Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ryczel to dno i metr mułu. Stronniczość we wczorajszym meczu i spuszczanie się po bramce Lewandowskiego brzmiało jakby komentował jakiś 12 latek na necie.

 

@up, zupełnie się nie zgadzam. Ryczel to dno kompletne. Poza tym Jagoda to nie główny komentator tylko tzw. ekspert. Najgorzej jest jak dobiorą właśnie Ryczela i Jagodę. Ale oni się chyba nie lubią i ostatnio razem ich nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kim jest ten cały Ryczel, ale kilka lat z Cyfrą pokazało mi wysoko zawieszoną poprzeczkę jeśli chodzi o jakość komentarzy; wczoraj zaś pokazano mi absolutne dno.

Jestem zdegustowany, bo można lubić BVB ze względu na grających w niej Polaków, ale według tego gościa jesteśmy do tego wręcz zobligowani. To niesmaczne i żenujące.

Wczoraj miałem wrażenie że oglądam BVB TV a nie nc+.

A ja mam pytanie kiedy ostatnio mieliśmy polski zespół w lidze mistrzów? Trochę lat zleciało.

W Borussii, czołowym zespole Europy w tym sezonie, gra 3 Polaków, pamiętacie taką sytuacje w ostatnich latach? Bo ja nie.

Uważam więc, że ta stronniczość jest uzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na Ryczela a Szpakowski to niby lepszy? podnieca się przy każdym dotknięciu piłki przez polaka... a stronniczy jest tak samo jak gra BVB. Nie czepiajcie się już wczoraj dobry komentarz (nie jestem kibicem BVB), nie przepadam za żadnym z eNki, ale wczoraj było w porządku, dobrze , że nie było Jagody bo oglądałbym na Czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski przy Ryczelu to mistrz komentarza. Jagoda też do przełknięcia.

 

najgorszy komentator to Kalinowski a ekspert Jagoda który gada takie bzdury jak by miał coś z głową.

 

Szpakowski kiedyś był wielki, teraz to już tylko cień tego komentatora z przed lat.

 

P.S. najlepszy duet na świecie to para Twarowski-Nahorny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stronniczość komentatorów niestety da się odczuć coraz częściej. Ile razy było jak grała reprezentacja Hiszpanii czy FC Barcelona, to komentatorzy właśnie im kibicowali. To słychać.

Ryczel niestety to samo robi, ale ogólnie jakość komentowania stał na wysokim poziomie i ciekawie się go słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wczrajszego dnia, to mnie bardziej poraziła postawa Tuzimka, i bodajże Michała Pola w studio, którzy wymawiali nazwisko Juliana Schiebera SZAJBER, nie spotkałem się do tej pory z taką wymową. :D

 

Dobrze, że nie dopuszczą enkowców do Premier League, już słyszę jak się męczą przy nazwisku Schneiderlina :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego . Jak ktoś ma obie stacje to może sobie porównywac. Ocena jest taka że komentatorzy nki to amatorzy w porównaniu do tych z c+.

Zarzut do tych z nki to brak wiedzy i wyczucia , oni zwyczajnie przeszkadzają w oglądaniu i nie potrafią tego robic.

To tyczy się zwłaszcza Jagody , Bandycha czy Kalinowskiego . Skąd oni się wzięli ? z przystanku tramwajowego czy co ?

Mam nadzieję że większośc ekipy z c+ zostanie po fuzji obu redakcji. Żeby nie byc tak brutalnym z nki cenię tylko Marchlińskiego , Glenia i oczywiście Surme który kiedyś był w c+.

W roli ekspertów cenię zwłaszcza Orłowskiego , Lipińskiego i Przytułę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci C+ chyba trochę przesadzają :P Ryczel nie komentował pierwszego meczu wczoraj - on ma taki styl i to tylko kwestia przyzwyczajenia, w przyszłej edycji już wam się będzie podobać. Tak samo jak abonentom n musi się spodobać komentarz Rosłonia, który każde zagranie żałośnie grającej Legii wychwala pod niebiosy.

A poza tym nikt Wam nie każe oglądać ligi mistrzów którą dostaliście za darmo w prezencie, nkowcy dostali lige polską i to nie premium :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...