Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Real wykluczony, więc Copa del Rey traci 50% marketingowo.....

LaLiga   nie traci ???

Real już się nie pozbiera do końca sezonu

i powalczy o drugie miejsce w tabeli jedynie. 

Nuda Panie aż chce się ...............................

Edytowane przez Slawko1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Benitez a Mourinho. Inter za czasów mourinho grał świetnie, wszystko wygrywał, zdobył potrójną koronę; mourinho odszedł i Inter spadł całkowicie, obniżył loty, teraz w LM nawet się nie łapie.

Podobno mourinho dla Interu jest jakimś Mesjarzem, królem, Bogiem i bardzo chętnie kibice chcieliby powrotu mourinho do Interu. Podobno petycje jakieś składali. mourinho gdy odchodził z Interu to płakał, ale czy to były łzy do kamer? Czy prawdziwe? Trudno ocenić.

 

Potem mourinho poszedł do Realu i w Realu również mu świetnie szło. Wtedy widać było, że Real jakoś wygląda i ładnie gra. baa nawet El Clasico wyglądało zdecydowanie lepiej niż po odejściu MO. Wtedy to ja czułem już przed meczem te nakręcanie atmosfery, tą całą otoczkę, wojnę, tą walkę na boisku już przed rozpoczęciem meczu. Teraz nic nie czuje, kompletnie po odejściu MO spadła jakość El Clasico, nie ma tej wojny już, nie ma tej atmosfery co za czasów mourinho.

 

Brakuje mi go w Realu. Brakuje mi tej atmosfery, tej wojny w El Clasico, tego zaangażowania.

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real za Mourinho grał najbrzydszą piłkę. Nikt za nim w Madrycie nie tęskni.W odróżnieniu od Ancelottiego, którego zwolnienie było kardynalnym błędem Pereza. Miejsce "The Special One"(specjalnie w cudzysłowie, bo uważam że zabija on piękno piłki) jest we Włoszech, tam lubią taki "taktyczny i wyrafinowany"(czytaj defensywny) futbol. Niech spada z Anglii, razem z Van Gaalem- MU też nie da się oglądać w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho to cwaniak, to wystarczalo mu do osiagania sukcesow w hiszpani czy wloszech ale na anglie samo cwaniactwo nie wystarczy, majac taki sklad jak ma teraz w Londynie to wstyd nie powalczyc o mistrzostwo

A jaki on ma obecnie skład? Gra tam ktoś wybitny? Bardzo dobry Eden Hazrad, również b. dobry, ale mocno chimeryczny Diego Costa, któremu Anglia nie pasuje ani pogodowo, ani mentalnie. Po za tym, cała masa średników z których żaden, nie ma zadatków i charyzmy by zasłużyć na miano gracza wybitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki on ma obecnie skład? Gra tam ktoś wybitny? Bardzo dobry Eden Hazrad, również b. dobry, ale mocno chimeryczny Diego Costa, któremu Anglia nie pasuje ani pogodowo, ani mentalnie. Po za tym, cała masa średników z których żaden, nie ma zadatków i charyzmy by zasłużyć na miano gracza wybitnego.

Chelsea przed sezonem w powszechnej opinii była uważana za faworyta BPL, obok MC. Jeśli tam nie ma gwiazd, to co ma powiedzieć Klopp? Problem Mourinho polega na tym, że on nie potrafi wykreować żadnych graczy, wręcz przeciwnie z piłkarzy wybitnych jak Hazard potrafi zrobić przeciętniaków. Na szczęście już od kilku lat nic specjalnego nie wygrał, bo mistrzostw krajowych z takimi klubami jak Real czy Chelsea nie liczę. Miejmy nadzieję, że moda na niego przeminie. Odnoszę też wrażenie, że przeciwnicy rozpracowali jego "plan taktyczny", czyli obrona i kontratak. Nic innego nie jest w stanie zaproponować.

Wczoraj był ciężki dzień dla faworytów- przegrana Bayernu, remis Barcelony, ale mnie najbardziej podobał się mecz Wolfsburg- Dortmund. Szczególnie fantastyczna końcówka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Sonia odchodzi. W TV liczą się dwie rzeczy: wygląd i merytoryka.

Oglądam Wisła - Legia i mam jedno stwierdzenie: Bartek Gleń to najlepszy komentator piłkarski w kraju. Nie przynudza, nie ględzi niepotrzebnie, ma świetny głos i przede wszytkim dobrze prowdzii narracje. Wie kiedy trzeba podkręcić tępo. A na dodatek nie udaje, że wszystko wie jak wszyscy pseudoeksperci.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ze Real za Mourinho wygladał kapitalnie i świetnie sie go ogladało, w szczególności z Barceloną i pierwszego El Clasico :)

Daj Pan spokój. Najlepszy Real w tym dziecięcioleciu to Carlo Ancelotti.

Na przełomie 2009/2010 to Pellegrini.

Jose tą drużynę roz[beep]ał w szatni, Carlo poskładał, a Rafa robi z nich nieudaczników.

A największym gnojem jest Perez ze swoimi decyzjami.

Edytowane przez kaeres
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Sonia odchodzi. W TV liczą się dwie rzeczy: wygląd i merytoryka.

Oglądam Wisła - Legia i mam jedno stwierdzenie: Bartek Gleń to najlepszy komentator piłkarski w kraju. Nie przynudza, nie ględzi niepotrzebnie, ma świetny głos i przede wszytkim dobrze prowdzii narracje. Wie kiedy trzeba podkręcić tępo. A na dodatek nie udaje, że wszystko wie jak wszyscy pseudoeksperci.

 

 

Mam podobnie.Obok Wolskiego Gleń to najlepszyy komentator.Świetny głos i emocje.Pierwszy przykład jego popisu - Borussia-Juve 0-3 i Teveeeezzzzz

Edytowane przez Sorek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...