Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth - Niestety, jak się pojawił tak nie chce zniknąć :P Może oni nie mają na to już wpływu....Silverlight nie jest już aktualizowany. Natomiast mnie ciekawi co innego, dlaczego nie ma w aplikacji transmisji z Mulitiligi ?? :)

 

 

@intermario

Każdy pisze co uważa, ja uważam iż jak ktoś jest fanem sportu to kupi abo, a nie męczy streamy. Kropka

Doskonale wiem, że są tacy co im stream nie przeszkadza,ale powtarzam to są ludzie albo nie mający swoich dochodów co oznacza brak decydowania jaka tv ma być w domu, albo ludzie dla których cena za abo jest nie do przyjęcia bo np. płacić 70,80 czy 90 zł za C+ to za dużo dla budżetu.

Ale generalnie nie wydaje mi sie aby miało sens płacić za iplę i 11 w necie a żałując dołożyć trochę do abo tv. To bez sensu zaoszczędzić trochę i oglądać na kompie [ nie wszyscy mają lapka żeby podłączyć go do tv ]

 

Owszem jest to alternatywa, ale tylko dla kogoś kto ma gdzieś jakość tego co ogląda

No ok, ale podłączenie lapka to żaden problem, nawet mając jednego jedynego ;) Wystarczy 10m kabel HDMI ;) i możesz oglądać z drugiego końca pokoju ;) To tylko taki szczegół ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O czym Ty mówisz? Masz dostęp do lig za 5 PLN ? Czy masz dostęp do lig i całej puli kanałów za 80-90 PLN. Jednak z tym zastrzeżeniem, że musisz płacić przynajmniej 80-90 PLN za te ligi....bo nie ma innej opcji...

 

 
 
To jest alternatywa dla każdego fana sportu a nie małolatów, bo po prostu można wykupić sobie same sporty za niewielką kwotę (tak jak IPLA z Polsatami Sport). C+ nigdy takiej możliwości nie dawał, bo miał monopol, więc i tak było wiadomo, gdzie i jaka liga będzie. Eleven złamał monopol i podoba mi się, że nawet obniżyli do 11 PLN w player.pl to świadczy o tym, że chcą być dla ogółu, a nie nielicznej grupki. I dajmy im czas, zaczekajmy na kablówki czy na jakość HD na streamie (jak w Ipli). Na razie prawda jest taka, że umożliwili dostęp za naprawdę niewielką kwotę w porównaniu do nc+ do lig...
Co do TV i kompa. Dopóki nie zacząłem wyjeżdzać na delegacje to miałem takie samo zdanie, teraz jestem tak przyzywczajony do kompa, że nie robi to dla mnie żadnej różnicy. Ponadto komp podpięty do TV umożliwia mi robienie multiligi ;) Tak więc często dziele go na 4, gdzie lecą dwa Eleveny i dwa mecze z Canal+Online - dzięki temu mogę regularnie śledzić bramki (plus powiadomienie sms)...szczególnie jak pracuje...

 

Mówię o tym że abonenci do swoich tanich pakietów swojego czasu dostawali za 5 zł ofertę premium Sport czy film.A ty dalej sobie ubzdurałeś teraz 80-90 zł.Na dzień dzisiejszy oferty dla stałych to 69 zł Extra+6C++8zł Eleven czyli taniej niż 80-90 zł o Comforcie z tymi opcjami nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale podłączenie lapka to żaden problem, nawet mając jednego jedynego ;) Wystarczy 10m kabel HDMI ;) i możesz oglądać z drugiego końca pokoju ;) To tylko taki szczegół ;)

 

No o to mi chodzi, że tego streamu nie da się oglądać na tv 46 cali z 1,5 metra. Nie wiem jak Ty możesz się tak katować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm patrzyłem przed transmisja czy jest taka opcja i kurcze nie było, aż sobie zajrzę ;) Jak to wybrałeś ? Wchodzę na zakładkę z CL i mam tylko spotkania do wyboru....hmm?

 

 

EDIT: Ok, już mam - jest do wyboru na tej przesuwajce, ale mogli to zapodać w tej całej liście, bo naprawdę można przeoczyć :P Dzięki @kingofsouth ;)

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie wiem jak tak prosty fakt nie dociera do Ciebie, że jeżeli ten kanał będzie szeroko dostępny i w odpowiedniej jakości, to będzie to alternatywa.

Wiem jesteś zaślepiony tym kanałem, o czym sam napisałeś wcześniej, ale zacznij patrzeć na to obiektywnie, a nie przez zarośnięte oczy Eleven. Nie jest tak kolorowo jak Ci się wydaje... Kolejny raz napisałeś, że jak będzie coś, masz nadzieję, że będzie tak, a nagle okazuje się, że jest inaczej, tak jak z NBA. Powtarzam chwalmy zarówno C+ jak i Eleven za to co można pochwalić, a zarazem gańmy za złe poczynania.

Mnie nie interesuje gów.. obraz za 11 PLN, to nie lata '90.

Do tego za wyrażanie obiektywnych opinii o Eleven, od fanatyków tego kanału można dostać minusa. Dziecinada.

Z Elevenami  z nowego transpondera(po 01.10) nie masz racji odnosnie jakości, Bitrate 8- 9 kb/s więc nie jest/nie było zle.

Wcześniej porażka 2,3-4 kb/s

Ktoś z Chłopaków może wkleić teraz Bitrate?

to się przekonasz....

Preszaprszam, że trochę zbaczamz tematu,ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak na dekdoerze ferguson ariva s300 wyszukać kanał 38 i czy wogóle to jest możliwe ? Byłbym bardzo wdzięczny, bo chciałbym obejrzeć multiligę.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Parametry :11258 H 3/4 27500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Elevenami  z nowego transpondera(po 01.10) nie masz racji odnosnie jakości, Bitrate 8- 9 kb/s więc nie jest/nie było zle.

Wcześniej porażka 2,3-4 kb/s

Rozmowa tyczyła się streamu (player.pl), bo na chwilę obecną sat/kabel jest słabo dostępny.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ... Naucz sie czytac ...

http://media2.pl/media/100222-Liga-angielska-pozostaje-w-Canalplus-i-na-nowej-platformie-ncplus.html

 

Jezeli jeszcze nie rozumiesz - mogliby pokazac kazdy mecz, gdyby nadawali z czegos innego niz 13E albo 19.2E. Z racji tego ze nadaja z 13E moga pokazac kazdy mecz z obostrzeniem - max. 1 mecz w soboty o 16.

 

 

Nie ma zadnej puli? Jaka pula? Nikt nie podal dokladnej puli i nic takiego w oficjalnym komunikacie nie bylo podane. To zwyczajnie jakas sciema. Podaj mi dokladnie liczbe meczow w tej "puli" wraz ze zrodlem, to uwierze.

 

 

@Umkwatata proszę Cię nie pogrążaj się. Przecież NC+ wiedziała na jakim satelicie nadaje i wiedziała doskonale, że nie pokażą wszystkich spotkań, więc zapis, że mogą pokazać 380 spotkań tyczy, że mogą sobie wybrać, bo jakbyś nie wiedział w sobotę o 16 przeważnie jest 5-6 spotkań, więc automatycznie z każdej kolejki tyle spotkań odpada, więc Twoja teoria znowu upada.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem komentatorzy C+ ponownie z Kovacica robią Kovacevica. Drugi mecz z rzędu Realu w LM to samo! Najlepsze, że Kovacic nie wszedł dzisiaj w ogóle na boisku. O ile kolejke temu błędy robił Orłowski, co nie jest dziwne bo ten człowiek jest w stanie z Chorwata zrobić Serba, ale tym razem mylił się również Dębiński. Jego akurat miałem za ogarniętego w miare gościa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA w Canal+ Sport przez kolejne dwa sezony

 

Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa telewizyjne do rozgrywek NBA na kolejne dwa sezony. Rywalizacja w najlepszej koszykarskiej lidze świata, z udziałem Marcina Gortata i jego Washington Wizards, prezentowana będzie na antenach kanałów własnych nc+. Nowy sezon startuje już w nocy 27 października. http://media2.pl/media/128883-NBA-w-Canalplus-Sport-przez-kolejne-dwa-sezony.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski to klasa!

 

CO do reszty - Panowie, o 11 dyskutujcie w temacie do tego wyznaczonym, bo niektórzy piszą takie [beep]ny, ze hej. Eleven ma plusy, minusy jak każda stacja, jednak trzeba im oddać to, ze naprawdę wykorzystują swoje prawa. Nigdy w Polsce nie było 8 meczów live LaLiga. Fani tej ligi mają raj w tym momencie. ;)

 

Jutro o 17 jednak mecz Dortmundu, natomiast w nSport+ Midtjylland-Napoli o 21. Swoja droga szkoda, ze Magazynu LM oraz skrótów LE nie komentuje juz K.Bandych...

 

A jak wrażenia po pierwszych transmisjach młodzieżowej LM?

 

@up, było juz :P

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako były nkowicz (zrezygnowałem z powodu wciskania mi podwyżki) jakoś nie narzekam na brak LM. Wczoraj leciał mecz na ZDF z Astry w HD FTA i to całkiem dobry. No a wszystkich meczy na raz nie jesteś w stanie zobaczyć. Jeden wystarczy. Czyli z tą wyłącznością to tak nie do końca. Kibicuję Niemcom bo może do końca już tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski to klasa!

Buhahahah chyba klasa C w warmińsko-mazurskim.

 

A na serio to jak tam masz Artek jakiś kontakt z nim i innymi, ktorzy komentują Real w LM to przekaż im, że gra tam zawodnik o nazwisko KOVACIC. A Olłowskiemu, że jest to CHORWAT. W następnej kolejce na pewno będą pokazywać Real - PSG, więc warto, aby w końcu przestali się kompromitować.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orłowski to klasa!

 

CO do reszty - Panowie, o 11 dyskutujcie w temacie do tego wyznaczonym, bo niektórzy piszą takie [beep]ny, ze hej. Eleven ma plusy, minusy jak każda stacja, jednak trzeba im oddać to, ze naprawdę wykorzystują swoje prawa. Nigdy w Polsce nie było 8 meczów live LaLiga. Fani tej ligi mają raj w tym momencie. ;)

 

 

 

Wątek nosi nazwę Sport w nc+, a tak się składa, że Eleven jest obecny w nc+ :P Tak jak czasem dyskutujemy też tutaj o Eurosporcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak wrażenia po pierwszych transmisjach młodzieżowej LM?

 

@up, było juz :P

 

Pytanie powinno brzmieć : Czy ktoś to w ogóle będzie oglądał?

Ja na pewno nie.Po co? skoro wieczorem jest dorosła LM.Szkoda czasu.Lepiej oglądnąć magazyn z powtórkami la liga albo ugotować zupę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się jeszcze wtrącę a propos komentatorów. Para Żelek i Jagoda... o ile Żelka bardzo lubię bo sympatyczny gość i o polskiej piłce czasem fajnie opowiada to już jegomościa Jagody nie mogę przeżyć. Pierniczył coś wczoraj o championship jakby to miało jakiś kontekst z meczem albo z Manchesterem, coś o Felainim że go niby na Old Trafford Martinez sprowadzał. Głupoty nie do przecenienia a do tego te sztuczne emocje. W jakiejś 50 min. ściszyłem dźwięk i oglądałem w kompletnej ciszy, wyszło o wiele lepiej. Czy ten człowiek musi tak nawijać bez końca o totalnych głupotach tylko po to żeby gadać? Czy nc+ nie pomyśli żeby można było wybierać czy mecz chce się oglądać z komentarzem lub bez? Nie jest to chyba taka filozofia. Już wolałbym słuchać okrzyków z trybun a nie bezsensownego ględzenia pana Jagody.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy nc+ nie pomyśli żeby można było wybierać czy mecz chce się oglądać z komentarzem lub bez? Nie jest to chyba taka filozofia. Już wolałbym słuchać okrzyków z trybun a nie bezsensownego ględzenia pana Jagody.

  To takie moje stare marzenie, od kiedy La Liga pokazuje eleven, jeszcze częściej oglądam mecze w wyłączonym dźwiękiem. Skoro już od paru dobrych lat można sobie wyłączyć lektora w filmie, to zneutralizowanie dźwięków wydawanych przez błazna w kabinie komentatorskiej powinno być jeszcze łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  To takie moje stare marzenie, od kiedy La Liga pokazuje eleven, jeszcze częściej oglądam mecze w wyłączonym dźwiękiem. Skoro już od paru dobrych lat można sobie wyłączyć lektora w filmie, to zneutralizowanie dźwięków wydawanych przez błazna w kabinie komentatorskiej powinno być jeszcze łatwiejsze.

Wystarczy, że będą nadawać dwie ścieżki dźwiękowe - jedną z komentatorem a druga to dźwięk ze stadionu. Standard w Sky Deutschland, Sky Italia i (obecnie) hiszpański Movistar. W Polsce do tego jeszcze nikt nie doszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...