Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daria pracuje przy meczach naszej ekstralipy jako reporterka, ale szkoda że odsunięto ją od żużla. Zresztą to takie typowe polskie, jak robisz coś dobrze to zamiast nagrody dostaniesz rugę, a na Twoje stanowisko przeniosą totalnego amatora, który niedość że na żużlu po prostu się nie zna, to dodatkowo nie potrafi się dobrze wysłowić.

 

Wróbelki ćwierkają że Olkowicz z Darią za sobą nie przepadają, a że ten pierwszy ma w C+ większe plecy to wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale problem..Daria.hahaha

za chwile zatrudnia nowa laske świeżo po studiach z wielkimi niebieskimi oczami i wielkimi michalami i zaraz wszyscy o jakies tam darii zapomna...

ale problemy...

jak juz to bardzij by mi bylo zal Agnieszki Egeman bo pracowala w Canal+ od poczatku i przyszlo ITI i Raczek ja wywalil...to sie nazywa swinstwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria pracuje przy meczach naszej ekstralipy jako reporterka, ale szkoda że odsunięto ją od żużla. Zresztą to takie typowe polskie, jak robisz coś dobrze to zamiast nagrody dostaniesz rugę, a na Twoje stanowisko przeniosą totalnego amatora, który niedość że na żużlu po prostu się nie zna, to dodatkowo nie potrafi się dobrze wysłowić.

 

Wróbelki ćwierkają że Olkowicz z Darią za sobą nie przepadają, a że ten pierwszy ma w C+ większe plecy to wyszło jak wyszło.

 

To, że Olkowicz i Malarz się nie lubią to jest zwykła, nieprawdziwa plotka.... Ona, zresztą jak i Piotr Małkowski i Tomek Smokowski, niw lubią Majewskiego. Głupie jest to, że oni i tak nic nie mogą zrobić, bo ten Majewski jest z góry postawiony jako szef żużla... Niby to jest tylko "pod redakcja"w redakcji sportowej, których szefów już wymieniłem, ale niestety...

 

Nie wiem czym kierował się ten [beep] (inaczej go nazwać nie można).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w C+ to jednak czasami nie myślą... Zamiast dawać o 19 mecz Juve i dublować transmisję z C+ Family na TVN Turbo to mogliby dać inne spotkanie i dodatkowy wybór np. PAOK - Benfica. Wiem, że jest to transmisja dla abonentów nie-premium, no ale to dobra okazja, żeby dorzucić jeszcze jedną transmisję, a tutaj tylko antenę marnują.

 

W ogóle nie rozumiem natomiast wyboru spotkania Maribor - Sevilla. W redakcji są jacyś fani zespołu z Andaluzji czy co? Jest Ajax - Salzburg, jest Pilzno - Szachtar, jest Lazio - Ludogorec czy nawet Maccabi - Basel, a my dostajemy najsłabsze spotkanie o tej godzinie i na dodatek tylko z jednym komentatorem. Oszczędzanie na pensjach czy nikt nie chce tego komentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzać to raczej nie mają czego oszczędzać, bo przecież wszyscy mają miesięczną pensję, a nie za mecz...

 

 

Zauważyłem, że Adam Marchliński komentuje ostatnio dużo Sevilli. Może coś w tym jest?

 

 

 

Mi się wydaje, że oni wybrali mecze takie, które przyciągną wielu widzów. Bo wątpię, że Basel - Maccabi pomimo świetnej gry tych pierwszch, przyciągnie więcej widzów niż Napoli - Swansea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzać to raczej nie mają czego oszczędzać, bo przecież wszyscy mają miesięczną pensję, a nie za mecz...

 

 

Zauważyłem, że Adam Marchliński komentuje ostatnio dużo Sevilli. Może coś w tym jest?

No skoro mają miesięczną to czemu nie ma dzisiaj drugiego komentatora do meczu Sevilli? ;)

 

 

 

Mi się wydaje, że oni wybrali mecze takie, które przyciągną wielu widzów. Bo wątpię, że Basel - Maccabi pomimo świetnej gry tych pierwszch, przyciągnie więcej widzów niż Napoli - Swansea.

Ja nie mówię, że kosztem tych meczów wybranych, ale skoro na siłę dokładają Sevillę z Mariborem to można było w miejsce tego meczu wybrać spotkanie znacznie ciekawsze i interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda, że chcieli przedewszytskim pokazać mecze z udziałem zespołem z TOP5 europejskich lig.

 

Stąd o 19:00 jest transmisja z meczów: Dnipro - Tottenham, Juventus - Trabzonspor, Dynamo Kyjiw - Valencia.

Natomiast o 21:05 są to mecze: Swansea - Napoli, Porto - Frankfurt, Betis - Rubin, Maribor - Sevilla.

 

Jeśli więc chodzi o spotkania po 21:00 to można zamiast meczu z Słowenii dać Lazio - Łudogorec. Wg mnie lepiej pokazać mecz, gdzie klub z ligi silniejszej gra na wyjeździe niż u siebie. Do tego dodajmy otoczkę, gdzie w Rzymie będą raczej pustki na molochu, a w Mariborze raczej komplet na typowo-futbolowym stadionie.

 

Natomiast z zarzutem o dublowaniu meczów jest zasadny wg mnie. Można to było lepiej rozwiązać. Mecz z Turynu pozostawić w TVN Turbo, natomiast w nSport i C+Family dać Czornomoreć - Lyon i Ebsjerg - Fiorentina kosztem rywalizacji ukraińsko-hiszpańskiej z uwagi na to, że zostanie ona rozegrana nie w Kijowie lecz w Nikozji na Cyprze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzać to raczej nie mają czego oszczędzać, bo przecież wszyscy mają miesięczną pensję, a nie za mecz...

 

 

Zauważyłem, że Adam Marchliński komentuje ostatnio dużo Sevilli. Może coś w tym jest?

No skoro mają miesięczną to czemu nie ma dzisiaj drugiego komentatora do meczu Sevilli? ;)

 

 

 

Mi się wydaje, że oni wybrali mecze takie, które przyciągną wielu widzów. Bo wątpię, że Basel - Maccabi pomimo świetnej gry tych pierwszch, przyciągnie więcej widzów niż Napoli - Swansea.

Ja nie mówię, że kosztem tych meczów wybranych, ale skoro na siłę dokładają Sevillę z Mariborem to można było w miejsce tego meczu wybrać spotkanie znacznie ciekawsze i interesujące.

 

Jest raczej jedna przyczyna dlaczego jest jeden komentator... Po prostu tak ustalili hehe. W Polsacie prawie zawsze jest jeden komentator.

 

 

Co do wyboru meczów, faktycznie, mogli rozwiązać to zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Daria miała lada chwila wylądować w cp. Jak zwykle plotki, plotki i plotki.

Plotka z CP pojawiła się, ponieważ Paweł Wójcik i spółka chcieli pokazywać I ligę żużla. Miała być emitowana w PSN, a pracować mieli przy niej Tomek Lorek czy właśnie Daria. Ale w międzyczasie okazało się, że TVP zatęskniło na żużlem i to oni będą najprawdopodobniej pokazywać te rozgrywki.

 

Teraz o faktach. Pod koniec listopada Daria na fejsie napisała: "[...] Czas trudnych decyzji nadszedł szybciej niż myślałam. Już podjęte".

 

Przed nami drugi weekend z polską ligą i ponownie Daria nie będzie przy żadnym meczu reporterką. Wiele wskazuję więc na to, że w C+ jej już nie ma, ponieważ nawet po tym jak yyy Majewski ją odsunął od żużla to przy piłce nadal działała.

 

A jeszcze a propos yyy Majewskiego:

 

http://natemat.pl/91721,dziennikarz-do- ... z-pogladow

 

[beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny nie rozumiem Canal+ i ich decydentów. :facepalm: Właśnie trwają mecze Ligi Europejskiej. Jest ich 8. Wiadomo nie ma tyle kanałów żeby wszystkie pokazać, no ale żeby nie pokazując 3 z tych 8 NIE URUCHOMIĆ n37!!!!!!!!?????????!!!!!!!! :doh: NIE ROZUMIEM!!!!! ZATŁUC TO MAŁO!!!!!!! :chair: Czy naprawdę na przykład Lazio-Ludogorec nie jest warte pełnej transmisji. LUDZIE Z CANAL+ JEST WOLNY n37!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się o gustach się nie dyskutuje, ale to niegospodarność ze strony decydentów Canal+, bo jak się coś ma (prawa do LE) i ma się możliwość (wolne n37), to dlaczego - o przepraszam za grzecznie - to jak można z tego nie korzystać!!!???!!! :crazy::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...