Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja co prawda zamawiałem Eleveny telefonicznie, ale już po godzinie świeciły :). Nie dałbym złamanego grosza za dostęp do nich w playerze, ale w nc+ jak najbardziej. Jakość szczególnie Eleven jest całkiem dobra, w odróżnieniu od jakości streamu w internecie, który z HD nie ma nic wspólnego. Już w sobotę jeden hit La Liga Celta- Real Madryt, a w niedzielę Atletico- Valencia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak wrażenia po pierwszych transmisjach młodzieżowej LM?

 

Z braku czasu obejrzałem tylko mecz Legii. Myślałem że zobaczymy jakieś marne SD, a tymczasem było i HD i grafika UEFA Youth League czyli nawet te mecze drużyn młodzieżowych zespołów, których pierwsze drużyny nie grają w LM traktowane są profesjonalnie jako integralna część tych rozgrywek już przy tej fazie. Cieszy też oczywiście zwycięstwo polskiego zespołu i czekam już na kolejną rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@kingofsouth - Niestety, jak się pojawił tak nie chce zniknąć :P Może oni nie mają na to już wpływu....Silverlight nie jest już aktualizowany. Natomiast mnie ciekawi co innego, dlaczego nie ma w aplikacji transmisji z Mulitiligi ?? :)

 

 

No ok, ale podłączenie lapka to żaden problem, nawet mając jednego jedynego ;) Wystarczy 10m kabel HDMI ;) i możesz oglądać z drugiego końca pokoju ;) To tylko taki szczegół ;)

 

Sport  z satelity  jest  nadawany w  jakości 1080i czyli 50 półobrazów na sekundę

co daje płynny i wyraźny obraz przy transmisjach sportowych. 

Streaming sportu to max 720p  25kl/s,  tu się zaczyna problem  bo 25kl/s 

to za mało  aby obraz  przy transmisjach sportowych  był płynny i jednocześnie wyraźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slawko1 - ok, ja to wszystko rozumiem. Jednak uważam, że i tak można ten fakt przeżyć biorąc pod uwagę, że jest to dostępne dla wszystkich, za 11 PLN każdy kto chce ma dostęp do tego SD i 25 klatek (może to mięc i w TV w tej jakości - kabli wybór jest ogromny) ;) Natomiast jak ktoś chce zapłacić 80 PLN wzwyż to wykupuje sobie w HD i 50 klatkach ;)

 

Podsumowując jest WYBÓR, którego wcześniej nie było ;) I ciągle próbuje to przekazać, a słyszę o klatkach, SD czy niektórych próbujących wmówić, że dostęp do nc+ wyjdzie taniej niż dostęp do Elevena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NBA   no cóż tak jak powiedział  ktoś na forum ale nie tutaj tylko tym na stronie głównej. Do czasu aż Pan UŁA będzie komentować mecze NBA ten towar tak dobrze się nie sprzeda.

Tak sie mecze  komentuje:

 

 

Niewidoma osoba by więcej się dowiedziała o meczu niz słuchając UŁA.Włosi  Hiszpanie  Grecy   Czesi itd  mają opcje przełączenia na org fonie  u nas brak.   Szkoda może kiedyś  usługa  League Pass zawita do Polska jako serwis nie tylko internetowy.

 

Czy Eleveny na NC+ obecnie już płatne są w HD bo do chwili kiedy były free z tego co pamiętam nie były w HD?

 

Zawsze były w HD jeśli mowa o nadawaniu SAT.    Bitrate 7-8    . KBS World HD ma poniżej 4mbit  i wygląda bardzo dobrze.   Ci którzy krytykują  do TV soobie wymień  albo dekoder.  Ja mam 1  zabytek z 2008   i widze HD a nie SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnij mi ktos, gdzie moge znalezc ogolnie zakladke/dzial "magazyny" w C+S Online? Jest cos takiego? W pasku do przesuwania widze EPG, L+ i L+E. Do tego przypadkiem kliknalem jakos myszka i wbilem do Magazynu Ligi Europy z 2. kolejki.

Nie ma mozliwosci obejrzenia Skrotow Ligi Europy, gdybym przegapil i nie chcialo mi sie czekac na powtorki w TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze usłyszałem zapewnienie od konsula, że eleven nie wpływa na długość umowy i spokojnie można wziąć w cenie promocyjnej nawet jak umowa się niebawem kończy- ja skorzystałem (umowa do kwietnia) i pozostaje teraz czekać na rozwiązanie sytuacji z ligą angielską 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo kiedyś mi konsultantka też powiedziała a umowę mam jeszcze do marca.

 

Czyli by pamiętać: Zakup eleven nie wpływa na długość umowy oraz ewentualnej kary,  można wziąć w cenie promocyjnej jak umowa wkrótce skończy, nawet w styczniu w 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "spec" wspolkomentowal z Durda czwartkowy mecz LE Qәbәlә FK - Borussia Dortmund? "Kabala", "pierwszy azerski klub na tym etapie rozgrywek" oraz rusycystyczny hit:  "Nagornyj Karabach"  - to jego popisy z zaledwie pierwszych kilku minut transmisji. 

 

Sorry za brak polskich znakow, ale mam z tym chwilowy problem w komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest potężnie wkurzające. Jakby nie mogli dać ten mecz odrobinę później z odtworzenia. Tak to 20 minut meczy idzie się rąbać. A i w późniejszym terminie zamiast powtarzać całe mecze jakie były na żywo to dają jedynie godzinne skróty tych meczy. Chore na maksa. Canal+ to o wiele lepiej pokazywało. A jeszcze ta jakoś przekazu nie powala na kolana. Te programy eleven nie są warte tych 8 zł. Dwa albo trzy złote można by było dać ale nie osiem. 

Edytowane przez Altes
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej odpuścić 20 minut i oglądać od razu live niż mieć 20 minut poślizgu? Jak C+ puszczał mecze z poślizgiem to była krytyka, że powinni puszczać od razu live. Jak widać każdemu nie dogodzisz. C+ to lepiej pokazywało? Co masz konkretnie na myśli? Bo chyba nie 3-4 mecze z La Liga i 1-2 mecze z Serie A. Nie mówię już o Ligue 1.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...