Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka to premium oferta !

Przynajmniej wiadomo za co się płaci grubą kasę, albo się nie zrozumiało oferty.

Sobota wieczór (największa oglądalność) abonenci siadają po całym tygodniu pracy, chcą obejrzeć jakąś "HOT" premierę filmową na kanale premium filmowym i dostają odgrzewane kotlety.

Sobota wieczór (największa oglądalność) abonenci siadają po całym tygodniu pracy, chcą obejrzeć jakiś "HOT" mecz na kanale premium sportowym i dostają ..... golf, koniki, regaty ....

 

..... sobota kończy się filmem na dvd lub meczem na kanałach dodatkowo płatnych (eleven) - faktycznie warto być abonentem NC+ !

 

cóż chyba nie rozumiem oferty premium za .... 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, bo oferta jest rozdrobniona, gdyby było jak w Wielkiej Brytanii, czy w Niemczech, to wyglądało by to zupełnie inaczej.

Co do soboty, to różnie z tym bywa, bo dużo ludzie jednak wychodzi z domu tego dnia.

 

@plockier Ty mało co rozumiesz, potrafisz tylko krytykować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma argumentów...to pisze się frazesy. "Ludzie wychodzą w soboty". Chłopie czy się słyszysz? Jeśli chwalić...to wypadałoby mądrze. Jeśli się nie ma nic do powiedzenia...warto szklankę wody zamiast.

Może nie nadawać programu w dzień bo na ogół ludzie wtedy chodzą do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pawop krytykuje, bo uważam, że na to zasługują i Ty sam dobrze o tym wiesz.

 

zacytuje z Twojego posta usprawiedliwianie, po prostu słabej i drogiej oferty nc+

"Jest jak jest" ... "oferta jest rozdrobniona" ...  no i HIT "gdyby było jak w Wielkiej Brytanii, czy w Niemczech, to wyglądało by to zupełnie inaczej" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Co do soboty to masz rację "dużo ludzie jednak wychodzi z domu tego dnia" i pewnie uświadomiłeś ich właśnie, że dla nich oferta nc+ jest zbędnym wydatkiem.

To Twoje podsumowanie sobotniej oferty nc+ bardzo mi się podoba - lepiej wyjdź z domu bo z nami nie masz co liczyć na rozrywkę :D

 

Mam wrażenie że to Ty jednak nic nie rozumiesz, próbujesz im tylko robić dobry PR, co jednak powoduje odwrotny skutek.

Edytowane przez plockier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad mentalnością ludzi z nc+. :idea:  W czasie rozmowy z konsultantką kiedy stwierdziłem że zostałem oszukany podpisując umowę kiedy jeszcze c+ miał prawa do wszystkich czołowych lig a potem na kilka miesięcy przed końcem zostałem pozbawiony do nich dostępu. Powiedziałem że gdyby byli fair do do końca umowy powinni zapewnić abonentowi dostęp do tych lig a potem przy nowej umowie niech robią co chcą na co usłyszałem że w takim wypadku oni stracą bo wcześniej transmitowali mniej meczów a teraz na 11 miałbym dostęp do całej kolejki. Ciekawe że ten mechanizm działa tylko w jedną stronę czyli abonent może stracić i wtedy jest cacy ale oni w żadnym wypadku nie mogą pójść na ustępstwo . Przypomina mi to trochę prawo Kalego  :evil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawop co mnie obchodzi HBO ? Interesuje mnie Canal+ którego jestem abonentem i wymagam jakości.

Premiera w sobotni i niedzielny wieczór to podstawa TV premium.

Sugerujesz że większa widownia jest w poniedziałki wieczorem niż w sobotę ?

 

Wiesz dobrze że dają ciała na każdej linii (sport, film) i jeszcze starasz się to usprawiedliwiać i być ich adwokatem. Może właśnie należy krytykować to co się dzieje, aby wreszcie ktoś na "górze" się obudził.

Za jakie działania które ostatnio podejmują w C+ można ich pochwalić ? Za C+1 w dobie dekoderów PVR ? Za stratę ligi hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej ? Za brak wartościowych premier w sobotnie wieczory ?

Działania konkurencji mnie nie interesują, obchodzi mnie to czego jestem abonentem i za co płacę, a oferta jest po prostu coraz gorsza i chcą za to więcej pieniędzy!

Dziwisz że się ludzie żalą i buntują nie przedłużając umów za droższą i uboższą ofertę ?

 

Uważasz, że ta krytyka jest bezzasadna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią C+ pokazał 10 odcinków serialu Blindspot.Potem nastąpiła przerwa w emisji pierwszego sezonu.Teraz serial wraca,premiera 11 odcinka była chyba 28 lutego a u nas oczywiście szybko to nie nastąpi.Nie wiadomo kiedy. Trzeba czekać aż na kinoman dodadzą napisy.

 

W nc+ na poziomie premium najbardziej jest cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam płacić za Canal+ i HBO, około 60 zł miesięcznie, i kombinować w sobote, a w reszte tygodnia oglądać powtórki powtórek, to wole wykupić abo w Cinema City za 42zł miesięcznie, i oglądam filmy jakie chce i kiedy chce. Bez obaw, że przyjde i nic nie będzie, albo kiedy mi łaskawie pokaże to Canal+, HBO, Cinemax albo Filmbox Premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią C+ pokazał 10 odcinków serialu Blindspot.Potem nastąpiła przerwa w emisji pierwszego sezonu.Teraz serial wraca,premiera 11 odcinka była chyba 28 lutego a u nas oczywiście szybko to nie nastąpi.Nie wiadomo kiedy. Trzeba czekać aż na kinoman dodadzą napisy.

 

W nc+ na poziomie premium najbardziej jest cena.

No niestety Canal+ nawet swojego własnego serialu Wersal nie potrafił pokazać od razu po premierze we Francji. Niestety z serialami Canal+ jest niereformowalny mimo że mają przecież ten swój Canal+ Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, juz o tym wielokrotnie wspominalem, co ma nocny marek z paczki premium C+ ? Kino Polska :mrgreen:  Nawet na kanale C+ Discovery :crazy:  Moj podpis, do kilku tu postów idealnie pasuje  :wink:

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadają na polskiej koncesji stąd muszą emitować i głupkowate oznaczniki wiekowe jak i właśnie te polskie produkcje. Dobrze że dają je przynajmniej w nocy jako zapychacze ramówki. Chociaż powinni pójść śladem HBO i nadawać na obcej koncesji. Wtedy by tych zapychaczy nie musieli emitować.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rano, 1 w południe i jeden w póznej godzinie nocnej, i juz to jest do przyjęcia. Ale lepiej walnąć maraton polskiego kina, dla fanów KINO POLSKA, na kazdym kanale z paczki C+ :crazy:

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie robią np. stacje muzyczne gdzie też w nocy walą tylko polskie klipy. Widocznie te programy i filmy też Canal+ traktuje jako zapychacze ramówki i stąd emitują je po kolei w nocy i godzinach rannych.

 

Cóż, ja i tak wszystko (oprócz transmisji live) oglądam z nagrywarki więc mi to bez znaczenia co kiedy leci bo sam sobie układam ramówkę.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo :D Jak masz stary FilmBox, to pewnie tak ;)

To w takim razie cieszę że mam full Cyfrowy Polsat... Jak to można tak robić ze każdy nowo dodany kanał kosztuje 2 zł miesięcznie? Wyjątkiem był chyba tylko Active Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...