Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, nie ma narzekań, że tylko dla abo NC+? Dla mnie to skandal, że nie ma możliwości wykupu dla tych co nie mają NC+. Ale widzę już co by się działo gdyby Polsat zrobił podobnie. Ale oni tak nie robią. Mają trochę przyzwoitości i dają możliwość zakupu osobom które CP nie mają. I to ma być promocja ligi? Po co transmisje online dla tych co mają i tak to w TV. Rozumiem jakaś apka na androidzie, podobno ma być. Ale brak dla innych to głupota.

Ale to wam nie przeszkadza. Bardzo bym chciał, żeby teraz Polsat zrobił tak z Iplą. Wtedy by się tu gromy na CP posypały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zapewne na infolinii ci nie udzielą informacji...

U mnie działa jak widać na wrzuconych zdjęciach

pakiet "Full Extra"......... ale nie wydaje mi się że trzeba mieć tak tłustego pakietu :wink:

ps.nadal problem z dźwiękiem no ale to "usługa pilotażowa" ...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tej app w Google Play. Jest Canal+ Sport ale to chyba nie to samo o czym oni piszą:

 

 

Z serwisu Canal+ Sport Online można również korzystać na urządzeniach mobilnych. Do konta można dodać dwa urządzenia, które będą uprawnione do oglądania materiałów wideo.

Aplikacja Canal+ Sport Online dostępna jest:

- w Google Play,

- w App Store (w sierpniu 2014),

- Windows Phone Store (w październiku 2014).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnia sprawę, tylko że komunikat jaki ja cytowałem wyświetla się po zalogowaniu do canalplussport.pl po wejściu na konto (dane konta). Tam słowem nie jest napisane że w Google Play powinna być 27 lipca. Tam jest napisane tak jakby już była:

Aplikacja Canal+ Sport Online dostępna jest:

- w Google Play,

- w App Store (w sierpniu 2014),

- Windows Phone Store (w październiku 2014).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...