z N, czy z nC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jestem w N, mam pakiet WPT+Npremium+HBO 6m-cy w cenie+History HD + MR, umowa do konca lipca 2013, place okolo 83PLN/m-c, nie zgadzam sie na to co mi zaproponowali listownie Canal+ GOLD (21) 89pln/m-c. Czy moge zostac do konca swojej obecnej umowy, czyli do lipca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprzedaje sie nieźle natomiast jeśli chodzi o podejscie firmy do migracji z C+ i N do nc+ i obługę klienta to jest jakaś maskra :? Totalny bajzel :shock:

 

Oooo witam serdecznie kolegę z powrotem :brawo: . Martwiliśmy się o Ciebie szczerze mówiąc :o . Co tam u Ciebie? Jakie wrażenia po starcie telewizji nowej generacji? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego:
Jako pierwsi do NC+ zostaną przeniesieni klienci pakietów nPremium (ok. 0,5 mln abonentów) – mają czas na podjęcie decyzji do 19 kwietnia. – Przez trzy miesiące damy im też darmowy dostęp do pakietu Platinum, z którego po zakończeniu promocji będą mogli zrezygnować i wrócić do swojego abonamentu – mówi prezes.

To 19 kwietnia, czy trzy miesiące? A może chodzi o to, że niezależnie od nowego pakietu w nC+, abonenci dostaną i tak "na próbę" pakiet Platinum przez 3 miesiące? Kogo według Was się tyczy te część, osób z N, czy z nC+?

 

Właśnie o to samo chciałem zapytać... Co to znaczy "wrócić do swojego abonamentu"? Tego z N, czy tego, które nam proponują w listach?

 

Nawiasem mówiąc oferują mi C+ Gold za 89 zł (miałem WPT+nP+HBO za 68). Miałem też do grudnia C+Start (6xC+) za jakieś 55 zł, więc aby mieć mniej więcej to samo powinienem wziąć Platinum z HBO (wtedy mam mniej tylko o nP i "zwykłe" usunięte kanały) a cena znacznie wyższa niż 2 platform osobno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden APS nie przyjmie Ci wypowiedzenia, tylko punkty obsługi oznaczone na stronie ncplus jako Centrum nc+ :!:

Czy abonent dotychczasowej CYFRY+ też może zlożyć wypowiedzenie w Centrum nc+? Czy tyczy się to tylko abonentów dawnej n'ki?

Chodzi mi o to, że zamierzam złożyć wypowiedzenie do CYFRY+ z powodu wycofania z platformy kilku kanałów od 1 kwietnia. I czy też mogę to zrobić w Centrum nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nPremium mialem tylko darmowy kilkumiesieczny bonus do przedluzanej umowy a list z "propozycja nie do odrzucenia" od nc+ dostalem...

Dokładnie w takiej samej sytuacji są moi rodzice, a konkretnie mój tato, bo na niego jest umowa z n'ką, którą przedłużał w listopadzie ub.r. Mój tato też dostał "propozycję nie odrzucenia". Jednak mimo to postanowił ją odrzucić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Płacisz abonament za 59 zł? OK, powiedz nam, co cię interesuje, a my przedstawimy ci ofertę za zbliżoną lub minimalnie wyższą cenę. Chcesz płacić tyle samo - dostaniesz taką ofertę - zapewnia prezes NC+"

 

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,136 ... z2P29apIir

 

Jak sprytnie powiedziane "chcesz płacić tyle samo - dostaniesz taką ofertę"

Ja oczekiwałem Platinum z zaoferowano mi GOLD+HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co na to UOKiK. Przymusowy nowy aneks na 18 miesięcy jest niezgodny z prawem. Nie ma oświadczenia woli abonenta. Traktowanie braku wypowiedzenia jako oświadczenir woli co do podpisania nowej umowy jest niezgodne z prawem.

Jaki przymusowy? Masz prawo wypowiedzieć umowę, więc niestety ale takie działanie jest zgodne z prawem. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...