Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o opcje dodatkowe, to poza kilkoma przypadkami jak History, czy Sundance, to nie ma możliwości, żeby były one w pakietach.

Zasada jest taka, albo będą te serwisy dodatkowo płatne, albo wcale ich nie będzie. Chyba lepiej, że jest taka możliwość, niż jej nie ma,

To tak jak z wyposażeniem dodatkowym w samochodach. Jeden kupi chromowane felgi, inny zostanie przy wyposażeniu standardowym i jakoś nikt tam nie płacze, że jakby wziął wszystkie dodatki to auto kosztowałoby 50% więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile z tych opcji dodatkowych naprawdę jest nam potrzebne. Ja mam nc+, a wcześniej Cyfrę+ dla kanałów tematycznych z "+" i CANAL+. Wszystkiego, co chciałbym zobaczyć i tak nie zobaczę, a nie mam żadnych opcji dodatkowych. I kupować nie zamierzam. 

 

Tak, bo przecież TYLKO JA krytykuję. Tak, oczywiście. Chyba mogę wyrazić swoje zdanie. Innym się podobają te opcje, a innym, w tym mnie, nie.

Jak Ci się nie podoba to wybierz innego operatora i po problemie. A nie przeżywasz to przez dziesiątki kolejnych postów. Przestań sobie nabijać licznik, bo to naprawdę żenujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie zamierzasz, ale inny kupi i dlatego lepiej, że jest wybór, niż że go nie ma. To nie jest obowiązkowe, nikt nikomu na siłę nie każe za to płacić.

Ale ja nie twierdzę, że tak nie jest. Po prostu dałem swoją opinię. Wielu klientów bierze opcje dodatkowe, bo ktoś im proponuje, a niejednokrotnie wcale z tego nie korzysta (bo nie wie nawet, że jest dodatkowo płatne). Inni, bo potrzebują i oglądają. A jeszcze inni, ze mają świadomość, że mają "wszystko pod ręką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jakaś obsesja na punkcie tych opcji dodatkowych... Jakby tak podliczyć, to ponad 200 zł/mies. by wyszło. Wraz z wszystkimi kolekcjami nc+go TV czy Tidalem, itd.

Nikt Ci nie karze tyle płacić. Czy jakbyś miał wszystko co jest w ofercie, to byś obejrzał? Pewnie nawet połowy nie oglądasz z pakietu Extra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Można zrozumieć odpłatność Eleven bo prawa sportowe są drogie itd.  Ale History2, Sundance, Adventure, Arthouse powinny być w pakiecie jeśli nie comfort+ to w extra+.Jest tyle śmieci wśród tych kanałów a na wspomnianych kanałach można czasami trafić  na coś ciekawego. Tak jakby sobie zarządzający  nc+ wyrwali część o specyficznej tematyce   kanałów i zażyczyli sobie dodatkowej dopłaty za dostęp do nich. ,Coś się usunie, zrobi dodatkowa paczkę dołączy coś nowego w extra cenie i szuka łosia , który się na to załapie.Nie wróży to nic dobrego. Nc+ nie jest monopolistą a Cyfrowy Polsat ma kolejny atut na powiększenie bazy abonenckiej.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze w tym temacie ...stosowne. Też pytam?

Czy cena za 8xcanal+ w zakupie  80 zł na 1 mc to uczciwe i  oparte na kosztach operatora ? Czy wziete z sufitu? Przenieśmy sie na extremum... dlaczego klient nie moze sobie TEGO wziąć  za 20.... bez bólu sumienia?

Skoro to gierki. To mój głos w temacie "narzekamy". Choć na nc+ nie narzekam. (zdarza się ale na relację między ceną, a zawartoscią programu...) i niechby tak do skończenia swiata. a nawet 1 dzień dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprzedni post   w sumie podałem w niewłąściwym wątku  i racja    więc powtarzam    .

 

 

Farsa, zaślepienie i głupota włodarzy nC+ trwa nadal i jak widać jest na fali wznoszącej, a zatem nie ma co się spodziewać szybkiego opanowania newsad.gif

Najpierw znaczące 30% podwyżki przy przedłużaniu umów, teraz oferta na telefon / internet dwukrotnie wyższa niż w przeciętnym prepaid.

Chyba zacznę obstawiać kiedy stracą tylu klientów, że dojdą do poziomu liczby abonentów Cyfry+ z przed fuzji z n. To może być ciekawe, bo przy takiej tendencji być może uda się to jeszcze w tym roku newsmile.gif

A "zębaty" zaciera ręce, echhhh....

 

 

W  NC+  rezygnacje  i zwroty dekoderów a w Smartdomie nawałnica  importu klientów z Nc+  .  Od września obecnego roku rozpoczyna się  2 rok   umowy 2 letniej Eleven  z Nc+ .Jak widać  nie schodzą  im pakiety  bo nadal idą tokiem myślenia że typowy Janusz nie rozumie oferty.

 

 

user  Banan na to

 

 

przestań chłopie i co mam w tym polsacie cyfrowym (interesuje sie sportem) [beep]o za przeproszeniem Champions League,Speedway GP, Premier Liga i wszystko jasne! I całą reszte co sie nie podoba nc+ zapraszam do cebulowego polsatu bedziecie wracac z podkulonym ogonem!

Należy wziąć pod uwage czym się kierujemy.  Bo jeśli piłką nożną to ja z Canal+ korzystam teraz raptem 2-3 razy w miesiącu.  Bo liga Angielska to nie moja liga.  Jednak patrze i na nią.   NBA nie oglądam bo oni kierują komentatorów dla typowego Janusza.  Reszte przejął Eleven który jest wszędzie poza Polsatem i Jamboxem.   W Polsacie za to mamy turnieje Euro 2016   2020   eliminacje    w TVP które także jest na CP  mundial .

CP ma około 80% kanałow NC+.     

 

Ciekawe jakie będa rozmowy jeśli Eleven dołączy do NC+ .  Bo za 49zł W Smartodmie   mamy pełny pakiet poza Canal+ na który filmy są już powtarzane w takiej ilości jak na HBO.  

Na chwile obecną do Nc+ idzie w tym kierunku w jakim byli w czasach gdy pojawił się Canal+  Niebieski. Drożej i to coraż drożej.

 

Domeną CP nie jest niestety jakość .Po 10 kanałow HD na 1 transponderze to podsumowanie standardów Polsatu.  A kanał 13 Ulica HD to kryminał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie tu od kilku dni na politykę cenową NC+.

Przecież już to "przerabialiśmy" dokładnie trzy lata temu kiedy to Julien Verley wprowadził zmiany.

Teraz także jego następca chce "wycisnąć" jak najwięcej z klienta. NC+ czy CP to firmy nie instytucje dobroczynne.

Narzekacie na kiepskie dekodery ale nawet jak nie płacicie najmu to i tak musicie finansować ich koszt w abonamencie a i tu firma musi zarobić. Jak firma ma dać Wam lepszy sprzęt jak chcecie płacić tyle samo lub mniej?

Nauczyliśmy się (patrząc na przykład na telekomy) ze co roku ma być taniej za to samo lub więcej za to samo.

Narzekacie na konsultantów którzy do Was dzwonią i proponują "śmieszne" ceny lub są głusi na wasze oczekiwania.

Najprawdopodobniej Ci którzy dzwonią kiedy kończy się Wam umowa (nie mówię o DUK) to ludzie z firm zewnętrznych gdzie po 2 dniowym szkoleniu dostają skrypt co mają mówić i siadają do słuchawki. Jakie mają pojęcie na temat tego co sprzedają to już chyba się domyślacie no ale chcecie płacić jak najmniej to właśnie tak obniża się koszty. Konsultant jest głuchy na wasze "jestem waszym abonentem już 100lat" ? i nadal proponuje ofertę droższą?

Być może pracuje na umowę superśmieciową gdzie dostaje cokolwiek dopiero za przedłużenie umowy na określonych warunkach albo ze stawką godzinową tak niską że większości z Was za takie pieniądze nawet by się z łóżka wstać nie chciało !!! Dlatego nie zależy mu na utrzymaniu klienta tylko na utrzymaniu swoich dochodów na ludzkim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc okaże się za parę miesięcy kto na tym lepiej wyszedł- czy nc+ ze sporymi podwyżkami dla każdego, czy jednak ludzie odejdą i operator się poślizgnie na swojej polityce...

Ja nie widzę żadnych argumentów dlaczego mieliby tak podnieść abo skoro sportu co raz mniej i dlatego odchodze. Tak dla zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ skąd, operator będzie się miał dobrze. Większość łyknie to, co da operator. W naszym kraju większość ludzi nie ma bladego pojęcia, co to jest budżet domowy. Jak ktoś planuje wydatki w okresie dłuższym niż pół roku, to już spory sukces. Roczna perspektywa to jakaś abstrakcja. A już policzenie czegoś w perspektywie 2 lat przekracza zdolności 90% ludzi. Do tego życie na kredyt, etc, brak świadomości, że każdemu może się powinąć noga (choćby zarabiał krocie), to standard. Operator to wykorzystuje - bo może.

 

Ja z końcem kwietnia odchodzę, bo takie podejście i polityka cenowa mi nie odpowiada, ale nie mam żadnych wątpliwości, że nc+ wyjdzie na swoje. I nawet im tego życzę, bo ich upadek spowodowałby monopol CP, a tego bym w żadnym razie nie chciał.

 

A pisanie o biednych konsultantach jest słabe. To nie ma kompletnie nic wspólnego z polityką cenową nc+.

Edytowane przez umcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś co rzadko przewija się w temacie. Program 500+. Da on rodziną większą możliwość finansową. Część rodzin na pewno skorzysta z nich w celu zwiększenia wydatków na rozrywkę -  w tym na telewizję. Te podwyżki raczej nie spowodują odpływu. Ludzi będzie stać na więcej i w tym wypadku nc+ może zyskać. Po prostu , ot tak. Pokusił bym się o teorię, że nc+ może w tym roku zyskać abonentów kosztem CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, prawda w oczy kole? :-D

To, że ktoś się zgadza na pierwszą, najwyższą oferte, to jego wybór. Ja przedłużałem umowę i gdyby nie Eleven (którego przecież nie musiałem brać) płaciłbym trochę mniej.

Zmienili politykę cenową i najbardziej dotknęło to tych, którzy mieli dodatki praktycznie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te takie pakiety i promocje w nc+ być może są, ale dla klientów, którzy mają dostęp do tanich sieci kablowych i nc+ musi ich jakoś skusić na swoją ofertę. Ludzie skazani na nc+ i cp, o dobrych ofertach od nc+ mogą tylko pomarzyć, bo operator nie musi składać im tak dobrych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...