Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mojej opinii wszyscy dziennikarze Canal + pozostaną, gdy dojdzie do połączenia ekip.

Z "n-ki" wydaje mi się, że zostaną:

Tomasz Dryła, Gabriel Waliszko (w ten weekend mają komentować żużel)

Bartosz Gleń (boks i piłka nożna fajnie komentuje)

Adam Marchliński (MMA, piłka nożna)

Piotr Salak (mimo, że się jąka to go lubię)

Krzysztof Zabijak (też fajny komentarz piłkarski)

Piotr Karpiński (piłke ręczną komentuje może w razie czego)

 

raczej odpadną gwiazdy TVN: Kalinowski, Ryczel, Sitnicki, Zawioła, Bandych (pamiętam jak komentował derby Milan - Inter w tym roku to myślałem, że się załamie)

 

Z "ekspertów" n zostaną:

Pewnie Pol (dobrze się umie ustawić ;p)

Chałaśkiewicz (mimo, że Niemcy to prawie jak jego naród)

Filip Surma (chyba, że wróci do trenerki)

Radosław Gilewicz i tam reszta eksperów to się pojawiają w studiu

 

A odpadną: Jagoda, Terlecki (mam nadzieję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto będzie szefem sportu. Canal+ Cyfrowy niby ma większość udziałów w nC+, ale dotychczas tego jakoś nie mogę zauważyć więc i żeby w sporcie nie było niespodzianek.

Jeżeli p. Smokowski będzie miał pełną autonomię, to spora szansa, że Ci "fachowcy" z nSport zmienią zawód. Jednak jak ITI będzie i tutaj miało wpływ, to sportowa ekipa nC+ będzie pewnie z "gwiazdami*" nSport (*określenie użyte na podstawie rangi komentowanych spotkań i dość długiej współpracy z TVNem).

 

Strasznie ciekawy jestem jak to będzie wyglądało w przyszłym sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym profi jest to, ze niedzielny mecz NBA leci oczywiscie z poslizgiem. Qrde maja tyle kanalow, a nie potrafia wykorzystac praw, ktore posiadaja by pokazac meczu na zywo... Nie bede sie pastwil, ze mecze sa downscalowane do SD, ale qrde mogliby live puscic mecz na jednym z tych kanalow 36 lub 37 skoro mozna bylo tam wczoraj pokazac Lige Europejska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej odpadną gwiazdy TVN: Kalinowski, Ryczel, Sitnicki, Zawioła, Bandych (pamiętam jak komentował derby Milan - Inter w tym roku to myślałem, że się załamie)

Niestety, ale obawiam się że Ryczel czy Kalinowski mają za duże plecy i zostaną kosztem, tych lepszych, których wymieniłeś że powinni zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecy beda odgrywac kluczowa role tutaj... Takie jest zycie - nie licza sie umiejetnosci i predyspozycje, tylko kolesiostwo i uklady... Nawet jesli ktos jest 10 razy lepszy od tej drugiej osoby, to zostanie ta 10 razy gorsza, a majacy plecy... niestety.... Nie ma co sie nastawiac, ze bedzie miod... Na bank od nastepnego sezonu uslyszymy np ludzi z N w lidze polskiej, czy tez innycyh ligach zagranicznych niz Serie A.

 

Zreszta na jakich zasadach sa w C+ Lopacinski i Milko?? Ten drugi nadaje sie tylko do prowadzenia studio zuzlowego, a ten pierwszy chaotycznych wywiadow z parku maszyn.... reszta to totalne dno w ich wykonaniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopaciński jest jeszcze młody dużo się uczy, mówił o tym Michałowicz w którymś z wywiadów. Ale wole ich niż Kalinowskiego..

Sorry, ale dla mnie nigdy sie nie nauczy... do komentowania meczow NBA sie zupelnie nie nadaje! Malo tego, nie nadaje sie do prowadzenia magazynu NBA Action, bo albo ktos mu zle tlumaczy niektore kwestie albo sam je zle tlumaczy. Nadaje sie jedynie na chaotycznego reportera z parku maszyn...Wiesz ilue jest mloduych i 10 razy lepszych od niego?? Gdyby zrobil konkurs to kolega Lopacinski bylby pozamiatany, bo przegralby z wielka rzesza startujacych w rekrutacji... Ja tam u niego zalet i szans na rozwoj nie widze. Poza park maszyn i wywiady niech sie nie rusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byloby jakby byly dwa studia nSport swoje i c+sport swoje. To samo komentatorzy :) Wiem, ze to nierealne, ale wtedy mielibysmy porownanie kto jest lepszy :D To bylby nokaut, bo nikt nie ogladalby nSportu :)

 

Czy ktos moze przypomniec do kiedy prawa do Bundesligi na nasz kraj ma Eurosport??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monkin dzieki - jestem ciekaw, dlaczeo Eurosporty nie sa gwarantowane, tym bardziej, ze komentaotrzy z canal+ rowniez komentuja mecze w nich... Pewnie rozchodzi sie o $$$ i moze nie potrafia sie dogadac. nc+ chce zbic z ceny, tym bardziej, ze teraz eurosporty tylko na 1 platformie (nc+) a nie dwoch (n i c+). Jesli zostalyby tylko w CP to Solorz by duzo zyskal przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy dotychczasowi Abonenci nPremium oraz CANAL+ pasjonujący się rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy będą mogli wybrać specjalny pakiet „Ekstraklasa” w momencie przedłużenia ich umowy. W ramach tego pakietu uzyskają dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Ekstraklasy, a także 20 podstawowych kanałów tv, w cenie ich obecnego abonamentu."

 

Czy coś wiadomo konkretniej o co w tym chodzi? Bo ja sam mogę to interpretować na co najmniej kilka sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszyscy dotychczasowi Abonenci nPremium oraz CANAL+ pasjonujący się rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy będą mogli wybrać specjalny pakiet „Ekstraklasa” w momencie przedłużenia ich umowy. W ramach tego pakietu uzyskają dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Ekstraklasy, a także 20 podstawowych kanałów tv, w cenie ich obecnego abonamentu."

 

Czy coś wiadomo konkretniej o co w tym chodzi? Bo ja sam mogę to interpretować na co najmniej kilka sposobów.

H.i wie o co tu chodzi ,jakie 20 kan. w cenie abo. to ten pakiet ma kosztować tyle co płacę za abo. hahaha i 5 nocy Julka i świty nie przespanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...