Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że choć jeden mecz przeniosą do nSport a już będzie granda. Akurat spotkanie mojej drużyny, nie po to brałem canal+ zapewniając sobie wszyskie mecze ( chociaż wiadomo, że wszystkiego nie oglądam) żeby mieć pewność, że co kolejkę mogę oglądać to co mnie interesuje.

 

Wszystkie mozliwe chwyty stosują, a przenoszenie częsci ekstraklasy do nSport to już w ogóle jak kopniak w krocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mają tyle praw telewizyjnych że nie ogarniają tego ;) Mecze im się nakładają, więc robią śmietnik. Ale prędzej czy później będzie taki dzień, że ligi będą grać w środku tygodnia i będzie dopiero pomieszanie z poplątaniem, bo się wszystko ponakłada. Wtedy transmisje będą fruwały po wszystkich antenach.

 

Klienci w końcu wymuszą na nich jasne ukierunkowanie co leci na Family a co na Sport, bo my tu na forum wiemy gdzie jaki mecz leci, ale 90% klientów nie ma pojęcia czy Real zagra na tym czy na innym kanale i spotkanie im przeleci.

 

Przekaz musi być wprost - Liga X jest w takim pakiecie, a liga Y w innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze za jakis czas Nsport zmieni nazwe, np na C+ sport 2 - ta nazwa byłaby najwlasciwsza, nazwa odbiega od brandu, takze do tej zmiany sadze, ze predzej czy pozniej dojdzie

 

ps. jesli czlowiek, który ma C+ dostanie dostep do nowych kanałow tego pakietu i ew. Nsport bo np tam bedzie polska ekstraklasa, tak samo czlowiek, który mial Nsport i Npremium (gzie poki co lecą mecze LM ) powinien dostac C+ sport, bo tam pokaza mecz LM, który akurat abonent normalnie obejrzałby w Npremium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci w końcu wymuszą na nich jasne ukierunkowanie co leci na Family a co na Sport, bo my tu na forum wiemy gdzie jaki mecz leci, ale 90% klientów nie ma pojęcia czy Real zagra na tym czy na innym kanale i spotkanie im przeleci.

 

Przekaz musi być wprost - Liga X jest w takim pakiecie, a liga Y w innym.

 

Narazie to nawet najwięksi myśliciele nc+ nie wiedzą co gdzie będzie. Jak można ludziom proponować jakikolwiek produkt (czyt. pakiet) skoro nie można powiedzieć jaka jest jego zawartość. To tak jakby kupować samochód nie wiedząc czy to benzyna diesel, jaki silnik, czy ma klimę wyposażenie itd. Sprzedawca powie, że to klasa premium no bo marka może być premium ale nawet w segmencie premium opcji jest wiele.

 

Aaaaa i proszę nie zapominać, że w sierpniu możemy pana wezwać na wymontowanie klimy bo nie mamy umowy z dostawcą i może trzeba będzie zwrócić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że od nowego sezonu takiego zamieszania nie będzie i cała ekstraklasa będzie już w C+Sport, a oni będą mogli powiedzieć, że słuchają się głosu klientów ;) Obecne problemy z ramówką być może są przez to, że poustalano już godziny meczów ligowych i nie ma jak się z tego wycofać. Stąd też to co się nie zmieściło do ramówki dali do Nsport. Ktoś po prostu ewidentnie nie myślał przyszłościowo.

 

Nsportu nie trzeba likwidować, niech sobie będzie i niech będzie tam żużel+włoska. Ale nie może to być śmietnik na niewygodne transmisje tak jak jest to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow dać to Ci powinni słownik ortograficzny :-D

Pacanie zrozum nie jest to forum pięknej polszczyzny , lecz forum techniczne. Ale najpierw zajrzyj na swoje posty!! Bo wychodzi na to , że Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak......

Pozdrówka!!!

 

W nawiazanu do tematu. Dla jednych ten sam mecz jest niszowy dla innych nie. . Od 5 kwietnia mecze ekstraklasy mają być w nsport.. A ja na razie nie mam zamiaru emigrować..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto zdecydował się już na migrację z C+ do nc+ i działa mu kanał ESPN America?? :) Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć...

W jednym ze swoich postów piszesz cytuję

jest cisza...[b] napewno duzo [/b] ludzi 

krótkie zdanie dwa byki ortograficzne

Czyli jak pisałem wcześniej Uczył Marcin Marcina . Najpierw się sam naucz a dopiero pouczaj innych .!! Bo to dopiero razi..!! A forum pięknej polszczymy jest całkiem w innym miejscu to tam rozwijaj facet swe talenty.!! :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow nie bardzo rozumiem, co napisales... i w jakim celu mnie cytujesz...

 

PS. Ponawiam pytanie odnosnie tego, czy komus, kto dal wkrecic sie w migracje z C+ do NC+ (sa tacy?? :) ) dziala kanal ESPN America? :) W sumie jedyny, ktory mnie ciekawi w obecnej ofercie nc+, a do ktorego teraz w C+ nie mam dostepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkich stron wiec jezeli powtarzam to przepraszam. nie wiem czy juz ktos o tym tu pisal ale ciekawe co zrobi nc+ jak powstanie kanal ekstraklasa tv i bedzie nadawac tez w polsacie wszystkie mecze ligi polskiej - wiem polska to lipa w porownniu do anglii hiszpanii czy francji ba w porownaniu do wszystkiego ale jednak masa ludzi ma canal+ tylko dla naszej ekstraklasy - wiadome legia wisla lech kibicowanie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a czemu, źle dzięki temu krokowi zyska oferta prepaid N na karte,TNK HD,TNK SD,Smart HD,

Powiem tak tym ruchem mogą ożywić umarłą już oferte tnk sd bo za 10zł jak sie załaduje za dwa lata mamy

 

LM,LE,Żużel,Wybrane Mecze Ekstraklasy,Eurolige, na N Sport-Tu zyskują klijenci TNK-SD

TVP SPORT-Imprezy Zimowe,Polska Liga Hokeja,Tour de Pologne,Polska Liga Koszykówki,Puchar Króla,el.MŚ w Piłce Nożnej,

 

SMART HD

LM,LE,Żużel,Wybrane Mecze Ekstraklasy,Eurolige, na N Sport-Tu zyskują klijenci SMART HD

TVP SPORT-Imprezy Zimowe,Polska Liga Hokeja,Tour de Pologne,Polska Liga Koszykówki,Puchar Króla,el.MŚ w Piłce Nożnej,

Orange Sport-Wybrane mecze towarzyskie w piłce nożnej (klubowe i państwowe).,Ligue 1 ,Tenis Stołowy - liga polska - play-off,Scottish Premier League,Puchar Niemiec i Francji

Polsat Sport News-Odpadki z polsatu sport ipolsatu sport extra,Plus powtórki Cafe Futbool,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkich stron wiec jezeli powtarzam to przepraszam. nie wiem czy juz ktos o tym tu pisal ale ciekawe co zrobi nc+ jak powstanie kanal ekstraklasa tv i bedzie nadawac tez w polsacie wszystkie mecze ligi polskiej - wiem polska to lipa w porownniu do anglii hiszpanii czy francji ba w porownaniu do wszystkiego ale jednak masa ludzi ma canal+ tylko dla naszej ekstraklasy - wiadome legia wisla lech kibicowanie itd

Byłem jednym z pierwszych abonentów Canał+, jeszcze na długo przed fuzją z WizjąTV, a głównym powodem była nasza liga kopana /potem jeszcze doszedł kanał Minimini dla dziecka/. Teraz czekam na ewentualne powstanie nowego kanału transmitującego mecze TME i jeżeli będzie on dostępny na CP to pewnie pożegnam Canal+, do którego mimo wszystko będę miał sentyment, czego nie mogę powiedzieć o ITI Neovision, której abonentem byłem przez krótki okres / tragedia jeśli chodzi o sport/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tu. Można jeszcze dostać nsport za darmo na 6 miesięcy? I na jaki email ewentualnie pisać z taką prośbą?

 

Na maila do BOK chyba (jesli dobrze pamietam, bo tam wysylalem), ale raczej malo realne, aby teraz wyszarpac nSport na pol roku za free. Nie wierze, aby to dawali teraz - jedyna opcja bedzie migracja do nc+. Beda chciec zmusic ludzi do migracji, ale czy dadza normalne warunki, a nie te "super promocyjne" oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani a czemu, źle dzięki temu krokowi zyska oferta prepaid N na karte,TNK HD,TNK SD,Smart HD,

Powiem tak tym ruchem mogą ożywić umarłą już oferte tnk sd bo za 10zł jak sie załaduje za dwa lata mamy

 

LM,LE,Żużel,Wybrane Mecze Ekstraklasy,Eurolige, na N Sport-Tu zyskują klijenci TNK-SD

TVP SPORT-Imprezy Zimowe,Polska Liga Hokeja,Tour de Pologne,Polska Liga Koszykówki,Puchar Króla,el.MŚ w Piłce Nożnej,

 

SMART HD

LM,LE,Żużel,Wybrane Mecze Ekstraklasy,Eurolige, na N Sport-Tu zyskują klijenci SMART HD

TVP SPORT-Imprezy Zimowe,Polska Liga Hokeja,Tour de Pologne,Polska Liga Koszykówki,Puchar Króla,el.MŚ w Piłce Nożnej,

Orange Sport-Wybrane mecze towarzyskie w piłce nożnej (klubowe i państwowe).,Ligue 1 ,Tenis Stołowy - liga polska - play-off,Scottish Premier League,Puchar Niemiec i Francji

Polsat Sport News-Odpadki z polsatu sport ipolsatu sport extra,Plus powtórki Cafe Futbool,

 

Jak pisałem zyskają klijenci TNK SD głównie i Smart HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto zdecydował się już na migrację z C+ do nc+ i działa mu kanał ESPN America?? :) Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć...

Ja nie migrowałem, jestem w C+. Nie mam tego kanału, ale gdy go włączam nie ma info "brak uprawnień" jak to ma miejsce na innych kanałach, jest tylko czarny obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał espn america działa w nc+

 

Ale czy dziala u migrujacych z Cyfry+?? O to mi chodzi najbardziej.

 

 

U mnie ten kanał po migracji nie działa. Pytanie: dlaczego?

 

Czy jest ktoś, kto zdecydował się już na migrację z C+ do nc+ i działa mu kanał ESPN America?? :) Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć...

Ja nie migrowałem, jestem w C+. Nie mam tego kanału, ale gdy go włączam nie ma info "brak uprawnień" jak to ma miejsce na innych kanałach, jest tylko czarny obraz

Jak on ma wam działać skoro nie ma kodowania Seca? Podobnie jest z Polsatem w HD i czymś tam jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...