Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Anita Mazur ta z żużla, która przeprowadzała wywiady pracuje nadal w nSporcie/Canal+?

Ostatnio byłem na meczu Unibaxu w Toruniu i na telebimie przeprowadzała z kimś wywiad, było widać ją doskonale z mikrofonem.

Wczoraj obejrzałem powtórkę w nSport i śledziłem to doskonale ale jej nie było w ogóle w żadnym wywiadzie.

 

Co jest? Czyżby ona pracowała dla innej stacji? Dla Torunia? Ewidentnie była to Anita Mazur, ta fajna, ładna i umiejąca się fajnie zaprezentować, oraz spytać o wywiad.

 

Ktoś wie dlaczego to nie poszło na nSport? A powiem szczerze, był to bardzo ważny wywiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się obejrzeć na C+ Online jakikolwiek magazyn puszczany na żywo? Teraz np leci Magazyn Ligi Europy i ....

 

image.png

 

Tak jest za każdym razem. W zeszłym tygodniu identyczna plansza, gdy będąc w biurze chciałem obejrzeć Premier League Preview. Mecze live i magazyny z odtworzenia(np. Liga+) działają bez zarzutu. Problem dotyczy magazynów live.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie upomina się o mecz Liverpool-Aston Villa :). Tak bez agresji- nie macie czasem tak, że po tylu wpadkach drużyn angielskich w LM gdzieś z tyłu głowy pojawia się pytanie czy to naprawdę najlepsza liga świata, czy może tylko najbogatsza? Jak patrzę na budżety klubów Premier League i porównuje je z ich konkurentami w LM typu Dynamo Zagrzeb czy nawet PSV, to rodzi się pytanie na jakich miernych piłkarzy wydają grube miliony kluby angielskie? Odnoszę wrażenie, że tylko rewolucja w szkoleniu może pozwolić na sukcesy klubów Premier League w Europie. Jak jeszcze niedawno taki MU oparty był na wychowankach typu Giggs, Scholes czy Beckham, a teraz!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą niby dlaczego C+ miałby robić co innego niż inni posiadacze praw do BPL którzy transmitują każdy mecz United? Bo kilku robi awanturę?

Inni tzn. którzy bo np. Francja, Rosja, Ukraina pokazuja dziś ten ciekawszy mecz, Leicester - Arsenal. Całe szczęście, ze w Rosji potrafią wybrać między Man Utd a ciekawszym meczem, przynajmniej będzie stream w dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić o MANCHESTER UNITED /nie piszcie czasem ManU czy MU bo na hejterów wyjdziecie/. Są najlepsi, najbardziej popularni, i mają obowiązek być pokazywani tydzień w tydzień, nieważne z kim grają.

Takie jest stanowisko C+ i nie podlega to dyskusji.

 

A innym krajom, cóż, gratuluję po prostu redakcji sportowych.

No nic, pora zacząć szukać streamów.... i zapłacić za nc+ 109zł hahahahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że Eleven ma Arsenal Media i będzie można obejrzeć mecz z Leicester, choć z 3 dniowym poślizgiem.

Wszystkie mecze BPL z godziny 16-tej są transmitowane na platformie Bein - można zakupić dekoder wraz z kartą choć jednorazowo jest to dość spory wydatek.

No ale dostajesz w zamian wszystkie najważniejsze ligi świata + LE + LM i puchary krajowe, i to wszystko jest transmitowane na bodajże 12 kanałach w HD.

 

To się nazywa PEŁNE wykorzystanie praw.

Tak, gdybym mial troche kasy na zbyciu i gdyby w dalszym ciagu nadawali z 13E to bym sie zastanawial nad opuszczeniem nC+ i przejsciem tam. No ale teraz beIN Sports Arabski juz jest bez sensu - przeciez praktycznie nie da sie odbierac tych kanalow w Polsce, bo nadaja z innych satelitow, chyba, ze ma sie OGROMNA antene.

 

https://forum.satkurier.pl/topic/10204-samemu-czy-z-pomoc%C4%85-7w-nilesat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu znawcy twierdzili że C+ musi wyświetlać na ekranie numery kart na ekranie.Bo jest to wymóg  który to niby ktoś na nich nakłada i niby wszyscy i za granicą tak robią.Więc dlaczego to nie dotyczy kanałów Elevent?

Może dlatego, że jest to wymóg BPL nakładany na nadawców... Eleven nie transmituje BPL.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni tzn. którzy bo np. Francja, Rosja, Ukraina pokazuja dziś ten ciekawszy mecz, Leicester - Arsenal. Całe szczęście, ze w Rosji potrafią wybrać między Man Utd a ciekawszym meczem, przynajmniej będzie stream w dobrej jakości.

We Francji mecz United jest albo w kablu albo w necie. Tak jest taka opcja tylko polski C+ nie wpadł na to aby zakupić mecze o 16-stej w przekazie internetowym. A na to angole pozwalają, lub w kablu [ no to odpada ]

W Rosji tez jest mecz United bo akurat Rosjanie nie nadają ani z HB ani z Astry i pokazują prawie wszystkie mecze BPL. Co do Ukrainy to nie wiem

 

@ste100

Przyjmij do wiadomości, że C+ nie może pokazać więcej meczy o 16-stej. Przywołałeś Bein bez sensu i tylko po to aby przyczepić się do redakcji. Bein kupił full pakiet i musiał się wynieść z transmisjami na satkę która nie pokrywa sygnałem wysp. To co według ciebie ma zrobić polski operator? Ma kupić full pakiet i szukać miejsca poza HB? Realny doprawdy pomysł.

Pewnie czytałeś o tym, ale co tam lepiej przytoczyć głupi argument na poparcie tezy jak to C+ nie korzysta z pełnych praw.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na liveonsat w Rosji była transmisja Arsenalu, nie było Man Utd, na rosyjskiej stronie, na której są linki do streamów z ich tv nie było Man Utd, z Premier League był tylko mecz Leicester - Arsenal.

 

No to we Francji Man Utd był w kablówce albo internecie, na sat był Arsenal.

 

Jak się zaczynała transmisja Villarreal - Atletico w Eleven to powiedzieli, że pierwotnie mieli pokazywać Sevilla - Rayo ale uznali, że ten pierwszy mecz będzie ciekawszy i zamienili.

W C+ tez tak potrafią ale jeśli zamiana dotyczy meczu ciekaszego na mecz Man Utd, kiedyś milei pokazywać w środku tygodnia Arsenal a dzień przed meczem okazało się, że będzie Man Utd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie zacięcia obrazu na Eleven? Czy to wina mojego Pace pvr? Oglądałem Barcelonę i miałem takich zacięć kilkadziesiąt.

 

 

kert wszyscy tak maja.

 

Czyli co, pobite gary i tak ma być zawsze ? :) Mnie to trochę denerwuje, na początku myślałem, że może mają coś ze sprzętem do nagrywania i tylko rzeczy z odtworzenia przycinają, ale takie rzeczy są wszędzie. 

 

Z innej beki ktoś mnie oświeci jaki jest sens pokazywania z odtworzenia Sevilli, a nie pokazywania spotkania, które się zaczęło o 22 na zywo? Myślałem, że choc z Eleven nie będzie jazdy z jakąś pula spotkań i będą pokazywać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant nc+ napisał, że mają info od nadawcy - kanały są w jakości HD.

Ale moron na infolinii będzie się upierał, że to HD i oni nic nie mogą z tym zrobić -Eleven tak nadaje.

W końcu powiedział, że przekaże to odpowiedniego działu.

Edytowane przez NEWs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...