Skocz do zawartości

Przymusowa migracja na platformę CANAL+


marcin_ketrzyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ja mam wysylac wypowiedzenie ?

 

Ja chce dalej placic, ale za Cyfre + a nie jakies smieszne NC+

Nie mam zamiaru wysylac wypowiedzenia, ani nie mam zamiaru placic za NC+ Jesli zamiast C+ dadza mi NC+ uznam to za gratisa a rachunek zignoruje! Nie ma Cyfry plus ? nie ma umowy.

Mam nadzieje, ze mnie krukami straszyc zlodzieje nie beda, a jak beda to tez ignor.

Mam umowe z cyfra+ do konca maja za 88 Pln Canal+ ultimate i nie zaplace za sport ani grosza wiecej T_T

Specjalna oferte tylko dla mnie maja hahaha Platyna+ HBO za jedyne 129 PLN z Mango 24 na 24 kanale haha ! jak by to bylo bSKYb

 

Migruje do w**b.tv

NC+ nie chce moich 90 PLN za sport w pelnym wymiarze ?

No to poogladam w slabszej jakosci za prawie darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko, mianowicie w styczniu przedłużyłem umowę na platfomrę n na 16 miesięcy bodajże i na chwilę obecną płacę 89zl za wszystkie podstawowe kanały + hbo, filmbox, cinemax i npremium, czy w kwietniu muszę wypowiedzieć umowę czy dalej czekać na list od nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu pewnie koledze odbije sie czkawko ten koncept zwyklych listow, bo powinien byc raczej na liscie subskrybentow owej cudnej propozycji jaka wszyscy posiadacze npremium dostali. Z racji na oferte jaka ma szkoda wypowiadac, ale szczerze mowiac zdziwiony bede jak od maja cie nie zmigruja i wtedy ty sie bedziesz musial bujac z wyjasnianiem, to bedzie kupa nerwow i raczej nie postawisz na swoim bez sadu. Osobiscie uderzalbym z wypowiedzeniem na wylaczenie kanalow profilaktycznie, wypowiedzenie niby mozna wycofac telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand: oczywiście... pomijając wszystko płacenie tym, co nielegalnie nadają treści chronione prawem autorskim jest baaaaardzo mądre

 

Zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par exellence jako złodziej. Tak jest po prostu uczciwiej.

H. Kwinto

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie czy na podstawie zmian od 5 kwietnia w C+ likwidacja C+ Gol i C+ Weekend i na podstawie poniższego zapisu z regulaminu można wypowiedzieć umowę na koniec kwietnia?

 

§ 1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych

lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących

w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany

– wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora

CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem

o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską

oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego

nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej,

orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta

do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca

kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec

miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+,

o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie...

 

Zmian w regulaminie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand: oczywiście... pomijając wszystko płacenie tym, co nielegalnie nadają treści chronione prawem autorskim jest baaaaardzo mądre

 

Zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par exellence jako złodziej. Tak jest po prostu uczciwiej.

H. Kwinto

:D :D :D

 

 

nie w tym rzecz: znam takich, co myśleli, że sharing jest bezkarny... do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIOOLE:

 

Sprawdź w swojej umowie czy miałeś gwarantowane te kanały - to podstawa. Następnie sprawdź czy rzeczywiście zostały wyłączone. Kolejny etap - sprawdź czy nie zmieniły nazwy, zostawiając jednak gwarantowane treści. Na koniec po tych czynnościach podejmij decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie sądy?

ludzie!

wasza wiedza w zakresie prawa cywilnego jest przerażajaca.

skoro cyfra jednostronnie chce zmienic umowę, a wy nie otrzymacie aneksu np. listem poleconym to nie musicie nic robic.

w zasadzie zlozyc reklamacje stwierdzajac ze zadne pismo nie doszlo i nie zgadzacie sie z wysokoscia nowego rachunku, ktory jest niezgodny z podpisana i obecnie obowiazujaca umowa.

jedyne co moze zrobic nc+ to wysylac wezwania do zaplaty, ktore beda bezzasadne.

ostatecznie nc+ moze zlozyc pozew o nakaz zaplaty, ale raczej tego nie uczyni gdyz wowczas zglaszamy sprzeciw i wtedy to oni polegna (ciezar dowodowy bedzie spoczywal na nc+ iz otrzymalismy pismo). tego nie beda ryzykowac gdyz zbyt wysokie koszta a wyrok niekorzystny dla nc+ 100%.

nie dajcie sie zastraszyc, nikt nie musi migrowac jezeli faktycznie w ten sposob beda zalatwiac sprawe aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ostatecznie nc+ moze zlozyc pozew o nakaz zaplaty, ale raczej tego nie uczyni gdyz wowczas zglaszamy sprzeciw i wtedy to oni polegna (ciezar dowodowy bedzie spoczywal na nc+ iz otrzymalismy pismo)."

 

I to jest najważniejsze zdanie. Julek mówiąc dziś, że nie ma obowiązku wysyłać poleconym palnął głupstwo. Może i niema ale w sądzie to on będzie musiał udowodnić, że pismo dotarło do abonenta.

 

Ten kto mu to doradził powinien zostać wyp...ny w kosmos.

 

To będzie na bank przedmiotem decyzji UOKiK - i już to zapowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to popatrz jest list zwykły udajesz, że go nie masz dostajesz inny rachunek i składasz reklamacje ze jest bledny.

 

Dostajesz odpowiedz: jestes zmigrowany do platinum za 119 zł nie zgadzasz sie ? w ciagu 14 dni od otrzymania tego pisma masz czas na odsatapienie.

 

Co zyskujesz ? Pare tygodni ogladania nowej oferty ( w wiekszosci tego co juz miales plus pare kanalow w stylu polsat w HD :D ) umowa zostaje rozwiazana szrpiesz sie i zglaszasz reklamacje.

 

Moim zdaniem to nie warte nerwow ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka, 26 marca wysłałem dwa listy polecone priorytetowe, jeden prywatny, drugi z wypowiedzeniem do cyfry, i śledziłem sobie kiedy zostaną doręczone, prywatny został doręczony następnego dnia, a wypowiedzenie do cyfry wczoraj :)

ciekawe to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi po otrzymaniu listu od N-ki z informacją o migracji wystarczy że wyslę że nie zgadzam się na migrację i automatycznie będzie to rozwiązanie umowy? Czy musze pisać osobno że w związku z zmianą kanałów i prowadzonej polityki z która się nie zgadzam rozwiązuję umowę...?? Dajcie info co napisać do nich żeby rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sobie powód jaki chcesz.

Nie zgadzasz się na nowe warunki lub nie zgadzasz się na wyłączenie (i tutaj masz 8 kanałów do wyboru), nie zgadzasz się na usunięcie nPremium (jeżeli abonowałeś).

Z każdego z tych powodów rezygnacja będzie ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi po otrzymaniu listu od N-ki z informacją o migracji wystarczy że wyslę że nie zgadzam się na migrację i automatycznie będzie to rozwiązanie umowy? Czy musze pisać osobno że w związku z zmianą kanałów i prowadzonej polityki z która się nie zgadzam rozwiązuję umowę...?? Dajcie info co napisać do nich żeby rozwiązać umowę.

 

http://anty-ncplus.pl/ tu masz wzory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony NC+......

 

"ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...