Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, że wielu ludziom się to podoba? ;) Dla mnie publika to dodatkowy smaczek, nie lubię smutnych programów studyjnych. Na całym świecie takie audycje robione są z publicznością i świetnie, że w końcu i my mamy coś takiego.

Dlatego, że nie wszyscy lubią tego rodzaju show. Dla Ciebie to było smutne, dla mnie miało swój poziom. Publiczność pasuje do tego programu jak wół do karety. Guzik mnie obchodzi jak te programy są robione na całym świecie, wiem na jakim poziomie była stara Liga+Extra i do tego porównuję. PanZdzichu publikuje na twitterze najlepsze fragmenty z Twaro i Smokiem, jeszcze w starym studio, aż się łezka w oku kręci.  :wink: Ale to se ne vrati... 

 

EDIT: A jednak już nie publikuje https://twitter.com/PanZdzichuPL/status/921359375805140992

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.canalplus.pl/sport-ligaplus-extra_4497

 

Nowa Liga+Extra w 3 częściach? C+ od 20, C+S od 21.30 i w C+ Now od 22.30... Co ma być w tej ostatniej części? Orientuje się ktoś? Część główna, dogrywka i co...?

Tam znaczki na żywo się poprzestawiały im i zamiast o 20:00  drugi jest o 22:30 na C+ Now. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łezka w oku się kręci jak się ogląda Ligę+ z Twarowskim i śp Zarzecznym, to miało poziom i samo się oglądało. L+E podobnie. Zjazd był później, ale do 2013/14 dało się ich naprawdę oglądać. Potem bywało nudnawo, ale jeszcze ciągnęło, ale z tą publiką to już kompletnie mi się to nie podoba. Niestety nikt nie zastąpi ani Twaro, ani Smoka, nie ma takiej opcji.

Samo sedno. A o zastąpieniu śp. Pawła Zarzecznego to nikt nie ma nawet startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat, dokładnie. 

 

Poza tym jeszcze nie pokazali tej nowej formuły. Poczekajmy, a wtedy będziemy oceniać. Smoku i Twaro odeszli. Wiadomo... żal, ale mówi się trudno. Chcą się realizować w inny sposób ich sprawa, trzeba to zaakceptować i żyć dalej. Nic nie może wiecznie trwać. 

 

Bardziej liczy się teraz to żeby stacja pozyskała ciekawe prawa sportowe, bo od strony komentatorskiej w nc+ nie jest źle. Według mnie dużo lepiej niż u konkurencji. 

 

LaLigi się pewnie nie uda pozyskać, ale Ligue A albo Serie A kto wie. 

 

Czy to prawda, że do końca października ma się wyjaśnić kto będzie pokazywał ww. ligi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...