Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sporo w tym prawdy, ale zauważ, że najwięcej meczy jest w styczniu i lutym FA Cup. Poza tym Puchar Anglii jest rozgrywany w weekend i wtedy nie ma meczy ligowych, więc miejsce Premier League zwalnia na rzecz FA Cup. Myślę, że jakoś by sobie z mieszczeniem transmisji poradzili. I może w końcu w przyszłym roku wystartuje chociaż Canal+Sport2.

Ligę Mistrzów już maja zapewniona na najbliższe 4 lata, a Liga Angielską mają jeszcze 2 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Anglii powinno dać się kupić dosyć łatwo, Orange Sport kupiło na 1,5 sezonu. Canal+ ma doświadczenie i jest znany z obecności na wyspach. najbliższy sezon mogliby wytargować za pól darmo i następnie kupić 3 letni pakiet. Bo chyba ten sezon jest ostatnim z 3 letniego rozdania, który był dwa lata temu? Dobrze pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Anglii powinno dać się kupić dosyć łatwo, Orange Sport kupiło na 1,5 sezonu. Canal+ ma doświadczenie i jest znany z obecności na wyspach. najbliższy sezon mogliby wytargować za pól darmo i następnie kupić 3 letni pakiet. Bo chyba ten sezon jest ostatnim z 3 letniego rozdania, który był dwa lata temu? Dobrze pamiętam?

 

 

Liga Mistrzów UEFA – do końca sezonu 2017/2018

Liga Europy UEFA – do końca sezonu 2014/2015

T-Mobile Ekstraklasa – do końca sezonu 2014/2015

Premier League | liga angielska – do końca sezonu 2015/2016

Liga BBVA | liga hiszpańska – do końca sezonu 2014/2015

Serie A | liga włoska – do końca sezonu 2014/2015

Ligue 1 | liga francuska – do końca sezonu 2014/2015

Coupe de la Ligue | Puchar Ligi Francuskiej – do końca sezonu 2014/2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest przedłużenie praw obecnie posiadanych, a Puchar Anglii potraktować jako deser, na pewno nie odwrotnie. Nie wyobrażam sobie braku ligi hiszpańskiej czy polskiej w Canal+. Nie zapominajmy jak drogie są te prawa i jak postępuje "konkurencja" z prawami dużo tańszymi. Oby w nc+ nie zagościło PPV :). Jak mówią mądrzy ludzie- "lepsze jest wrogiem dobrego". Cieszmy się z tego co jest i oby nie było gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo1984

 

Akurat do czego ma prawda i do kiedy ja wiem :) Nawet od lat zapisuje jakie i do kiedy ma prawa sportowe Canal+. Tutaj pytałem o FA Cup. Orange Sport transmitowało w 2013 finał City - Wigan a w tym Arsenal - Hull. Kupili dziwnie prawa, bo na dwie edycje, w tym pierwsza nie cała. Teraz będzie trzeci sezon z 3 letniego rozdania. Jest do kupienia edycja 2014/2015 Pucharu Anglii. Ciekawy czy ktoś się skusi. Liczę, iż ktoś zakupi ten sezon i nowe rozdanie na 3 sezony.

 

Zgadzam się, żeby Canal+ nie kupował nic nowego jeśli miałby coś stracić. Ale rozgrywki FA Cup mogłyby zagościć, bo są szalenie ciekawe i kluby w Anglii prestiżowo podchodzą do krajowego pucharu.

Orange Sport rezygnuje. Zostają SportKlub, Polsat i chyba tyle. Z tym, że Polsat raczej nie ma kasy na nowe prawa, SportKlub już nie inwestuje w prawa piłkarskie. Jedyna szansa to Canal+. Może polski Eurosport mógłby się zainteresować? Oby ktoś kupił prawa do Pucharu Anglii, bo znów czeka nas szukanie po satelitach jakiejkolwiek transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93zł ...tyle zażyczył sobie Polsat za pakiet wszystkich meczów siatkówki!

przecież to jakiś absurd jest...

mało tego- właśnie doczytałem, że Eliminacje oraz cały turniej EURO 2016 ma Polsat!! także można zapomnieć o turnieju jako abonenci NC+ bo w otwartych kanałach pokażą tylko mecz otwarcia oraz połfinały i finał. ewentualnie mecze Polaków jeśli postanowią awansować.

dramat jednym słowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93zł ...tyle zażyczył sobie Polsat za pakiet wszystkich meczów siatkówki!

przecież to jakiś absurd jest...

mało tego- właśnie doczytałem, że Eliminacje oraz cały turniej EURO 2016 ma Polsat!! także można zapomnieć o turnieju jako abonenci NC+ bo w otwartych kanałach pokażą tylko mecz otwarcia oraz połfinały i finał. ewentualnie mecze Polaków jeśli postanowią awansować.

dramat jednym słowem

Na szczęście wszystkie mecze są na ZDF i Das Erste bez proszenia się odkodowane, eliminacje z Niemcami na 100% na tych kanałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...