Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze ktoś będzie niezadowolony. Jedyną metodą byłoby pokazywanie 8 meczów równocześnie, ale tego się pewnie niestety nie doczekamy. Zrozumiałe, że C+ dokonało weryfikacji głosów, bo w sumie w ich interesie jest puścić mecz, który będzie miał największą oglądalność i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ktoś będzie niezadowolony. Jedyną metodą byłoby pokazywanie 8 meczów równocześnie, ale tego się pewnie niestety nie doczekamy. Zrozumiałe, że C+ dokonało weryfikacji głosów, bo w sumie w ich interesie jest puścić mecz, który będzie miał największą oglądalność i tyle.

 

Multiliga nawet by rozwiązała sprawę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu w ankiecie prowadziły Juve i Roma.Powiedziałem wtedy do kumpla że nie wierzę,że pokażą te spotkania i koniec końcòw dadzą te ,ktòre chcieli pokazać od samego początku.Po co więc się tak wygłupiać i oszukiwać abonentòw ?

 

Choćby kibice Romy na uszach staneli i uczciwie nazbierali więcej głosów to i tak pokazali by Barcelonę. Powód jest prosty - Barcelonę pokazują ZAWSZE . Cały sezon mecz co tydzień. Do tego kibice w ich redakcji - np Pan Olłowski.

 

Raz by nie pokazali to zaraz dzieci zaczeły pisać że jak tak można a oni nie mają prawa narzekać.

 

C+ wybrał mniejsze zło i olał kibiców Serie A,po których spłynie to jak po kaczce , bo już zdążyliśmy się przywyczaić że stacja nas olewa od dawna.

 

Nie wierzę że takie Atletico ma więcej fanòw w Polsce od Juventusu. I jak teraz nie pokażą Juve to ja dziękuje za ich mecze i będę oglądał w internecie.

 

 

Mam nadzieję że ktoś inny zabierze im prawa do Serie A i będzie to pokazywał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ktoś inny zabierze im prawa do Serie A i będzie to pokazywał normalnie.

Żebyś nie wykrakał, już ostatnio gdyby nie nc+, to pies z kulawą nogą nie był zainteresowany pokazywaniem Serie A. Znowu będzie narzekanie, że nikt nie chce tego pokazywać. Polacy nie potrafią się cieszyć z tego co mają. Zaręczam Ci, że może być gorzej. UFC nikt nie pokazuje, mistrzostw świata w kosza też- przykłady można mnożyć. Na razie, podkreślam tymczasowość tej sytuacji, w Canal+ są wszystkie najważniejsze mecze piłkarskie. Ja jako fan Barcy czy Bayernu wcale nie muszę oglądać wszystkich ich potyczek, szczególnie tak jednostronnie się zapowiadających jak ta z Apoelem. Od razu zaznaczam, że dawno skończyłem podstawówkę(gimnazjum nawet wtedy nie istniało), bo przecież sympatyk Barcy to musi być "gimnazjalista" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu wygrał mecz Atletico? Bo dla normalnego, postronnego kibica to jest ciekawszy mecz. Poza tym po ostatnich sukcesach Atletico pojawiło się sporo nowych kibiców tego klubu. Barcelony nie komentuję, bo od samego początku było wiadomo, że wygra najgorszy mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze mam się cieszyć z tego że mam prąd i telewizor w domu ?

 

Wkurza mnie że jako kilkuletni abonent płacący tyle samo co inni jako fan Serie A jestem gorzej traktowany od tych co wolą PL czy La Liga.

 

Wymagać żeby widownia Serie A była większa to umieją.

 

Ale co stacja zrobiła aby poprawić niekorzystny wizerunek tej ligi w naszym kraju ? Wielkie nic !

 

Zwiększyć liczbę transmisji , dać lepszych komentatoròw np Przemka Pełkę , zrobić magazyn ze skròtami i ekspertami w studiu. Czy to dużo dla tv premium ?

Jakby to zrobili to i oglądalność by wzrosła i abonentów coś przybyło.Obecnie dla fana Serie A nie opłaca się zostać abonentów nc+.

 

Najgorsze jest to, że jakby np była możliwość zapłacenia więcej aby mieć wszystkie mecze Juve to ja bym zapłacił ale takiej opcji nie ma. Dałbym np 30 zł za jeden kanał np Canal+ Calcio bo mnie to interesuje a nie jak teraz że płacę za 130 kanałów z czego 100 można od razu wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, wtedy to byłoby bez sensu. Ja wolę trochę słabszego komentatora, który zna się na tym co komentuje niż takiego Nagornego co o SerieA pewni by nic nie wiedział :P

 

EKSTRAKLASA:

Piątek, 12.09:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Zawisza - Wisła (Piotr Laboga - Maciej Murawski, reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal, skrót do „Ligi+”: Adam Westfal)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (Cezary Olbrycht, goście: Kamil Kosowski, Andrzej Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Pogoń - Ruch (Tomasz Smokowski - Wojciech Jagoda, reporterzy: Mariusz Wróblewski, Grzegorz Milko, skrót do „Ligi+”:” Mariusz Wróblewski)

 

Sobota, 13.09:

15:10 | Canal+Family, nSport+ | Cracovia - Górnik Ł. (Bartosz Gleń - Grzegorz Mielcarski, reporterzy: Filip Adamus, Żelek Żyżyński, skrót do „Ligi+”: Filip Adamus)

17:55 | Canal+Sport | Jagiellonia - Lech (Rafał Dębiński - Maciej Murawski, reporterzy: Sonia Śledź, Filip Surma, skrót do „Ligi+”: Filip Surma)

20:00 22:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Sergiusz Ryczel, gość: Tomasz Wieszczycki)

20:05 | Canal+Sport | Legia - Śląsk (Przemysław Pełka - Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński, skrót do „Ligi+”: Michał Wodziński)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (Krzysztof Marciniak - Tomasz Wieszczycki)

 

Niedziela, 14.09:

15:00, 17:30 | Canal+Sport | Grana Niedziela (Rafał Dębiński - Grzegorz Mielcarski)

15:25 | Canal+Sport | Górnik Z. - Piast (Robert Skrzyński - Krzysztof Przytuła, reporterzy: Tomasz Lipiński, Michal Wodziński, skrót do „Ligi+Extra”: Michał Wodziński)

17:55 | Canal+Sport | PGE GKS - Lechia (Adam Marchliński - Tomasz Wieszczycki, reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski, skrót do „Ligi+Extra”: Adam Westfal)

20:00 Z Canal+Sport | Liga+Extra (Andrzej Twarowski - Tomasz Smokowski, goście: Jurij Szatałow (trener Górnika Łęczna), Marcin Baszczyński, Przemyslaw Rudzki, Sławomir Stempniewski)

 

Poniedziałek, 15.09:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Korona - Podbeskidzie (Cezary Olbrycht, Kazimierz Węgrzyn, reporterzy: Sonia Śledź, Filip Adamus)

 

 

PREMIER LEAGUE

Sobota, 13.09:

13:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Sergiusz Ryczel, gość: Rafał Nahorny)

13:40 | Canal+Sport | Arsenal - Manchester City (Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)

15:45, 16:50 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Sergiusz Ryczel, gość: Przemysław Rudzki)

15:55 | Canal+Sport | Chelsea - Swansea (Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)

 

Niedziela, 14.09:

16:55 | Canal+Family | Manchester United - QPR (Przemek Pełka - Rafał Nahorny)

 

Poniedziałek, 15.09:

20:55 | Canal+Sport | Hull City - West Ham United (Przemyslaw Pełka - Wojciech Jagoda)

 

 

PRIMIERA DIVISION

Sobota, 13.09:

15:55 | Canal+Family2 | Barcelona - Athletic (Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)

19:55 | Canal+Family2 | Real Madryt - Atletico Madryt (Rafał Wolski - Leszek Orłowski)

 

Niedziela, 14.09:

16:55 | Canal+Family2 | Valencia - Espanyol (Rafał Wolski - Leszek Orłowski)

18:55 | Canal+Family2 | Sevilla - Getafe (Piotr Laboga - Wojciech Jagoda)

 

 

LIGUE1:

Piątek, 12.09:

20:25 | nSport+ | Lyon - Monaco (Rafał Dębiński - Stefan Białas)

Sobota, 13.09:

16:55 | NC+36 | Rennes - PSG (Krzysztof Bandych - Stefan Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 13.09:

20:40 | nSport+ | Juventus - Udinese (Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński)

Niedziela, 14.09:

20:40 | Canal+Family | Parma - Milan (Bartosz Gleń - Filip Surma)

 

 

Żużel:

Sobota, 13.09:

18:40 | Canal+Family | GP Nordyckie (Piotr Olkowicz, studio: Daria Kabała-Malarz, reporter: Michał Łopaciński)

 

Niedziela, 14.09:

16:00 | nSport+ | Enea Ekstraliga - półfinał: Leszno - Tarnów (Edward Durda, studio: Grzegorz Milko, reporter: Robert Sitnicki)

18:30 | nSport+ | Enea Ekstraliga - półfinał: Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (Tomasz Dryła, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Łukasz Benz)

22:00 | nSport+ | Magazyn Enea Ekstraligi (Marcin Majewski)

 

 

TENIS:

Piatek, 12.09:

13:00 | Canal+Sport | Puchar Davisa - półfinał: Wlochy - Szwajcaria (Bartek Ignacik - Tomasz Wolfke)

Sobota, 14.09:

13:00 | Canal+Family | Puchar Davisa - półfinał: Wlochy - Szwajcaria (Bartek Ignacik - Tomasz Wolfke)

 

 

Rozpiska na europejskie puchary jutro, na razie ustalono tyle, ze na mecze Dortmund-Arsenal i Bayern-ManCity pojada Marcin Rosłoń i Maciej Murawski. Jesli chodzi o LE, to mecz Legii z Pepsi Areny skomentuja Przemysław Pełka i Kazimierz Węgrzyn, a studio poprowadzi Piotr Salak (z Pepsi Areny) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...