Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma może rozpiskę komentatorów na rewanże Ligi Mistrzów? Z góry dziękuję.

http://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-ekscytujaca-walka-o-polfinaly-ligi-mistrzow_14603862904558

 

Bardzo przyjemna obsada :) zgrzyta tylko ten Kosowski w Lizbonie, mógłby być Mielcarski, który ogarnia trochę Portugalię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Wolski z Kazkiem siedzieli wspólnie w jednej białej koszulce czy mieli dwie osobne? Przytoczę tylko jeden tekst Wolskiego: Akcja przy polu karnym Realu, aut, podanie do kogoś tam z Wilków, ten nabija na Ramosa, piłka wychodzi na róg, ale sędzia pokazuje spalonego, a co mówi Wolski? Na szczęście nie ma rogu, bo jest spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej żałuję, że w przypadku LM nie ma porządnego magazynu skrótów po zakończeniu meczów LM. Porządnego, znaczy pokazującego wszystkie sytuacje z pola karnego jednej i drugiej druzyny. Bo ostatnio pokazują takie wycinki, że szkoda gadać. Kilka akcji na mecz, a potem gadające głowy. Aż dziwne, że to napiszę, ale wolałem magazyny skrótów w TVP2.

Jak kiedyś napisałem, że za czasów n-ki Liga Mistrzów była lepiej pokazywana, to co niektórzy tutejszy fanatycy wręcz mnie wyśmieli. W skrócie Manchester City - PSG zabrakło nawet nieuznanej bramki ze spalonego. Na dodatek ciągłe powtarzanie w studio jaka to słaba jest liga francuska, tak jakby próbowali wytłumaczyć się w ten sposób utratą praw do tej ligi.

Sergiusz Ryczel do dzisiaj odczuwa skutki nieobiektywności, Wolski może sobie na więcej pozwolić.

Edytowane przez adam900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie, że liga francuska jest słaba jest absolutnie prawdziwe. Jedyny jej przedstawiciel w pucharach, który wywalczył mistrzostwo już dawno temu, nie poradził sobie z będącym w kryzysie MC. Skróty rzeczywiście pozostawiają dużo do życzenia. Ja nadal uważam Wolskiego za najlepszego komentatora w tym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Troszkę się z Kolegą nie zgodzę :) może jest słaba to co mają Włosi powiedzieć ? Od pewnego czasu kasa w piłce nożnej zabiła ten sport jest parę klubów co robią szopkę i kupują na potęgę gwiazdy i niszczą te ligi. Teraz każdy powie że kto ma kasę to może. Ja od długiego już czasu wolę ligi mniej medialne gdzie jest piłka a nie nazwiska i reklamy np poker star z pewną gwiazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ włoska jest słaba również, dlatego cały czas podkreślam, że ja mam Eleven tylko i wyłącznie dla ligi hiszpańskiej. Zresztą Mirosławski i szefowie tej stacji twierdzą to samo- ich najważniejszymi prawami są prawa do La Ligi, włoska i francuska to tylko taki kwiatek do kożucha :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez każda jest słaba, której nie ma C+ - włoska, francuska a niedługo jakby tak Bayern wygrał CL to dowiemy sie ze hiszpańska tez jest słaba, a juz najlepiej gdyby jakimś cudem wygrało City - wtedy padnie hasło, ze i niemiecka jest słaba a najlepsza ligę ma C+.

 

 

A tak obiektywnie to jakie ligi poza angielska, hiszpańska są na tym samym poziomie co niemiecka, francuska czy włoska. Rozumiem, ze belgijska, rosyjska, holenderska itd są lepsze? To jakie są lepsze, jeśli te są słabe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez każda jest słaba, której nie ma C+ - włoska, francuska a niedługo jakby tak Bayern wygrał CL to dowiemy sie ze hiszpańska tez jest słaba, a juz najlepiej gdyby jakimś cudem wygrało City - wtedy padnie hasło, ze i niemiecka jest słaba a najlepsza ligę ma C+.

 

 

A tak obiektywnie to jakie ligi poza angielska, hiszpańska są na tym samym poziomie co niemiecka, francuska czy włoska. Rozumiem, ze belgijska, rosyjska, holenderska itd są lepsze? To jakie są lepsze, jeśli te są słabe??

Jak zwykle teorie spiskowe u kolegi królują :). Najlepsze ligi według wszelkich kryteriów to hiszpańska, niemiecka i angielska. Tak się składa, że niewątpliwie najlepszą obecnie, czyli La Ligę ma Eleven. Tort jest podzielony, jeśli chodzi o ligi zagraniczne, w miarę sprawiedliwie- Canal+ ma angielską, Eleven hiszpańską, a Eurosport niemiecką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyny krótkich skrótów:

1) Te same skróty nadawane są w magazynie w TVN7, gdzie czas jest mocno ograniczony. W Canal+ teoretycznie mogłyby być dłuższe skróty, ale nie chce im się / nie opłaca im się podwójnie montować.

2) Magazyn skrótów jest nadawany w Canal+, a więc w filmowym kanale, dla którego bardzo ważna jest ramówka i nie mogą sobie pozwolić na opóźnienia. Dużo łatwiej byłoby nadawać skróty w Canal+ Sport, gdzie ewentualne opóźnienia nie rozbiłyby tak bardzo ramówki, ale nc+ się uparła, że musi być w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeciez każda jest słaba, której nie ma C+ - włoska, francuska a niedługo jakby tak Bayern wygrał CL to dowiemy sie ze hiszpańska tez jest słaba, a juz najlepiej gdyby jakimś cudem wygrało City - wtedy padnie hasło, ze i niemiecka jest słaba a najlepsza ligę ma C+.

 

Czy ty masz obsesję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ligi są słabe przecież, po co w ogóle oglądamy piłkę nożną?  heh, te komentarze zachowajcie dla siebie o słabości danej ligi itp, nie dla każdego się liczy tylko Real, Barca i Bayern. Ja wręcz mecze tych zespołów w tym sezonie oglądałem w ligach może razem z hm 15 żeby nie skłamać. 

 

Dla mnie liczy się piłka, jestem pasjonatem, oglądam ligę włoską, angielską i od czasu do czasu lubię francuską obejrzeć jak nie koliduje z meczami z Italii czy Premier League. Ponadto wieczorami namiętnie oglądam Argentynę i Brazylię. 

Lubię też mecze Ajaxu. 

Liczy się pomysł, mówienie, że liga włoska czy francuska są słabe to herezje. To jakie ligi są w takim razie dobre? Czyli na całym świecie tylko są dwie dobre ligi? 

Bundesliga jest przereklamowana moim zdaniem. Te pełne stadiony, które na każdym kroku podkreślają dumnie komentatorzy to tylko opakowanie. Zobaczcie na boiska, tam mecze niekiedy są bez życia, zawodnicy anonimowi, nie ma atmosfery. Bundesligę omijam szerokim łukiem, w dodatku Eurosport jej nie potrafi porządnie opakować i dobrać komentatorów. Bo jak Lach czy Durda są wyznaczani na hity, no to ja nie mam pytań... 

 

Z pasji się ogląda ligę włoską, tam czuję atmosferę calcio, czuć, że piłka znaczy dla nich wiele. Oglądasz San Siro i masz emocje, oglądasz Napoli na San Paolo, strzela gola jakiś gracz i spiker robi taką robotę jakiej nie robi nikt na świcie! Kibice z PASJI mu wtórują, robi się niesamowicie, człowieka aż ciarki przechodzą!! O to chodzi, to nakręca, powoduje, że chcesz więcej i więcej. 

Słyszysz hymn Juventusu = ciary, słyszysz hymn Interu = ciary. 

W Bundeslidze mnie nic tak nie podnieca, ale to moje zdanie po prostu tylko i wyłącznie. Może na to też wpływ ma Mateusz Święcicki, który w sposób kapitalny komentuje mecze ligi włoskiej? Na pewno po części tak bo dodaje smaczku wielu transmisjom. Tak samo w Ligue1. Ostatnio Nicea- Rennes przez moment oglądałem bo opoźniony był mecz Tottenhamu z Man.Utd to mecz zrobiony na fantazji komentatora, który wpisał się w poziom meczu. Ale Święcicki akurat to wiadomo top3 komentatorów w tym kraju to musi się znać ;)

 

Zauważyłem jednak, że ludzie tutaj oglądają piłkę by oglądąć, nie czujecie tego po prostu. Niektórzy oglądają 10 meczów naraz... spoko, ale jaki to ma sens? Dla mnie nie ma, dlatego te MultiLigi itp mnie nie kręcą> Nie kręci mnie podawanie wyników w czasie transmisji bo to świadczy o tym, że komnetator po prostu nie ma o czym mówić, że jest słaby, że się nie przygotował i szuka tylko zastępczych tematów spoglądając na livescore co 5 min (pozdrawiam Panie Tomasz livescore Lach).

 

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu może Wolski powinien bardziej różnicować natężenie głosu, jak dobry pięściarz, który raz udarza słabiej, raz mocniej, w zależności od sytuacji. Wolski zarówno przy strzale z pięciu, jak i 30 metrów krzyczy podobnie, choć nieraz widać, że to będzie średnie zagrożenie bramkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokażcie mi lepszego komentatora. Ja takiego nie widzę. Nic dziwnego, że czasem ulega emocjom, wręcz jest to dobre dla widzów. Wczorajszy mecz był emocjonujący, ale jednocześnie nudny, bo Barca nie potrafiła zagrozić Atletico, a drużyna z Madrytu myślała tylko o obronie. Komentarz Wolskiego i Węgrzyna był perfekcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...