Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mieli wymienić skoro trwają przetargi ..

Albo Eleven jednak przejął Ligue 1, Serie A i EHF Champions League :)

 

 

Szkoda mi Canal+, do tej pory reklamowali się 100% meczów Ekstraklasy tylko w Canal+ na wyłączność. Jaki teraz będzie slogan? Ekstraklasa w Canal+ w 90%?

Normalnie sie beda reklamowac, 100% TE w nc+ :lol:

Od nowego sezonu T-Mobile nie będzie już sponsorem tytularnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to liga powinna nazywać się Canal+ jak kiedyś.

Canal+ powinien być na wszystkich stadionach i koszulkach piłkarzy, skoro tyle kasy Canal+ umoczył tam to powinni się zgodzić kluby.

Kiedyś fajnie wyglądały koszulki z logiem Canal+. Te ubiegłoroczne z logiem nc+ był o kant du...

 

Czas na zmianę z nc+ na logo Canal+ piłkarzy z ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nc+ straciło, a Canal+. Jeżeli sublicencja na te 2 mecze dla Eurosportu pozwoli przedłużyć prawa do La Liga, Serie A oraz Ligue 1, to wszyscy będą zadowoleni. Szczerze powiedziawszy na tych wszystkich zajściach mogą najlepiej wyjść solorze. Nie wydali ani złotówki - mają na swojej platformie 2 mecze ekstraklasy live. Nie wydali ani złotówki - mogą mieć na swojej platformie Eleven Sport z Serie A, Ligue A i innymi ciekawymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ na razie nic nie straciła, ale abonenci Canal+ gdyż mają okrojoną Ekstraklasę.

Wyłączność moim zdaniem byłaby lepsza dla Canal+.

Największymi wygranymi są abonenci CP nie licząc kanału Eleven. Jeżeli okaże się, że Eleven to faktyczny kanał i realny to wówczas nc+ i Canal+ straci bardzo dużo, zaś CP zyska niesamowicie sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ na razie nic nie straciła, ale abonenci Canal+ gdyż mają okrojoną Ekstraklasę.

 

Jak Wy się lubicie pocieszać :jupi:

 

OK. Za Canal+ wołają więcej, ale w sumie połowę Ekstraklasy i tak zobaczysz w Eurosporrcie.

Tym samym ogólnie cała nc+ straciła wyłączność na Ekstraklasę :!:

 

Czyli Eurosport2 pokaże 2 na żywo + 2 powtórki

a Canal+Sport 6 na żywo + 2 powtórki?

 

Tak. I wiele wskazuje na to, że w nSport+ nie będzie Ekstraklasy

 

Największymi wygranymi są abonenci CP nie licząc kanału Eleven. Jeżeli okaże się, że Eleven to faktyczny kanał i realny to wówczas nc+ i Canal+ straci bardzo dużo, zaś CP zyska niesamowicie sporo.

 

A to, moim zdaniem, oznacza spore zmiany na rynku premium tv w Polsce. Canal+ już nie będzie taki "plus". Mimo wszystko. Coś czuję, że w pierwszej kolejności, przed świętami, zobaczymy promocje typu... "50 proc. taniej". Z nowych cen mają z co spuszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo zaczniecie pisać, ze Canal + całkiem straciło ekstraklasę :lol2: Litości...

Czy nie ważniejsze w tej chwili jest utrzymanie ligi hiszpańskiej? :roll:

 

@Times Square; z tym sie zgodzę, że nie mozna porównać jakości transmisji C+ do Eurosportu ale jakoś to przeżyję. Dla mnie ważniejsze jest jednak przedłużenie innych praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że zobaczy?Nie wszystkie pakiety w NC+ z C+ posiadają Eurosport2.

 

Dla abonentów nc+ to zbytnio nie ma znaczenia. Bo kibice Ekstraklasy i tak mają Canal+ i Eurosport 2 razem.

Mam nam myśli abonentów Cyfrowego Polsatu i kablówek, gdzie Canal+ nie jest głównym produktem.

 

Piszmy jak jest. Canal+ ma 6 meczów, Eurosport 2 mecze. Tak więc nie pisz o jakiejś połowie meczów straconych przez Canal+.

 

Ja nie piszę o połowie "meczów straconych", ale o tym, że praktycznie połowę Ekstraklasy będzie można zobaczyć bez potrzeby Canal+.

Tak jak nc+ chwali się, że nadal ma pełną Ekstraklasę, doliczając do tego dostępność u siebie Eurosport 2, tak samo można "zabawić się" w druga stronę.

Taka gra słów. Mało znacząca na fanbojów Canal+, ale istotna dla widzów dostępu do Canal+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ważniejsze w tej chwili jest utrzymanie ligi hiszpańskiej? :roll:

 

Tak, jak pisałem. Jeśli "strata" tych 2 meczów ekstraklasy ma przynieść korzyści w postaci przedłużenia praw do lig hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej to każdy przymknie na to oko. W każdym innym przypadku, czyli jeśli stracą choćby jedną ligę z tych co wymieniłem, to nie będzie już tak miło i każdy z Nas będzie mógł narzekać, że nie dość, że tracą prawa do lig zagranicznych do nawet nie potrafią utrzymać polskiej ligi. A abonament podnoszą ( do kablówek ) i pakiet poszerzają o nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimesSquare: Strata nawet 2 meczów na żywo, na rzecz Eurosportu, moim zdaniem poważnie odbija się na atrakcyjności Canal+, który Ekstraklasę miał w całości dla siebie. I był to główny produkt, który przyciągał klientów. Nawet, gdy cztery lata temu Canal+ podzieliło się meczami z Polsatem Sportem i Euorpsortem 2. Nie bolało to tak bardzo, bo wszystkie mecze i tak były Canal+, a abonament za calusienki pakiet wynosił około 30 zł (w promocjach 50 proc. taniej lub za 0 zł) z trzema kanałami sportowymi. Teraz mamy wyższy abonament i stratę dostępu do wszystkich meczów na antenach Canal+. A abonament podnoszą nie tylko w kablówkach, ale także w nc+. Tylko, że w kablówkach bardziej ;)

 

Chyba nie pamiętasz dobrych lat Canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten C+ wyprawia?! To mają być urodziny? Najpierw strata dwóch lig, a teraz znikają 2 mecze ekstraklasy. Aż boję się pomyśleć co z Ligą Europy i Primera Division...

Wbrew temu co niektórzy piszą, to nie jest tak, że abonentom platformy jest bez znaczenia co z tymi dwoma spotkaniami. Ja cały czas jestem na umowie z C+ a nie NC+ i Eurosportu 2 nie mam. Na szczęście mam jeszcze CP i Netię, ale inni abonenci dawnego C+ są w plecy.Pomijam już fakt, że Eurosport nie ma dziennikarzy i nie komentuje ze stadionu. No chyba, że Borka namówią na komentowanie, chociażby tego piątkowego meczu, bo w poniedziałek "Puncher".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może jak już tak tracą te prawa to przynajmniej liczba meczy angielskich czy ewentualnie hiszpańskich (jak wygrają) będzie większa plus jakieś magazyny na wzór Ligi+ a nie Sport+ i szybko bez komentarza same bramki. Może wreszcie wróci multiliga w CL, ale wątpię.

 

Cały czas tylko zastanawiam się po co teraz ten Canal+Sport 2 :) Akurat do końca obecnego sezonu by się przydał, a teraz to nie ma po co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był deal z Eurosportem i solorzomi.

 

Właśnie o tym okresie mówię. Bo od tego czasu:

1) wszystkie mecze Ekstraklasy były dostępne na żywo w Canal+ (czyli na jednym kanale)

2) abonament wynosił standardowo 30 zł, a w promocji 50 proc. mniej lub nawet 0 zł

3) były trzy kanały sportowe

4) były ligi europejskie, które - jak na razie - Canal+ (chyba?) stracił

4) była dobra oferta filmowa

 

 

Reasumując. W dobrej cenie, było więcej kanałów sportowych, cała Ekstraklasa w jednym kanale i dobra oferta sportowa i filmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Canal+ były trzy mecze Live,a sześć na Orange Sport, a jeszcze dawniej w ogóle transmitowano jedynie 3 mecze. Taki jest wynik negocjacji, skoro NC+ chciała przyoszczędzić i podzielić się prawami, dając prawo do dwóch meczów live na wyłączność Eurosportowi to ich sprawa. Gdyby wyłożyli odpowiednie pieniądze sami nie było by dyskusji. Jak widać Ekstraklasa jako produkt jest warta coraz więcej, skoro ostatecznie płaci się za nią więcej . Najważniejszy jest dostęp do meczów- tych abonent NC+ nie straci, najwyżej będzie musiał zmodyfikować posiadany pakiet. Do Ekstraklasy dostęp uzyskają abonenci konkurencyjnej platformy i wielu kablówek. Więcej osob na tym fakcie zyskuje niż traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiślok,

 

Ogólnie zgoda co do wpisu, tylko jedno ale..

 

Gdyby wyłożyli odpowiednie pieniądze sami nie było by dyskusji.

 

Wątpie, aby na to poszła Ekstraklasa S.A, bo już od dłuższego czasu było słychać, że spółka nie chce aby liga była "zamknięta" u jednego nadawcy, tym bardziej na tyle lat. Dlatego też, poprzednia umowa dająca wyłaczność nc plus była tylko na jeden sezon.

 

Co do pierwszego meczu piątkowego i poniedziałkowego, których naprawdę rzadko oglądam, nie wiem czy z 5-10 w całym sezonie ale jak już to mam nadzieję, że nie trafię na komentarz Borka, którego da się słuchać tylko przy meczach reprezentacji bo wtedy nie ma czasu na te swoje wywody jak przy Bundeslidze, albo niech wtedy będzie jakaś gala boksu gdzieś w remizie strażackiej i to będzie komentował ; - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...