Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba jest kolejny odstrzelony. Julian Kowalski najprawdopodobniej nie będzie już komentatorem C+. Ale rzeczywiście pozostała Daria Kabała, lecz wygląda na to, że będzie zajmować się tylko piłką nożną. A co do komentatorów z n-ki. No chyba aż takiej czystki to nie mogli zrobić. Pewnie będą odpowiedzialni za LM i LE. Zresztą ludzie z n-ki dostali sporo miejsca w żużlowej ekipie. A Tuzimek choć nie jest szefem żużla, to jednak cały czas tam pracuje. Zobaczcie na belki po DPŚ: i bodajże Producenci: Jest Smokowski i Tuzimek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się od dawna zastanawiam, dlaczego te belki z aktualnym wynikiem meczu nie mogą być transparentne jak np. logo C+Sport. Użytkownicy plazm byliby bardzo wdzięczni. Szczerze mówiąc ograniczyłem przez to oglądanie Eurosportu, bo wypala się logo, a ponoć w innych krajach logo Eurosportu jest transparentne... A ta nowa belka wynika TME niestety mocno kontrastowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej sprawiedliwości stało się zadość i pan Marchliński zajmuje odpowiednie miejsce dla siebie na mapie komentatorów w Polsce. Był najlepszy w ence, a komentował głównie mecze drugiego sortu i niżej. Widać osoby z jajami zajmują się sprawami kadrowymi w redakcji sportowej nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądam sobie wiadomości sportowe na jedynce i są informacje z polskiej ligi z podpisem zdjęcia canal plus dlaczego nie nc+ chyba sami się nie lubią?

Jak mają materiały z Polsatu to podpisują Polsat Sport a nie CP. Zresztą w drugą stronę to podobnie działa. Materiały na TVN czy Polsacie, nawet pomimo tego że na ekranie widać logo TVP1 czy TVP2 podpisywano TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ usilnie wciska jako eksperta jakiegos bylego pilkaza. Niestety pomimo ich wierzy nie wszyscy sie nadaja do kometowania. Albo nie wiedza co gadac bo sie wstydza albo gadaja za duzo i bez sensu. Teraz Kosowski, mam nadzieje ze zostanie jako ekspert w studio bo na komencie juz sie go boje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie podoba nowa oprawa graficzna transmisji ekstraklasy? Mnie srednio, smierdzi nką :)...

Gorzej jakby śmierdzał sifrom (jak to fonetycznie nazywał król Julien).

 

Co do grafiki to szkoda że zegar nie jest transparenty i trochę za szybko znikają zawodnicy, kiedy są przedstawiani według formacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...