Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

@tracer10 już nawet nie chodzi o ilość meczy ;)

Bundesliga na Eurosporcie ma swój urok i tyle i niech tak lepiej pozostanie :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 już nawet nie chodzi o ilość meczy ;)

Bundesliga na Eurosporcie ma swój urok i tyle i niech tak lepiej pozostanie :D

Urok to i C+ by zbudował po jakimś czasie, ale rozumiem że spora grupa fanów tej ligi źle by zniosła brak Borka czy Hajty jako komentatorów.

Ja też bym chyba oszalał jakbym miał ogladać BPL bez Twaro czy Rosłonia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Urok to i C+ by zbudował po jakimś czasie, ale rozumiem że spora grupa fanów tej ligi źle by zniosła brak Borka czy Hajty jako komentatorów.

Dla mnie Hajto i Borek to Bundesliga bez nich było by jakoś tak dziwnie ;)

 

DSC_0283.jpgDSC_0284.jpg

 

Jak widać nie tylko jestem fanem Leicester City :P:cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak Hajty byłby dużym plusem :).

Dla części tak, dla innych nie. W BPL tez wielu psioczy na np. Nahornego bo pitoli o statach itp. itd. A dla mnie liga ta bez niego to też spory minus w tzw. opakowaniu produktu.

Ja nawet Rudzkiego trawię choc jest chyba najgorszy ze starych komentatorów BPL.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak Hajty byłby dużym plusem :).

 

Lacha "podam wszystkie wyniki" również. Strasznie mnie wkurza podawanie przez komentujących wyników innych spotkań. Nie rozumieją, że nie każdy chce je znać, bo je np. nagrywa i oglądnie później. Kto chce znać wyniki na bieżąco to odpala telefon i livescore.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lacha "podam wszystkie wyniki" również. Strasznie mnie wkurza podawanie przez komentujących wyników innych spotkań. Nie rozumieją, że nie każdy chce je znać, bo je np. nagrywa i oglądnie później. Kto chce znać wyniki na bieżąco to odpala telefon i livescore.

Z nimi akurat jest na tyle dobry kontakt w mediach społecznościowych, że można sie upomnieć o niepodawanie wyników.

Na złość chyba tego nie robią. Kilka wpisów i powinno starczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo ciekawy Waszych odpowiedzi. 

 

Faktycznie - Bundesliga to najlepsze prawa spośród całej czwórki. Z jednej strony marne szanse, ale z drugiej strony - od jakiegoś czasu widać współpracę pomiędzy CANAL+ a Discovery chociażby przy produkcji programów czy zakupu praw sportowych. Może i tym razem będzie podobnie? Bo powątpiewam, że CANAL+ kupi całość.

 

Liga portugalska - w sumie mecze Benfici może jeszcze nadawałyby się do CANAL+ - reszta mogłaby uzupełnić ramówkę weekendową nSportu+, gdzie ostatnio pustki.

 

Formuła 1 - według mnie te praw.a przejdą do Eleven. Ewentualnie Polsat. Chociaż pamiętam F1 w CANAL+ i na pewno byłaby świetnym uzupełnieniem oferty.

 

Liga holenderska - podobnie jak portugalska.

 

Zobaczymy wkrótce jak to się wszystko potoczy. 

Oby nie, lepiej żeby ciułali kasę na odzyskanie serie a i la ligi

Wiem, że do następnego przetargu jeszcze sporo czasu, ale jeżeli nic się nie zmieni to prawa znów trafią do Eleven, bo prawa sprzedaje MP&Silva. Eleven prawie wszystkie prawa jakie posiada pochodzą właśnie stamtąd. Nie licząc chyba hiszpańskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Witam.Czy coś już wiadomo oficjalnie kto pokaże F1 i NHL :wink: ???

F1 bez Polaka to już nie jest łakomy kąsek ;)

Z tego co pamiętam z czasów Nki "NHL" był na Nsporcie ale to stare dzieje kto by jeszcze o tym pamiętał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie NC+ to zgarnie.Po utracie 3 lig oferta Canal+ czy Nsportów jest bardzo ubogo dlatego te prawa by się zdecydowanie przydały i F1 i NHL.Czy jest jakiś przetarg ?jeśli tak to do kiedy?Gdyby polsat miał to wykupić to myślę że już by podali info a sezon już niedługo i cisza... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...