Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy abonent dotychczasowej CYFRY+ też może zlożyć wypowiedzenie w Centrum nc+? Czy tyczy się to tylko abonentów dawnej n'ki?

Chodzi mi o to, że zamierzam złożyć wypowiedzenie do CYFRY+ z powodu wycofania z platformy kilku kanałów od 1 kwietnia. I czy też mogę to zrobić w Centrum nc+?

 

Abonenci Cyfry tylko poleconym na skr.pocztowa 8 , 02-100 W-wa, w Centrach tylko abonenci N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronnie84-pismo dostaniesz na dniach.

potm wypowiadaj.

 

oczywicie wszyscy zdajecie siebie sprawe ze jak sie w sierpniu ligi zaczna to przy podpisaniu nowej umowy zaplacicie wiecej niz teraz bo teraz jestescie traktowani jak"swoi" i maci dodatkowe mozliwosci znizek .

no ale rozumie ze wszyscy pokochali Solorza, brak meczy i PPV z Golota za 40 zl .

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywicie wszyscy zdajecie siebie sprawe ze jak sie w sierpniu ligi zaczna to przy podpisaniu nowej umowy zaplacicie wiecej niz teraz bo teraz jestescie traktowani jak"swoi" i maci dodatkowe mozliwosci znizek .

no ale rozumie ze wszyscy pokochali Solorza, brak meczy i PPV z Golota za 40 zl .

powodzenia.

Może trudno Ci w to uwierzyć, ale bez telewizji da się żyć ;) Byłoby mnie stać nawet na opłacanie AI (w tej chwili płacę za Superpremium HD), jednak ta cała afera z nc+ uświadomiła mi jedną rzecz. Oglądam w tej telewizji wszystkie mecze Manchesteru United, od czasu do czasu LM i oprócz tego 2-3 razy w miesiącu jakiś film. Żonie do szczęścia wystarczy dwójka, TVN i Polsat. Po co więc przepłacać? Film obejrzę z DVD (taki jaki będę chciał i szybciej niż w telewizji premium ;)) mecze MU obejrzę sobie w necie, a za zaoszczędzoną kasę kupię sobie bilet i polecę żeby obejrzeć mecz na Old Trafford na żywo :brawo: A żonie wystarczy DVB-T. A i na książki będę miał więcej czasu ;) Same korzyści ;)

Jak dają mi to co mam za tyle za ile płacę (dopuszczam max. 10-procentową podwyżkę) to zostanę, jak nie to się pożegnamy. I myślę sobie że szybciej oni przyjdą do mnie, niż ja do nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co na to UOKiK. Przymusowy nowy aneks na 18 miesięcy jest niezgodny z prawem. Nie ma oświadczenia woli abonenta. Traktowanie braku wypowiedzenia jako oświadczenir woli co do podpisania nowej umowy jest niezgodne z prawem.

Jaki przymusowy? Masz prawo wypowiedzieć umowę, więc niestety ale takie działanie jest zgodne z prawem. :shock:

 

Nie jest zgodne z prawem, ani z regulaminem. Nigdzie nie jest napisane, że operator może samodzielnie przedłużyć umowę. A regulamin mowi, że każda ze stron może wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie osator. Ja mam z N umowę do końca sierpnia i nie mają prawa mnie migrować automatycznie jak nie wyślę wypowiedzenia. Jak chcą to oni mogą wypowiedzieć 3 miesiace do przodu i tyle. NC+ działa pod ITI więc regulamin z N ich obowiązuje więc niech się walą!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co na to UOKiK. Przymusowy nowy aneks na 18 miesięcy jest niezgodny z prawem. Nie ma oświadczenia woli abonenta. Traktowanie braku wypowiedzenia jako oświadczenir woli co do podpisania nowej umowy jest niezgodne z prawem.

Jaki przymusowy? Masz prawo wypowiedzieć umowę, więc niestety ale takie działanie jest zgodne z prawem. :shock:

 

Nie jest zgodne z prawem. Mam umowę na czas określony i chcę z nią do końca wytrwać. Jeżeli nc+ nie chce dalej świadczyć usługi poprzez moją dotychczasową umowę to niech ją wypowie. I taka powinna być prawidłowa droga. Wtedy byłoby zgodnie z prawem, ale nie po myśli marketingowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy Cyfra+ w ogóle wysyła jakieś listy o zmianie oferty programowej, o tym że można wypowiedzieć umowę ? Chcę wysłać wypowiedzenie ale czekam aż mnie ktoś łaskawie powiadomi o zmianie oferty, jeżeli dźwigną do góry mi cenę za pakiet a ja o tym nie zostanę powiadomiony to przecież jest to zwyczajne złamanie prawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, pomijając na razie kwestie rozwiązania umowy z powodu zmian w nc+. Mam umowę do końca maja. Z c+. Do kiedy muszę wysłać wypowiedzenie żeby zdążyć przed końcem umowy? Jaki jest okres wypowiedzenia? Co jeśli nie zdaze tego zrobić? Mam wtedy juz umowę na czas nieokreślony? I jeszcze przez cały czerwiec na starych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronnie84-pismo dostaniesz na dniach.

potm wypowiadaj.

 

oczywicie wszyscy zdajecie siebie sprawe ze jak sie w sierpniu ligi zaczna to przy podpisaniu nowej umowy zaplacicie wiecej niz teraz bo teraz jestescie traktowani jak"swoi" i maci dodatkowe mozliwosci znizek .

no ale rozumie ze wszyscy pokochali Solorza, brak meczy i PPV z Golota za 40 zl .

powodzenia.

Daruj sobie te denne teksty fanboyu nc+.To,że ty przepłaciłeś za ofertę to nie znaczy,że inni mądrzejsi od ciebie też przepłacą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z C+ też usuwają jakieś kanały? bo już teraz nie wiem. Czy jeśli rozwiązałbym umowę z powodu usunięcia kanałów to przysługują mi jakieś zwroty (np. za aktywację)? czy lepiej wysłać wypowiedzenie, żeby rozwiązać z końcem umowy(31.07.2013)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, patrzałem tam wcześniej ale nie zauważyłem tej informacji ;-) a teraz co do drugiej części mojego pytania: czy mogę ubiegać się o jakieś zwroty?

I czy teraz rozwiązać umowę z powodu usunięcia tych kanałów czy czekać do lipca i nie zgodzić się na ofertę migracyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"informuję, że Pańska umowa obowiązuje do xxxxx, więc darmowe miesiące w ramach promocji Polska Gola to czerwiec oraz lipiec. Wówczas bezpłatnie otrzyma Pan dostęp do tego samego pakietu kanałów co obecnie.

W przypadku wcześniejszej migracji do oferty nc+ promocja Polska Gola nie będzie obowiązywać."

 

 

Odpowiedź od nc+, więc jednak wynika że respektują promocje polska gola, a przynajmniej tak z tego wynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, patrzałem tam wcześniej ale nie zauważyłem tej informacji ;-) a teraz co do drugiej części mojego pytania: czy mogę ubiegać się o jakieś zwroty?

I czy teraz rozwiązać umowę z powodu usunięcia tych kanałów czy czekać do lipca i nie zgodzić się na ofertę migracyjną?

Jesli masz teraz dobra oferte programowa i cenowa to lepiej poczekac do lipca, tym bardziej ze od 5 kwietnia wszyscy abonenci posiadajacy canal+ beda miec wlaczony pakiet platinum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starej umowy o świadczenie usług telewizyjnych z N pozostają aktualne tylko moje dane osobowe. Zmienia się podmiot świadczący usługi, zawartość programowa, regulamin świadczenia usług , cennik, a także czas trwania umowy.. I tu zachodzi pytanie czy w świetle powyższego nC+ nie powinna zgodnie z pkt. 3 Rozdział XI wypowiedzieć dotychczasową umowę z zachowaniem trzymiesięcznego terminu wypowiedzenia i zaproponowanie nowych warunków umowy.

I druga sprawa jestem abonentem n z tzw. dożywotnim fullem. nC+ zmienia mi regulamin, cennik i zawartość programową pakietu. Moim zdaniem najpierw powinna wypowiedzieć mi dotychczasowe warunki umowy ( oczywiście z zachowaniem trzymiesięcznego terminu wypowiedzenia) i zaproponować mi nowe warunki umowy. Tym bardziej iż Regulamin promocji w oparciu o który korzystam z usług telewizyjnych w Rozdziale IV . Postanowienia końcowe , pkt. 3 mówią" W przypadku kolizji między postanowieniami zawartymi w Regulaminie, Umowie, Cenniku, Cenniku Szczegółowych Warunków,Szczegółowych warunków korzystania z usługi " kolekcje VOD", Szczegółowych warunków korzystania z usługi " premiery VOD", a postanowieniami niniejszych Warunków Promocji, pierwszeństwo będą miały postanowienia niniejszych Warunków Promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na podstawie zmian w ofercie canal+ zastąpienie Canal+ Gol i Weekend kanałami canal+ Family 1 i 2 powołując się na poniższy punkt regulaminu mogę wypowiedzieć umowę na koniec kwietnia?

 

art 7 par 1 Operator z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład Pakietu. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu - uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 3 miesięcy kalendarzowych od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wypowiedzieć na podstawie tego:

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...