Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EKSTRAKLASA:

Piątek, 27.02:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Ruch - Lechia (B.Gleń - K.Kosowski, reporterzy: G.Milko, F.Surma, skrót do Ligi+: F.Surma)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: T.Wieszczycki, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Cracovia - Lech (P.Pełka - K.Węgrzyn, reporterzy: M.Wodziński, P.Bojarska, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

 

Sobota, 28.02:

15:00, 17:30, 20:00 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński, gość: R.Jezierski)

15:10 | nSport+ | Zawisza - Piast (A.Marchliński - W.Jagoda, reporterzy: T.Lipiński, F.Adamus, skrót do Ligi+: T.Lipiński)

15:25 | Canal+Sport | PGE GKS - Wisła (T.Smokowski - T.Wieszczycki, reporterzy: A.Westfal, S.Śledź, skrót do Ligi+: A.Westfal)

17:35 | Canal+Sport | Górnik Z. - Śląsk (R.Skrzyński - M.Baszczyński, reporterzy: K.Marciniak, D.Kabała-Malarz, skrót do Ligi+: K.Marciniak)

20:15 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński, gość: G.Mielcarski)

 

Niedziela, 01.03:

15:00, 17:30, 19:57 | Canal+Sport | Grana Niedziela (P.Salak, gość: G.Mielcarski)

15:25 | Canal+Sport | Jagiellonia - Korona (R.Wolski - W.Jagoda, reporterzy: B.Ignacik, P.Bojarska, skrót do Ligi+Extra: B.Ignacik)

17:55 | Canal+Sport | Legia - Podbeskidzie (M.Rosłoń - K.Przytuła, reporterzy: M.Wodziński, D.Kabała-Malarz, skrót do Ligi+Extra: M.Wodziński)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: K.Węgrzyn, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 02.03:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Pogoń - Górnik Ł. (R.Skrzyński - M.Murawski, reporterzy: M.Wróblewski, F.Surma)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 28.02:

13:40 | Canal+Family | West Ham United - Crystal Palace (A.TwarowskI - R.Nahorny)

15:55 | Canal+Family | Manchester United - Sunderland (M.Rosłoń - P.Rudzki)

 

Niedziela, 01.03:

12:45, 14:55 | Canal+Sport | Grana Niedziela (P.Salak, goście: G.Mielcarski, R.Nahorny)

12:55 | Canal+Sport | Liverpool - Manchester City (P.Pełka - R.Nahorny)

15:00 | Canal+Family | Arsenal - Everton (E.Durda - P.Rudzki)

 

Wtorek, 03.03:

20:40 | Canal+Sport | Aston Villa - West Bromwich Albion (A.Twarowski - R.Nahorny)

 

Środa, 04.03:

20:40 | Canal+Sport | West Ham United - Chelsea (M.Rosłoń - R.Nahorny)

20:40 | Canal+Family | Manchester City - Leicester (P.Pełka - P.Rudzki)

 

 

PRIMERA DIVISION:

Sobota, 28.02:

15:55 | Canal+Family2 | Granada - Barcelona (R.Wolski - L.Orłowski)

 

Niedziela, 01.03:

11:55 | Canal+Family | Valencia - Real Sociedad (P.Laboga - K.Przytuła)

18:55 | Canal+Family | Sevilla - Atletico Madryt (Ż.Żyżyński - L.Orłowski)

20:55 | Canal+Family | Real Madryt - Villarreal (A.Marchliński - L.Orłowski)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 27.02:

20:25 | nSport+ | Olympique Marsylia - Caen (R.Dębiński - S.Białas)

Niedziela, 01.03:

20:55 | nSport+ | Monaco - PSG (K.Marciniak - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Niedziela, 01.03:

20:40 | Canal+Family2 | Torino - Napoli (C.Olbrycht - F.Surma)

Poniedziałek, 02.03:

20:40 | Canal+Sport | AS Roma - Juventus (B.Gleń - T.Lipiński)

 

 

EUROPEJSKIE PUCHARY:

Piątek, 27.02:

13:00 | Canal+Sport, nSport+ | Losowanie Ligi Europy (K.Bandych)

21:00 | Canal+Sport | Magazyn Ligi Mistrzów (K.Bandych)

 

 

EHF CHAMPIONS LEAGUE:

Niedziela, 01.03:

18:55 | nSport+ | Liga Mistrzyń: Budocnost Podgorica - Dinamo Wologrod (T.Dryła)

 

 

NBA:

Piątek, 27.02:

04:30 | Canal+Family | Portland Trail Blazers - Oklahoma CT (M.Łopaciński - H.Radke)

Sobota, 28.02:

01:30 | Canal+Sport | Miami Heat - Atlanta Hawks (W.Michałowicz - M.Dydek)

Niedziela, 01.03:

21:35 | Canal+Sport | Houston Rockets - Cleveland Cavaliers (W.Michałowicz - W.Kijanowski)

Poniedziałek, 02.03:

02:30 | Canal+Sport | Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans (W.Michałowicz - M.Dydek)

 

 

RUGBY:

Sobota, 28.02:

17:55 | Canal+Family2 | Francja - Walia (K.Serafin - A.Kopyt)

20:00 | Canal+Family2 {RETRANSMISJA, LIVE 15:25} | Szkocja - Wlochy (R.Małolepszy - A.Kopyt)

 

Niedziela, 01.03:

15:55 | Canal+Family | Irlandia - Anglia (R.Małolepszy - A.Kopyt)

 

 

MMA:

Sobota, 28.02:

03:00 | Canal+Sport | MMA BELLATOR 134 (E.Durda - K.Matuszczyk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam przemyślenia dotyczące LM. Nie jestem już jakimś młodym chłopakiem. Pamiętam jak kilkanaście lat temu LM leciała tylko na TVP ( a przynajmniej ja miałem dostęp tylko do tych spotkań) i to była jakaś magia. Potrafili to jakoś tak opakować, że sledziło się mecz z zapartym tchem jak dobry film, a teraz? Teraz jest to takie cukierkowe na nc+, takie przegadane. Studio na siłę przedłużane, nie ma tej magii gdzie nawet przy takich hitach jak wczorajsze mecze dawało się wyczuć senność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bober1 jeśli tęsknisz za TVP to pewnie brakuje Ci ekspertów pokroju Gmocha czy Engela i ich kapitalnych analiz przy monitorze, na których rysowali strzałki, kółeczka i inne gwiazdki. Pewnie brakuje Ci studia 1-minutowego w przerwie meczu. Pewnie brakuje Ci komentarzy Szpakowskiego i jego "Marszczerano". I kończąc, pewnie brakuje Ci tych kapitalnych 30-sekundowych skrótów ze wszystkich spotkań w studio pomeczowym. Ja to wszystko rozumiem. Masz rację - to była magia! :lol:

 

Dla jednych magia to gotowanie Pana Sowy w studio LM za czasów solorzy, a dla innych rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy jakie pokazuje Canal+. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, nc+ pokazuje rzetelnie LM, gdzie praktycznie za kazdym meczem ze stadionu głos sie rozjezdza. Nie chodzi mi o studio, a o magie, magie przy samym meczu. Tak ja to odbierałem za kazdym razem jak siadałem do meczu LM. Teraz to jest opakowane jak kazdy inny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magia podczas transmisji TVP? :D Hehe chyba przy analizach Gmocha :) To już w czasach kiedy Polsat miał Ligę Mistrzów było fajnie, jak jakieś kilkanaście lat temu Sowa coś gotował podczas studia :D

 

To, że mecz jest dziś opakowany jak "każdy inny" wiąże się moim zdaniem z podejściem komentatorów. Dla ludzi w nc+ mecze Barcelony, Realu, Chelsea... to codzienność. Trudniej im się jakoś szczególnie emocjonować się ich spotkaniami, jeśli je co 3 dni komentują. Dla ludzi w Polsacie czy TVP Liga Mistrzów to święto, bo przecież oni na co dzień z wielką piłką nie obcują, więc ich spojrzenie na daną sprawę i podejście do meczu może się wydawać widzom jakby świeższe i szczególne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy czytacie to co ja pisze? To raz, a dwa to co? Każdy musi mieć tę samą opinię jak Wy? Niby z jakiej racji? Napisałem, że dla mnie sam mecz miał magię. Oglądało się go z zapartym tchem. Studio jest dla mnie zbędne. Oglądam je teraz na nc+, ale co ja się więcej dowiem z niego? Oczy mam, rozum mam, więc sam potrafię ocenić czy był faul czy spalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1, moze jest cos w tym co piszesz...pytanie czy to wina nc+? A moze po prostu tego sportu teraz jest za duzo w TV i ciezko oddzielic co jest premium, co nie. Pilki noznej mamy pelno, z jednej strony swietnie, z drugeij...przesyt. No, ale np. mundial ogladalem ze smakiem, swietnie to sie obserwowalo. Letnie Igrzyska Olimpijskie kocham, pomimo, ze nawet nie sa za fajnie opakowane. To tez moze zalezec od gustu. Ciezko stwierdzic, ale faktycznie - ciekawy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nc+ coś źle pokazuje, ale jeżeli np. piłkarz ma 3 mecze w ciągu 10 dni to tylko jakis robot gra wszystkie 3 mecze w pełni swoich możliwości. Tak samo jest np. z komentatorami w nc+. Niektórzy potrafią komentować mecz po meczu i kiedyś musi im wyjść ten gdzie jest troche pomyłek, gdzie nie ma tej ikry i mocy i czasami trafi się to w meczu LM. Np. dzisiaj w meczu Arsenalu bardzo fajnie. A jak oglądałem LM w TVP za dzieciaka to i komentatorzy robili z tego święto. Coś ala najlepsze danie u babci, a nie jak kolejny lunch w pobliskiej knajpie. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam przemyślenia dotyczące LM. Nie jestem już jakimś młodym chłopakiem. Pamiętam jak kilkanaście lat temu LM leciała tylko na TVP ( a przynajmniej ja miałem dostęp tylko do tych spotkań) i to była jakaś magia. Potrafili to jakoś tak opakować, że sledziło się mecz z zapartym tchem jak dobry film, a teraz? Teraz jest to takie cukierkowe na nc+, takie przegadane. Studio na siłę przedłużane, nie ma tej magii gdzie nawet przy takich hitach jak wczorajsze mecze dawało się wyczuć senność.

Oglądam od początku istnienia Ligę Mistrzów i w TVP nigdy nie była opakowana w żaden sposób. W latach 90tych ,,studio'' zaczynało się przeważnie o 20:25, siedział w nim np. młody Bożydar Iwanow i zapowiadał mecz niczym spiker, powiedział co piszą gazety, jakieś statystyki, składy i tyle. Reklamy i sam mecz. Często po meczu nawet studia nie było, a jak już było to przypomnienie goli i zaproszenie na skróty środowych spotkań np. o 1:15 na TVP2. Nawet mecze Legii samotnie komentował Szpakowski czy rok później Widzewa w LM Laskowski.

Rozumiem Cie co masz po części na myśli, bo przemawia przez Ciebie sentyment. U mnie zresztą też. Kiedyś każdy mecz LM był świętem, bo grali tylko mistrzowie i mecze tylko w środy o jednej godzinie. Na jesieni mecz co 3 tygodnie. Od początku grudnia trzeba było czekać do połowy marca na ćwierćfinały i oglądało się po jednym meczu 1/4, mecz i rewanżu + skróty.

Oglądałem wszędzie mecze LM i studia od jej istnienia, poprzez TVP, Wizję Sport, Polsat Sport, nSport, Canal+Sport i zapewniam Cię, że najlepiej robi to Canal+. Każdy miał jakieś mankamenty, ale Canal+ ma ich najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam przemyślenia dotyczące LM. Nie jestem już jakimś młodym chłopakiem. Pamiętam jak kilkanaście lat temu LM leciała tylko na TVP ( a przynajmniej ja miałem dostęp tylko do tych spotkań) i to była jakaś magia. Potrafili to jakoś tak opakować, że sledziło się mecz z zapartym tchem jak dobry film, a teraz? Teraz jest to takie cukierkowe na nc+, takie przegadane. Studio na siłę przedłużane, nie ma tej magii gdzie nawet przy takich hitach jak wczorajsze mecze dawało się wyczuć senność.

 

 

Poruszyłeś ciekawy temat. To jednak nie zależy od telewizji. Są dwa powody. Pierwszym powodem jest wiek, a drugim bogactwo transmisji. Napisałeś, że nie jesteś już młodym chłopcem, więc to normalne, że nie czujesz aż takiej magii, jak przed laty. Piszę o tym z własnego doświadczenia. Kiedy chodziłem do podstawówki, we wtorki i środy, w które grała LM, miałem dzień dziecka. Siedziałem na lekcjach i byłem szczęśliwy, bo wiedziałem, że wieczorem będę miał wspaniałe dwie godziny. Na każdej przerwie rozmawiało się z kolegami o prognozach przedmeczowych, a na drugi dzień omawiało się mecz. Wtedy inaczej się do tego podchodziło. Teraz, kiedy jestem starszy nadal kocham sport, ale podchodzę do tego inaczej, ponieważ jest więcej obowiązków, więcej pracy, nie czuje się tego klimatu. Oczywiście wyjątkiem są jakieś ważne wydarzenia. Kiedy np. zaczynał się ostatni mundial czułem się jak dziecko. Ale nie ma już takiej ekscytacji zbyt często. Za młodu każdy miał swojego idola, swoje kluby. Pierwszych obejrzanych meczów i pierwszych plakatów w pokoju się nie zapomina. Jak grała reprezentacja, mówiło się o tym w szkole, na podwórku i w autobusie. Dwa dni przed i dwa dni po. Teraz oczywiście też się mówi, ale często jest to w cieniu innych wydarzeń życiowych, problemów, czy obowiązków. To dlatego nie czujesz tego klimatu, co dawniej. Drugim powodem, tak jak napisałem jest bogactwo transmisji. Kiedyś mecz był wielkim świętem, ponieważ były transmisje raz na jakiś czas. Teraz w każdy dzień są jakieś transmisje w telewizji. W weekendy jest ich zatrzęsienie. Pisał już o tym Artek. Z jednej strony, to oczywiście dobrze, ale z drugiej, nie czuje się przez to pewnej podniosłości. Zagraniczne ligi mamy jak na talerzu. Mecze Ekstraklasy są rozłożone na różne godziny. Wprawdzie można dzięki temu obejrzeć ich więcej, ale za to traci się klimat choćby dawnego Studia S-13. Możemy oglądać niemal wszystko a jak czegoś nie ma w telewizji, to jest Internet. To trochę powoduje, że te transmisje spowszedniały. Oczywiście nie narzekam na to. Cieszę się, że są takie możliwości, co nie zmienia faktu, że tracimy na tym właśnie ten klimat, o którym piszesz.

 

Artku, tak z ciekawości. Może się orientujesz. Komentatorzy mają w dziupli podglądy? Chodzi mi o to, czy np. dziś komentatorzy, którzy będą relacjonować mecze LE, będą mieli jakiś monitor, na którym będą mogli podglądać Legię? Bo podczas IO w Soczi Mateusz Borek pisał na Twitterze, że komentował Bundesligę w Eurosporcie 2, wtedy kiedy Kamil Stoch zdobył złoty medal i miał obok monitor, na którym oglądał skoki. Albo też ciekaw jestem, czy komentatorzy podczas LM mają możliwość podglądania innych meczów. Wiem, że podobno na stadionie tak jest. Ale jak jest w dziupli? Wiesz coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, generalnie są trzy monitory, jeśli wystarcza im dwa to na 3.moga sobie włączyć coś tam, no, ale to już zależy od komentatorów. Szczerze jakoś szczególnie nie interesowałem się tym, ale myślę, że tak jak w przypadku M.Borka to w nc+ też tak było.

 

Nie wiem czy wiecie, ale podczas L+Extra prosto z Krakowa 21.09 trwał finał MŚ siatkarzy, tam także dostawali Panowie doniesienia z parkietu podczas przerwa (skróty etc) ;)

 

W sumie to trochę nie profesjonalne oglądać coś innego podczas gdy się komentuje, ale kto bogatemu zabroni heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo pojechali po bandzie...w przyszłą środę jako drugi mecz pokażą City- Leicester zamiast Newcastle- United...

Masakra

 

Mnie jako fanowi MU taka decyzja bardzo nie podoba się, ale jestem jakoś w stanie zrozumieć ową decyzję. Po prostu tego dnia są transmisje z udziałem dwóch najwyższej sklasyfikowanych drużyn w aktualnej tabeli Barclays Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary...ja wiem, że to jest liga angielska i każdy potrafi powalczyć z każdym...ale naprawdę? Leicester na Etihad ma być ciekawszy niż Newcastle z United ?

Moim skromnym zdaniem- żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...