Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To lipa. A według Ciebie kolego będzie tam na bank? Czy brać na ncplus za 99zł? Jak radzisz?

na 501 nie mam nic a na 513 arabów

 

A jaki masz dekoder tzn. ADB (Conax) czy Pace/Sagemcom/ADB (Nagra)?

 

Bo w przypadku dekoderów obsługujących karty Nagra (Cameleon/Cayman) jest inna lista kanałów i kanały z Astry są od pozycji 650.

 

Tak samo układ kanałów FTA z HB jest inny. 

 

Dla Nagry: ZDF - 245, Das Erste (ARD) - 300

Dla Conax: ZDF - 245, Das Erste - 359

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamawiałem polsaty i przy okazji +miesiąca - cinemaxy. Zwykle kanały świecą po paru minutach. Tym razem było inaczej i przez 24h nic sie nie pojawiło(brak uprawnień na wszystkich 4 kanałach) mimo, że w moje.ncplus i jedno i drugie jest w ofercie jako aktywne. Zadzwoniłem więc do działu technicznego żeby coś poradzili. Cinemaxy aktywowali ponownie i się zaświeciły a jeśli chodzi o ps2 i ps3 to babka powiedziała, że napis/plansza jest inna w zależności od dekodera. Ja mam wifibox+ i sagemcom dsi87(karty cameleon) i na obu brak uprawnień i tak ma być do startu kanałów ok 18.00 w piątek (chociaż wielkiej pewności w głosie tej Pani nie słyszałem).

No chyba, że jest ktoś z takim jak ja dekoderem (i camelami) i widzi planszę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamawiałem polsaty i przy okazji +miesiąca - cinemaxy. Zwykle kanały świecą po paru minutach. Tym razem było inaczej i przez 24h nic sie nie pojawiło(brak uprawnień na wszystkich 4 kanałach) mimo, że w moje.ncplus i jedno i drugie jest w ofercie jako aktywne. Zadzwoniłem więc do działu technicznego żeby coś poradzili. Cinemaxy aktywowali ponownie i się zaświeciły a jeśli chodzi o ps2 i ps3 to babka powiedziała, że napis/plansza jest inna w zależności od dekodera. Ja mam wifibox+ i sagemcom dsi87(karty cameleon) i na obu brak uprawnień i tak ma być do startu kanałów ok 18.00 w piątek (chociaż wielkiej pewności w głosie tej Pani nie słyszałem).

No chyba, że jest ktoś z takim jak ja dekoderem (i camelami) i widzi planszę? 

Ja mam planszę na mediaboxie z kartą conax. Czyli najprawdopodobniej na conax uprawnienia są, a na cameleon jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy na pewno nie do 18 w piątek bo mają działać od rana i pokazywać powtórki Kolego.

No właśnie ciekawe co i jak z tym wszystkim jest i jak to będzie wyglądać?

Dokładnie, program będzie nadawany od 7 rano. Na PS2 zaczyna się eliminacyjnym meczem Polska-Niemcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Bracia. Wiadomo ze kanały 245 ZDF I 300 Das Erste nie będa zablokowane przez Nc+ ?? Prosze o odp  :wink:  I jeszcze pytanko: Jak zobaczyć czy mam Astre czy Hot Birda? 

Wcale nie musi nc+ blokować, może być iż to sami Niemcy nie pokażą na HB meczów.

A jak luknąć czy ZDF z Astry czy HB? to zależy jaki masz dekoder, jak masz z nc+ to bliżej na liście są ZDF i Das Erste z HB i zwyczajnie świecą.

Zakładam, że nie odbierasz Astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi nc+ blokować, może być iż to sami Niemcy nie pokażą na HB meczów.

A jak luknąć czy ZDF z Astry czy HB? to zależy jaki masz dekoder, jak masz z nc+ to bliżej na liście są ZDF i Das Erste z HB i zwyczajnie świecą.

Zakładam, że nie odbierasz Astry?

 

Dekoder z Nc+. Kurde żeby się udało na ZDF i DE bo nie uśmiecha mi się płacić im za oglądanie. :-|  Chwila prawdy w piątek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie zablokują z HB obu kanałów to tam tylko jest w SD... Tragiczny obraz+ niemiecki komentarz to porażka a nie mile oglądanie

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z Nc+. Kurde żeby się udało na ZDF i DE bo nie uśmiecha mi się płacić im za oglądanie. :-|  Chwila prawdy w piątek 

Jest bardzo mało prawdopodobne żebyś  zobaczył jakiś mecz za darmo na hot bird ,więc już dziś zakładaj zeza na astrę ja tak dzisiaj zrobiłem i zaprogramowałem kanały w tunerze wbudowanym w tv bo boję się ,że nc+ i polsat pokombinują coś w dekach i nie będzie możliwości oglądania na ich sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...