Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na czymś muszą swoje wybory dokonywać, a tym jest - nie ględzenie na forum - tylko wyniki oglądalności. A te mówią jednoznacznie - z trzech utraconych lig piłkarskich tylko hiszpańska była warta przedłużenia. To LM piłkarzy ręcznych miała znacznie więcej widzów niż francuska i włoska razem wzięte.

Z powodu utraty tych lig myślę, że nawet fan La Liga będzie wolał zostać w nc+ i dopłacić 7,95zł za Eleven by móc oglądać wszystko w TV niż katować się jakością internetową. Tym bardziej, że z "siecią" wciąż nie wszędzie jest jeszcze dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, kombinujecie.

Jak BPL ewentualnie wyleci z nc+ i wejdzie do Eleven to ja rezygnuję z paczki C+, zjeżdżam na najniższy pakiet i wykupię pakiet Eleven w necie.

LE nie oglądam, LM'u za czasów N-ki nie miałem i zresztą przed fazą pucharową mało co miałem czas oglądać więc net styka - liczą się weekendy - angielska, hiszpańska i włoska.

Cała reszta to jedynie dodatki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przetarg podobno już wystartował, więc może jakieś małe przecieki niedługo się pojawią. W przypadku statry BPL systuacja C+ zrobi się bardzo ciężka, więc może jakoś uda im się kupić tę ligę. W przeciwnym razie pociągna na dno Eleven, skoro są w pakiecie z C+ tak jakby, a ludzie nie będą kupować C+ to nie będą kupować Eleven. Jest to bardzo ważny produkt z punktu widzenia dalszej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven ma tą przewagę że jest w necie. Jeśli nc+ straci BPL na rzecz Eleven, a nadal będzie zmuszać do wykupu paczki C+ by Eleven w ogóle mieć, to sporo ludzi ich oleje i wejdzie w Eleven w sieci.

Serio ja też lubię oglądać mecze na ekranie 42'' ale w takim przypadku jakoś poradzę sobie na moim 24'' monitorze. 

 

Zresztą dużo ludzi w ogóle rezygnuje z tv i przechodzi na serwisy w sieci; filmy, seriale, rozgrywki sportowe, różnorakie pakiety po śmiesznych cenach.

Przyszłością nc+ z pewnością nie będzie zmuszanie klientów do zakupu jednego pakietu by mieć dostęp do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, kombinujecie.

Jak BPL ewentualnie wyleci z nc+ i wejdzie do Eleven to ja rezygnuję z paczki C+, zjeżdżam na najniższy pakiet i wykupię pakiet Eleven w necie.

LE nie oglądam, LM'u za czasów N-ki nie miałem i zresztą przed fazą pucharową mało co miałem czas oglądać więc net styka - liczą się weekendy - angielska, hiszpańska i włoska.

Cała reszta to jedynie dodatki.

Przykro mi, ale nie łudź się że jeśli Bein wykupi ligę angielską to dalej będą ją dawać w Eleven za grosze w necie...

Jak araby wykupią angielską to prawdopodobnie wejdą z kopyta na polski rynek i wystartują z własną telewizją (od jakiegoś czasu już takie plotki powstają) i się skończy eleven w necie za grosze.

Ewentualnie jak nadal w eleven by puszczali to nc+ na bank zmieni warunki po roku i już nie będzie po 7.95...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie łudzę że będzie za grosze, cena oczywiście podskoczy i jestem na to przygotowany.

Tyle że nie będę musiał płacić jednocześnie za Eleven i pakiet C+; bo posiadanie paczki C+ tylko ze względu na LM grające raz na kilka tygodni nie miałoby dla mnie sensu.

 

Tak jak niedawno uważałem za idealne rozwiązanie posiadanie przez C+ wszystkich najważniejszych praw sportowych, tak teraz uważam że lepiej będzie jak wszystko co ważne trafi do Eleven. 

Skoro już C+ tyle potraciło to jedna czy dwie ligi teraz wiosny nie uczynią a ja wole mieć wszystko w jednym pakiecie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie niema sensu, ale ja przed wielu laty wziąłem C+ głównie dla polskiej ekstraklasy, podobnie większość moich znajomych. Pewnie będą tacy, którym polska kopana plus LM wystarczą. Niestety C+ to tylko popłuczyny po tym co było przed laty, gdy był to prawdziwy kanał premium z najlepszym sportem i bardzo dobrą ofertą filmową.

PS. Jak jest z oglądaniem Eleven w Player, bo może warto zainwestować w adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie łudź się że jeśli Bein wykupi ligę angielską to dalej będą ją dawać w Eleven za grosze w necie...

Jak araby wykupią angielską to prawdopodobnie wejdą z kopyta na polski rynek i wystartują z własną telewizją (od jakiegoś czasu już takie plotki powstają) i się skończy eleven w necie za grosze.

Ewentualnie jak nadal w eleven by puszczali to nc+ na bank zmieni warunki po roku i już nie będzie po 7.95...

Nic dodać nic ująć.

Naprawdę fantaści z was jak myślicie, że za równowartość niecałych 3e dostaniecie dostęp do BPL  w sieci. I za 7,75 pln w tradycyjnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie łudzę że będzie za grosze, cena oczywiście podskoczy i jestem na to przygotowany.

Tyle że nie będę musiał płacić jednocześnie za Eleven i pakiet C+; bo posiadanie paczki C+ tylko ze względu na LM grające raz na kilka tygodni nie miałoby dla mnie sensu.

 

Tak jak niedawno uważałem za idealne rozwiązanie posiadanie przez C+ wszystkich najważniejszych praw sportowych, tak teraz uważam że lepiej będzie jak wszystko co ważne trafi do Eleven. 

Skoro już C+ tyle potraciło to jedna czy dwie ligi teraz wiosny nie uczynią a ja wole mieć wszystko w jednym pakiecie.

Przygotowany ? Przecież nc+ będzie wymagało pewnie tak jak teraz- posiadania paczki c+ by eleven brać (o ile Bein samo nie wyskoczy ze swoją tv) i co wtedy ? Policza sobie za Eleven 3-4 dychy dodatkowo i będzie wesoło jak sport będzie kosztował przymusowo stówę, albo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowany ? Przecież nc+ będzie wymagało pewnie tak jak teraz- posiadania paczki c+ by eleven brać (o ile Bein samo nie wyskoczy ze swoją tv) i co wtedy ? Policza sobie za Eleven 3-4 dychy dodatkowo i będzie wesoło jak sport będzie kosztował przymusowo stówę, albo więcej.

Przecież wyraźnie tłumaczyłem że w wypadku utraty BPL na rzecz Eleven rezygnuję z paczki C+, schodzę na najniższy pakiet w nc+ a Eleven wykupuję online. 

Wyjdzie o niebo taniej, bo nie będę musiał płacić za paczkę C+, w której poza LM nic sensownego nie będzie.

Niech nawet za Eleven policzą te 30zł; obecnie za nc+ płacę 109zł; jak zjadę na najniższy czyt. Comfort zapłacę nie więcej niż 39zł + MR, do tego Eleven online - będę miał te same treści co obecnie + pozbędę się szrotu na którym nic nie ma i będę miał w kieszeni minimum 30zł extra miesięcznie. 

Jak dla mnie utrata BPL na rzecz Eleven to najlepsze co się może zdarzyć; gorzej jak C+ wygra; wtedy nadal będzie trzeba trzymać paczkę C+ i do tego wykupić Eleven za 16zł... 

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli nc+ zacznie teraz skupować jakie puchary Francji i Włoch, ledwo co po kupieniu młodzieżowej LM, NBA i Copa Del Rey, to może być znak że nie trzymają kasy na BPL, a biorąc pod uwagę jak cena praw do BPL na świecie podskoczyła od ostatniego przetargu muszą sporo jej wydać.

Zresztą to dla nich złoty interes, zaoszczędzić miliony na BPL, które przecież i tak wróci na antenę nc+ za pomocą Eleven.

Ten sam numer co z ligą hiszpańską... oni nic nie wydali, nadal oferują te rozgrywki, tyle że my musimy dodatkowo płacić.

 

Przecież od dawna to forum i wiele innych się zarzeka że 90% ludzi trzyma paczkę C+ dla Ekstraklasy więc w teorii nie ma problemu, prawda ?

Stracą raptem kilka procent abonentów a ile zaoszczędzą....

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet jak Eleven będzie kosztował nawet 30-40 PLN (a nie sądzę, że to będą aż takie kwoty), to chcąc nie chcąc będzie to taniej niż utrzymywanie nc+ z C+ (i dodatkowo z Elevenem)....Rachunek jest bardzo prosty. I zgadzam się ze @ste100 bo też nie pozbędę się nc+, ale obniżę na możliwy najniższy pakiet, więc z klienta płacącego 140 PLN będę płacił może ok. 20-25 PLN. Jakby tego nie policzyć (i wziąć najbardziej promocyjne oferty z C+ czyli 70 PLN łącznie) to i tak wyjdzie taaaaniej ;)

 

Z kolei moim zdaniem C+ to strzela sobie w stopę z tym powiązaniem z Elevenem, bo to działa do końca umów aktualnych abonentów, którzy potem mogą paczce C+ albo i całemu nc+ podziękować, bo Eleven jest w sieci, a kto wie czy do lata nie będzie u innych dużych graczy. Natomiast nc+ nie przyzwyczaja ludzi do Elevena oraz powoduje wkurzenie takich jak ja, czyli dużo płacących (ktoś powyżej pisał, że płaci 170 PLN i i tak musi dopłacić :D). Ta strategia, która mają teraz opłacałaby się w sytuacji, gdyby Eleven był ich własnością i przede wszystkim nie było go w sieci...jeszcze dodajmy w sieci bez żadnej długoterminowej umowy...tylko odnawianej miesięcznie...

 

 

A jak ktoś powyżej pisał to życzę sobie i wszystkim fanom futbolu BeIN w Polsce...płacisz tylko za sport, a nie za 100 innych nikomu niepotrzebnych kanałów. Taki CP już poszedł po rozum do głowy i można wykupić ich sport w IPLI, Eurosport podobnie.....tylko C+ ciągle nie był możliwy do kupienia w sieci, a ich polityka wiązania paczki z 11, która jest dostępna w sieci jest absurdalny i dobry na kilka miesięcy, aż abo aktualnych pokończą się umowy...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu dwa dni ale widzę dalej  te same twarze i te samy głupoty wypisywane.

Nie dociera ze ludzie opłacają w 90 % Canal+ dla Ekstraklasy i LM a nie dla innych lig.

Poza tym jeśli ktoś myśli ze "11" po ew. przejęciu praw do Ligi Angielskiej będzie kosztować 16 zł to chyba spadł to z kosmosu,hahaha

Cena podskoczy automatycznie do 25 jak nic.

 

Więc raczej bym trzymał kciuki za C+ żeby było taniej pomijając oczywiście towarzystwo wzajemnej adoracji z tego forum które sie ciszy z Arab wszedł i płacą drożej. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zakładacie że Eleven nadal będzie nadawane w np. w player po ewentualnym zakupie ligi angielskiej- bardzo wątpię. Obecnie jest, by zareklamować te kanały i to się może mocno zmienić po obecnym sezonie.

 

@hanys 2

Siejesz tu największy zamęt i czepiasz się każdego. Nie wiem skąd wziąłeś 90% ale jest to mocno zawyżona statystyka bo znam wiele osób, które mają nc+ tylko dla ligi angielskiej lub hiszpańskiej. Wcześniej nie mieli LM i też jakoś abonentów mieli. Błądzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu dwa dni ale widzę dalej  te same twarze i te samy głupoty wypisywane.

Nie dociera ze ludzie opłacają w 90 % Canal+ dla Ekstraklasy i LM a nie dla innych lig.

Poza tym jeśli ktoś myśli ze "11" po ew. przejęciu praw do Ligi Angielskiej będzie kosztować 16 zł to chyba spadł to z kosmosu,hahaha

Cena podskoczy automatycznie do 25 jak nic.

 

Więc raczej bym trzymał kciuki za C+ żeby było taniej pomijając oczywiście towarzystwo wzajemnej adoracji z tego forum które sie ciszy z Arab wszedł i płacą drożej. 

 

C+ ma ligę na wyłączność?? Bo jakoś mecze Górnika Z., które i ja śledzę w tym sezonie w 90% były w Eurosporcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...